Α όμιλος
7 Αυγούστου
16.00 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) – Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
17.00 Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία) – Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ)
9 Αυγούστου
19.00 Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία) - Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
22.30 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) - Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ)
11 Αυγούστου
16.00 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) - Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία)
21.30 Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ) - Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
Β όμιλος
6 Αυγούστου
19.00 Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία) – Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή)
21.30 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) – Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
8 Αυγούστου
17.00 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) - Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή)
9 Αυγούστου
4.00 Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία) - Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
10 Αυγούστου
23.30 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) - Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία)
11 Αυγούστου
4.00 Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή) - Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
Γ όμιλος
7 Αυγούστου
5.00 Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία) – Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα)
6.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) – Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
8 Αυγούστου
16.00 Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία) - Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
9 Αυγούστου
6.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) – Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα)
10 Αυγούστου
19.00 Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα) - Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
11 Αυγούστου
3.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) - Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία)
Δ όμιλος
8 Αυγούστου
0.30 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) – Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
4.00 Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία) – Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς)
9 Αυγούστου
18.00 Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία) - Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
10 Αυγούστου
0.30 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) - Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς)
11 Αυγούστου
21.30 Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς) - Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
12 Αυγούστου
3.00 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) - Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία)
Ε όμιλος
7 Αυγούστου
21.30 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) – Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
8 Αυγούστου
3.00 Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία) – Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία)
10 Αυγούστου
3.00 Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία) - Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
6.00 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) - Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία)
12 Αυγούστου
0.30 Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία) - Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
4.00 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) - Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία)
Ζ όμιλος
6 Αυγούστου
18.00 Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία) – Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα)
7 Αυγούστου
0.30 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) – Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)
8 Αυγούστου
23.30 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) - Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα)
9 Αυγούστου
5.00 Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία) - Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)
10 Αυγούστου
16.00 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) - Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία)
11 Αυγούστου
0.30 Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα) - Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)
7 Αυγούστου
16.00 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) – Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
17.00 Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία) – Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ)
9 Αυγούστου
19.00 Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία) - Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
22.30 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) - Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ)
11 Αυγούστου
16.00 Λαρίσα / Ταλίτα (Βραζιλία) - Κολοσίνσκα / Μπρζόστεκ (Πολωνία)
21.30 Φέντρικ / Σουέτ (ΗΠΑ) - Ουκόλοβα/ Μπίρλοβα (Ρωσία)
Β όμιλος
6 Αυγούστου
19.00 Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία) – Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή)
21.30 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) – Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
8 Αυγούστου
17.00 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) - Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή)
9 Αυγούστου
4.00 Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία) - Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
10 Αυγούστου
23.30 Αγκάθα / Μπάρμπαρα (Βραζιλία) - Έλσα / Λιλιάνα (Ισπανία)
11 Αυγούστου
4.00 Γκαλάι / Κλουγκ (Αργεντινή) - Χερμάνοβα / Σλούκοβα (Τσεχία)
Γ όμιλος
7 Αυγούστου
5.00 Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία) – Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα)
6.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) – Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
8 Αυγούστου
16.00 Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία) - Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
9 Αυγούστου
6.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) – Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα)
10 Αυγούστου
19.00 Γουάνγκ / Γιούε (Κίνα) - Αρτάτσο Ντελ Σολάρ / Λάιρντ (Αυστραλία)
11 Αυγούστου
3.00 Γουόλς Τζένινγκς / Ρος (ΗΠΑ ) - Φορέρ / Βεγκρέ – Ντεπρέ (Ελβετία)
Δ όμιλος
8 Αυγούστου
0.30 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) – Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
4.00 Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία) – Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς)
9 Αυγούστου
18.00 Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία) - Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
10 Αυγούστου
0.30 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) - Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς)
11 Αυγούστου
21.30 Μπρόντερ / Βάλιας (Καναδάς) - Ελγκομπάσι / Νάντα (Αίγυπτος)
12 Αυγούστου
3.00 Λούντβιχ / Βάλκενχορστ (Γερμανία) - Μενεγκάτι / Τζιομπίνι (Ιταλία)
Ε όμιλος
7 Αυγούστου
21.30 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) – Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
8 Αυγούστου
3.00 Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία) – Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία)
10 Αυγούστου
3.00 Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία) - Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
6.00 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) - Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία)
12 Αυγούστου
0.30 Χάιντριχ / Ζούμκερ (Ελβετία) - Φαν Γκέστελ / Φαν ντερ Βλιστ (Ολλανδία)
4.00 Παβάν / Μπάνσλεϊ (Καναδάς) - Μπόργκερ / Μπίτε (Γερμανία)
Ζ όμιλος
6 Αυγούστου
18.00 Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία) – Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα)
7 Αυγούστου
0.30 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) – Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)
8 Αυγούστου
23.30 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) - Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα)
9 Αυγούστου
5.00 Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία) - Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)
10 Αυγούστου
16.00 Μέπερλινκ / Φαν Ιέρσελ (Ολλανδία) - Μπόουντεν / Κλάνσι (Αυστραλία)
11 Αυγούστου
0.30 Τσαρλς / Αλφάρο (Κόστα Ρίκα) - Πάζο / Αγκούντο (Βενεζουέλα)