Πανελλήνιο Παμπαίδων - Ημιτελική φάση
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιών)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-20, 25-12)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν. Μουδανιών 3-1 (25-18, 25-12, 20-25, 26-24)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
17.30: ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας
19.30: ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
17.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
19.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν. Μουδανιών
Βαθμολογία
1. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (3-0)
2. ΓΣ Αντίκυρα 3β. (3-1)
3. ΠΟ Ν. Μουδανιών 0β. (1-3)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-3)
Β' όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΦ Άμιλλα 3-0 (25-18, 25-12, 25-18)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
18.00: ΣΦΦ Άμιλα - ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
20.00: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης
Βαθμολογία
1. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)
2. ΣΦΦ Άμιλα 0β. (0-3)
3. ΑΣ Ελπίς 0β. (0-0)
Γ' όμιλος (Ν. Φιλαδέλφειας)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΣΦΠ Χανίων - ΑΕΚ 1-3 (13-25, 25-21, 22-25, 09-25)
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 0-3 (30-32, 18-25, 18-25)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
15.00: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΠ Χανίων
21.30: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΕΚ
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
15.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
21.30: ΑΕΚ - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιών)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-20, 25-12)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν. Μουδανιών 3-1 (25-18, 25-12, 20-25, 26-24)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
17.30: ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας
19.30: ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
17.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
19.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν. Μουδανιών
Βαθμολογία
1. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (3-0)
2. ΓΣ Αντίκυρα 3β. (3-1)
3. ΠΟ Ν. Μουδανιών 0β. (1-3)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-3)
Β' όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΦ Άμιλλα 3-0 (25-18, 25-12, 25-18)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
18.00: ΣΦΦ Άμιλα - ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
20.00: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης
Βαθμολογία
1. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)
2. ΣΦΦ Άμιλα 0β. (0-3)
3. ΑΣ Ελπίς 0β. (0-0)
Γ' όμιλος (Ν. Φιλαδέλφειας)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΣΦΠ Χανίων - ΑΕΚ 1-3 (13-25, 25-21, 22-25, 09-25)
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 0-3 (30-32, 18-25, 18-25)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
15.00: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΠ Χανίων
21.30: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΕΚ
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
15.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
21.30: ΑΕΚ - ΑΟ Νέοι Βύρωνος