Volley League Ανδρών - 5η αγωνιστική
Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021
PAOK Sports Arena 19.15: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής αγώνα: Δεληκωστίδης, Παρατηρητής διαιτησίας: Αντωνούλης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Αναπληρωματικός-υπεύθυνος challenge: Γεωργιάδης Εμ..
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Δ. Βικέλας Σύρος 19.00: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ - Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Πρέντζας, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.
Μίλωνα 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Βαρατάσης, Γραμματεία: Καλιγέρη, Αναπληρωματικός-υπεύθυνος challenge: Μυλωνάκης.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Δ. Βικέλας Βέροια 17.00: Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργιάδης Ε., Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Χανός, Πλιάχα, Γραμματεία: Συρομάχου.
Volley League Γυναικών - 10η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίου.
Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
Μίκρα 18.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Διονά, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.
Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Τάλαρου.
Α. Φώτσης Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψαρρά.
Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Νικολάου.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Στ. Καλαϊτζής 17.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Χρηστίδης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Βαρατάσης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
Volley League Γυναικών - 11η αγωνιστική
Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021
Άγιος Θωμάς Μαρούσι 15.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής αγώνα: Πέρρος, Παρατηρητής διαιτησίας: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτη, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.
Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης - Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.
Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.
Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Γαρδέλη.
Γ. Γεννηματάς 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Ανδρέου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Π. Σαλπέας Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καστάνη.
Pre League Ανδρών - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας Ν. Σμύρνη 18.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Τριγκιλίδα, Παρατηρητής: Τομαράς.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 14.45: Α.Ε.Κ. - Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.
Pre League Ανδρών - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας - Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Παπαχρήστυ, Τονονίδης, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου, Παρατηρητής:
Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Μίκρας 19.30: Α.Σ. Άρης - Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.
Pre League Γυναικών - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Στ. Βενέτης Αιγάλεω 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω - Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μάλφας, Χαμπιλού, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.
Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος - Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Δημάκης.
Pre League Γυναικών - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Σαμολαδά, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.
Α' Ηλιούπολης 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης - Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μαύρος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Πολίτης.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Αμαλιάδας 17.00: Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Κουγιάς, Κωνσταντινόπουλος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Λίντο 16.00: Γ.Ε. Ηρακλείου - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.
Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου - Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Κατσούλης.
1 Γυμν. Ρέντη 19.00: Α.Ε. Αρμενίων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Καραγιαννάκης.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
Μ. Τσικίνας 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Κυριακόπουλος.
Ιωαννίνων 18.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός - Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.
Νεάπολης Θεσσ. 19.00: Α.Σ. Μακεδονικός - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Γιωγιού, Λούμσι.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
ΚΑΠΠΑ 2000 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μαλακίδης.
Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
Ζηρίνειο 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής Κηφισιάς - Ε.Α.Π., Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Τουμπανάκης.
Νότου 19.30: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μεταξά, Τόλιος.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Απόλλωνος 18.00: Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Γεράνιος.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 4η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Στ. Καραλής 20.00: Ένωση Βύρωνα - Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Κατερλή, Τσίτσικας Ν.
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Λίντο 16.00: Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κανδηλιεράκης.
Μ. Μερκούρη 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κουνδουράκη.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξ. - Α.Σ. Γαία Δράμας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Γκοβάτσος.
Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κακάτσιου.
Δ.Α.Κ. Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χανός.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Γέφυρας Θεσσ. 18.00: Π.Ο.Γ. Γέφυρας - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Βασδέκης.
Αγρίας Βόλου 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Κατσιούλης, Σκορδαρά.
Νεάπολης Λάρισας 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Μπατσίλα.
Κατσιμίδου 20.00: Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων - Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Βήτας, Αθανασόπουλος.