1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
26-06-2019 01:24

Πανελλήνιο παμπαίδων (Ημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 2ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής από την ημιτελική φάση του πανελλήνιου πρωταθλήματος παμπαίδων.

Πανελλήνιο Παμπαίδων - Ημιτελική φάση


Α' όμιλος (Ν. Μουδανιών)

1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου

ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-20, 25-12) ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν. Μουδανιών 3-1 (25-18, 25-12, 20-25, 26-24)

2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου

ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-19, 25-20, 25-22) ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-19, 25-12, 25-13)

3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου

17.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα 19.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν. Μουδανιών

Βαθμολογία

1. ΓΣ Αντίκυρα 6β. (6-1)

2. ΠΟ Ν. Μουδανιών 3β. (4-3)

3. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (3-3)

4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)

Β' όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)

1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου

Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΦΑ Άμιλλα 3-0 (25-18, 25-12, 25-18)

2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου

ΣΦΦΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς 0-3 (12-25, 20-25, 23-25)

3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου

20.00: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης

Βαθμολογία

1. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)

2. ΑΣ Ελπίς 3β. (3-0)

3. ΣΦΦΑ Άμιλλα 0β. (0-6)

Γ' όμιλος (Ν. Φιλαδέλφειας)

1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου 

ΣΦΠ Χανίων - ΑΕΚ 1-3 (13-25, 25-21, 22-25, 09-25) ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 0-3 (30-32, 18-25, 18-25)

2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου 

ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (15-25, 23-25, 27-25, 14-25) ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 23-25, 24-26)

3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου 

15.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 21.30: ΑΕΚ - ΑΟ Νέοι Βύρωνος

Βαθμολογία

1. ΑΕΚ 6β. (6-1)

2. ΣΦΠ Χανίων 3β. (4-4)

3. ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 3β. (3-3)

4. ΑΟ Νέοι Βύρωνος 0β. (1-6)

Δ' όμιλος (Ολυμπιακού Χωριού)

1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου 

ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0 (25-11, 25-22, 25-18) ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (25-18, 10-25, 17-25, 15-25)

2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου 

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0

3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου 

15.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 17.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων

Βαθμολογία
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)

2. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-1)

3. ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 0β. (2-6)

4. ΑΕΠ Ολυμπιάς 0β. (0-6)

Σχετικά άρθρα

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ