Πανελλήνιο κοριτσιών Κ20 - Προημιτελική Φάση
Α' Όμιλος (Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Κατερίνης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Χανός.
19.00: Π.Α.Ο.Κ. - Σ.Φ.Κ. Πιερικός, Διαιτητές: Χανός, Πορτοκαλίδης.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Π.Α.Ο.Κ., Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Ντόβα.
18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Σ.Φ.Κ. Πιερικός, Διαιτητές: Ντόβα, Πορτοκαλίδης.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
16.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Αργώ Βόλο, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης. 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Δαλκιράνης.
Β' Όμιλος (ΔΗΓΑ Δράμας)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
18.00: Α.Ο. Αμυγδαλεώνας - Γ.Σ. Δράμας, Διαιτητές: Κωστοπούλου, Παπαβασιλείου.
20.00: Α.Σ. Άρης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
18.00: Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Αμυγδαλεώνας, Διαιτητές: Τζίμου, Παπαβασιλείου.
20.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Γ.Σ. Δράμας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Τζίμου.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
15.00: Γ.Σ. Δράμας - Α.Σ. Άρης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Τζίμου.
17.00: Α.Ο. Αμυγδαλεώνας - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Τζίμου, Κυριακίδης.
Ημιτελική Φάση Α' & Β' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
ΔΗΓΑ Δράμας, 15.00: Β1 - Α2, Διαιτητές: Κυριακίδης, Παπαβασιλείου.
Δ.Α.Κ. Κατερίνης, 17.00: Α1 - Β2, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Βένος.
Γ' Όμιλος (Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
21.00: Α.Ο. Ιωνικός - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Ράντσιου.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
18.30: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαλλιάρα.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
18.30: Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο. Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Τσίτσικας, Κατερλή.
Δ' Όμιλος (Νέο Μεταμόρφωσης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
17.30: Ο.Φ.Η. - Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Κατερλή.
20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Ερυθρός Αστέρας, Διαιτητές: Κατερλή, Αντωνόπουλος.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
16.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μεταξά.
19.00: Α.Ο. Ερυθρός Αστέρας - Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Μεταξά, Αντωνόπουλος.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
16.00: Ο.Φ.Η. - Α.Ο. Ερυθρός Αστέρα, Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαύρος. 18.30: Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μεταξά.
Ημιτελική Φάση Γ' & Δ' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Νέο Μεταμόρφωσης, 18.00: Δ1 - Γ2, Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργάκη.
Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 18.30: Γ1 - Δ2, Διαιτητές: Πρέντζας, Καπότης.
Α' Όμιλος (Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Κατερίνης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Χανός.
19.00: Π.Α.Ο.Κ. - Σ.Φ.Κ. Πιερικός, Διαιτητές: Χανός, Πορτοκαλίδης.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Π.Α.Ο.Κ., Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Ντόβα.
18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Σ.Φ.Κ. Πιερικός, Διαιτητές: Ντόβα, Πορτοκαλίδης.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
16.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Αργώ Βόλο, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης. 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Δαλκιράνης.
Β' Όμιλος (ΔΗΓΑ Δράμας)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
18.00: Α.Ο. Αμυγδαλεώνας - Γ.Σ. Δράμας, Διαιτητές: Κωστοπούλου, Παπαβασιλείου.
20.00: Α.Σ. Άρης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
18.00: Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Αμυγδαλεώνας, Διαιτητές: Τζίμου, Παπαβασιλείου.
20.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Γ.Σ. Δράμας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Τζίμου.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
15.00: Γ.Σ. Δράμας - Α.Σ. Άρης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Τζίμου.
17.00: Α.Ο. Αμυγδαλεώνας - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Τζίμου, Κυριακίδης.
Ημιτελική Φάση Α' & Β' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
ΔΗΓΑ Δράμας, 15.00: Β1 - Α2, Διαιτητές: Κυριακίδης, Παπαβασιλείου.
Δ.Α.Κ. Κατερίνης, 17.00: Α1 - Β2, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Βένος.
Γ' Όμιλος (Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
21.00: Α.Ο. Ιωνικός - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Ράντσιου.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
18.30: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαλλιάρα.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
18.30: Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο. Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Τσίτσικας, Κατερλή.
Δ' Όμιλος (Νέο Μεταμόρφωσης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
17.30: Ο.Φ.Η. - Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Κατερλή.
20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Ερυθρός Αστέρας, Διαιτητές: Κατερλή, Αντωνόπουλος.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
16.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μεταξά.
19.00: Α.Ο. Ερυθρός Αστέρας - Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Μεταξά, Αντωνόπουλος.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
16.00: Ο.Φ.Η. - Α.Ο. Ερυθρός Αστέρα, Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαύρος. 18.30: Α.Ο. Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μεταξά.
Ημιτελική Φάση Γ' & Δ' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Νέο Μεταμόρφωσης, 18.00: Δ1 - Γ2, Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργάκη.
Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 18.30: Γ1 - Δ2, Διαιτητές: Πρέντζας, Καπότης.