Οι αγώνες θα είναι διαθέσιμοι σε live streaming.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων:
Σάββατο 11 Ιουνίου 2022
18.00: ΑΟ Ιωνικός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Ράντσιου, Γεωργιάδης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
20.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαρκάτης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
Κυριακή 12 Ιουνίου 2022
16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γεωργάκη, Γραμματεία: Μιτσιάκα.
18.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΟ Ιωνικός, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Γεωργιάδης, Γραμματεία: Μιτσιάκα.
Δευτέρα 13 Ιουνίου 2022
12.00: ΑΟ Ιωνικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μάλφας, Γραμματεία: Τρίκκα.
14.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαχατζής Π., Γραμματεία: Τρίκκα.
ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ
1984 (Θήβα): ΣΑΚ Αγ. Παρασκευής
1985 (Φλώρινα): ΓΣ Δράμας
1986 (Αθήνα): Άρτεμις Κορυδαλλού
1987 (Πάτρα): Απόλλωνας Κερατσινίου
1988 (Τρίκαλα): Άρης Νίκαιας
1989 (Σκύδρα): Νίκη Αλεξανδρούπολης
1990 (Αίγιο): ΕΟ Σταυρούπολης
1991 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1992 (Άργος): ΓΣ Ηλιούπολης
1993 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1994 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
1995 (Αθήνα): Πανιώνιος
1996 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1997 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1998 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
1999 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2000 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2001 (Θεσσαλονίκη): ΑΟ Αμπελοκήπων
2002 (Γιαννιτσά): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2003 (Θεσσαλονίκη): ΑΕ Νίκαια
2004 (Λάρισα): ΓΣ Πετρούπολης
2005 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2006 (Αθήνα): Ερμής Δράμας
2007 (Θεσσαλονίκη): ΓΣ Ηρακλής
2008 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2009 (Λάρισα): ΓΣ Ηρακλής
2010 (Θεσσαλονίκη): Ηρακλής Κηφισιάς
2011 (Θεσσαλονίκη): Αίας Ευόσμου
2012 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
2013 (Τρίκαλα): Ελπίς Αμπελοκήπων
2014 (Θεσσαλονίκη): Ελπίς Αμπελοκήπων
2015 (Παλαμάς): Ελπίς Αμπελοκήπων
2016 (Ζάκυνθος): ΑΣ Μακεδόνες
2017 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2018 (Γλυφάδα): ΑΣ Άρης
2019 (Μαρκόπουλο): ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
2020 (-): Δεν διεξήχθη λόγω της πανδημίας covid-19
2021 (Μουζάκι): ΑΟ Μαρκοπούλου
2022 (Μεταμόρφωση):
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων:
Σάββατο 11 Ιουνίου 2022
18.00: ΑΟ Ιωνικός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Ράντσιου, Γεωργιάδης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
20.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαρκάτης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
Κυριακή 12 Ιουνίου 2022
16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γεωργάκη, Γραμματεία: Μιτσιάκα.
18.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΟ Ιωνικός, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Γεωργιάδης, Γραμματεία: Μιτσιάκα.
Δευτέρα 13 Ιουνίου 2022
12.00: ΑΟ Ιωνικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μάλφας, Γραμματεία: Τρίκκα.
14.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαχατζής Π., Γραμματεία: Τρίκκα.
ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ
1984 (Θήβα): ΣΑΚ Αγ. Παρασκευής
1985 (Φλώρινα): ΓΣ Δράμας
1986 (Αθήνα): Άρτεμις Κορυδαλλού
1987 (Πάτρα): Απόλλωνας Κερατσινίου
1988 (Τρίκαλα): Άρης Νίκαιας
1989 (Σκύδρα): Νίκη Αλεξανδρούπολης
1990 (Αίγιο): ΕΟ Σταυρούπολης
1991 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1992 (Άργος): ΓΣ Ηλιούπολης
1993 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1994 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
1995 (Αθήνα): Πανιώνιος
1996 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1997 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1998 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
1999 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2000 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2001 (Θεσσαλονίκη): ΑΟ Αμπελοκήπων
2002 (Γιαννιτσά): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2003 (Θεσσαλονίκη): ΑΕ Νίκαια
2004 (Λάρισα): ΓΣ Πετρούπολης
2005 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2006 (Αθήνα): Ερμής Δράμας
2007 (Θεσσαλονίκη): ΓΣ Ηρακλής
2008 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2009 (Λάρισα): ΓΣ Ηρακλής
2010 (Θεσσαλονίκη): Ηρακλής Κηφισιάς
2011 (Θεσσαλονίκη): Αίας Ευόσμου
2012 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
2013 (Τρίκαλα): Ελπίς Αμπελοκήπων
2014 (Θεσσαλονίκη): Ελπίς Αμπελοκήπων
2015 (Παλαμάς): Ελπίς Αμπελοκήπων
2016 (Ζάκυνθος): ΑΣ Μακεδόνες
2017 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2018 (Γλυφάδα): ΑΣ Άρης
2019 (Μαρκόπουλο): ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
2020 (-): Δεν διεξήχθη λόγω της πανδημίας covid-19
2021 (Μουζάκι): ΑΟ Μαρκοπούλου
2022 (Μεταμόρφωση):