Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΠΟ Μουδανιών 23-25, 25-18, 25-18, 19-25, 15-02), Διαιτητές: Παπακοσμάς, Παπαδόπουλος.
ΑΟ Ορεστιάδας - ΜΓΣ Εθνικός 3-1 (20-25, 25-15, 25-20, 26-24), Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δημητρίου.
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
ΑΟΝΣ Μίλων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-0 (25-17, 25-14, 25-12), Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κανακάκης, Αβραμοπούλου
. ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-2 (25-22, 26-24, 17-25, 17-25, 18-16), Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κανδηλιέρης, Κοκκινάκης.
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 (22-25, 18-25, 25-23, 23-25) ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-11, 25-18)
2η αγωνιστική αγωνιστική-Παρασκευή 17 Μαΐου
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 26-24, 25-23) ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (20-25, 16-25, 15-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας 1-3 (32-34, 25-14, 22-25, 22-25) Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-15, 25-21, 25-22)
Βαθμολογία Α' ομίλου
1. ΑΟ Ορεστιάδας 9β. (9-1)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (7-4)
3. Πήγασος Πολίχνης 3β. (4-6)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-9)
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3-0 (25-09, 25-15, 25-22) ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-07, 25-15, 25-11)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 3-0 (25-17, 25-23, 25-21) ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς 0-3 (12-25, 25-27, 23-25) ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
Βαθμολογία Β' ομίλου
1. ΑΣ Ελπίς 9β. (9-0)
2. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-3)
3. ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3β. (3-6)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-9)
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25) Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (20-25, 25-22, 22-25, 21-25) Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-1 (23-25, 25-18, 25-15, 25-15) Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
Βαθμολογία Γ' ομίλου
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-2)
2. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (4-4
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (2-6)
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21) ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (17-25, 14-25, 14-25) ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-16)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (25-19, 17-25, 14-25, 19-25) ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-09, 25-23, 25-18)
Βαθμολογία Δ' ομίλου
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 9β. (9-2)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 6β. (7-4)
3. ΣΦΠ Χανίων 3β. (5-6)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-9)