1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
21-06-2013 12:58

Σερβίς στα προημιτελικά των Παίδων με μία... εκκρεμότητα

Ξεκινάει η προημιτελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων. Αυτές τις ημέρες θα διεξαχθούν οι τρεις όμιλοι, ενώ σε εκκρεμότητα βρίσκεται ο τέταρτος (Πελοπόννησος) λόγω της γνωστής υπόθεσης με την ΕΑΠ

Προημιτελική Φάση Παίδων
Α’ Όμιλος

Παρασκευή 21/6/2013    
Α.Νικολαΐδης, 18.00: ΑΠΣ Φθία - ΜΑΣ Νίκη, Μπόμπορας-Μπουγιούκας-Καρακούλια    
Α.Νικολαΐδης, 20.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΓΣ Ηρακλής, Μπουγιούκας-Μπόμπορας-Καρακούλια
Σάββατο 22/6/2013
Α.Νικολαΐδης, 17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΑΠΣ Φθία, Σταυριανίδης-Σταυρίδης Στ.-Κουμπλή
Α.Νικολαΐδης, 19.00: ΓΣ Ηρακλής - ΜΑΣ Νίκη, Σταυριανίδης-Σταυρίδης Στ.-Κουμπλή
Κυριακή 23/6/2013
Α.Νικολαΐδης, 14.00: ΑΠΣ Φθία - ΓΣ Ηρακλής, Αβραμίδης-Κοκαβέσης-Βαμβά
Α.Νικολαΐδης, 16.00: ΜΑΣ Νίκη - ΜΓΣ Εθνικός, Αβραμίδης-Κοκαβέσης-Βαμβά
                                          
 
Προημιτελική Φάση Παίδων
Β’ Όμιλος    

Παρασκευή 21/6/2013    
Κατσάνειο, 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Ελπίς, Δημητρίου-Κεχαγιά-Γεροβασίλη
Κατσάνειο, 20.00: ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΟ Πρέβεζας, Δημητρίου-Κύρκος-Γεροβασίλη
Σαββατο 22/6/2013
Κατσάνειο, 17.00: ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΦΕΣ Αριστοτέλης, Παπακοσμάς-Κεχαγιά-Ραπτόπουλος
Κατσάνειο, 19.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΣ Ελπίς, Παπακοσμάς-Κεχαγιά-Ραπτόπουλος
Κυριακή 23/6/2013    
Κατσάνειο, 14.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΟ Πρέβεζας, Παπακοσμάς-Σταυρίδης Στ.-Καρακούλια
Κατσάνειο, 16.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Παπακοσμάς-Σταυρίδης Στ.-Καρακούλια


Προημιτελική Φάση Παίδων
Γ’ Όμιλος
    
Παρασκευή 21/6/2013    
Σπ. Λούη, 15.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Πανελλήνιος, Χρηστίδης-Τουμπανάκης-Κορρέ
Σπ. Λούη, 17.30: ΣΑ Κολλεγίου Αθην. - ΣΦΠ Χανίων, Μαρκάτσας-Λιδωρικιώτη-Κορρέ

Σαββατο 22/6/2013
Σπ. Λούη, 16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΣΑ Κολλεγίου Αθην., Κολτσίδας-Οικονόμου Μ.-Κυργιαλάνη
Σπ. Λούη, 18.00: ΓΣ Πανελλήνιος - ΣΦΠ Χανίων, Τσίτσικας-Χλωρός-Κυργιαλάνη

Κυριακή 23/6/2013
Σπ. Λούη, 15.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝΣ Μίλων, Μαρκάτσας-Αντωνόπουλος-Πανίδη    
Σπ. Λούη, 17.00: ΣΑ Κολλεγίου Αθην. - ΓΣ Πανελλήνιος, Παπαστάμος-Τσάκας-Πανίδη                                             


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Δευτέρα 24/6/2013
Α1 - Β2 Παπαδόπουλος-Μπουγιούκας-Κουμπλή
Β1 - Α2 Μπουγιούκας-Παπαδόπουλος-Κουμπλή

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ