Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 (22-25, 18-25, 25-23, 23-25) ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-11, 25-18)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 26-24, 25-23) ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (20-25, 16-25, 15-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας 17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας
Βαθμολογία Α' ομίλου
1. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-1)
3. Πήγασος Πολίχνης 0β. (1-6)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3-0 (25-09, 25-15, 25-22) ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-07, 25-15, 25-11)
η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 3-0 (25-17, 25-23, 25-21) ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς 17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης
Βαθμολογία Β' ομίλου
1. ΑΣ Ελπίς 6β. (6-0
2. ΜΓΣ Εθνικός 3β. (3-3) 3. ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3β. (3-3) 4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-6)
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2 Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25) Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (20-25, 25-22, 22-25, 21-25) Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
Βαθμολογία Γ' ομίλου
1. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
2. ΑΟΝΣ Μίλων 3β. (3-1)
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (2-6)
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21) ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (17-25, 14-25, 14-25) ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-16)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός 16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Βαθμολογία Δ' ομίλου
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 6β. (6-1)
3. ΣΦΠ Χανίων 0β. (2-6)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-6)
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2 ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Μίκρα)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς 3-0 (25-21, 25-17, 25-16) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Άρης 3-2 (33-31, 24-26, 25-20, 23-25, 15-11)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ελπίς 0-3 (16-25, 22-25, 19-25) ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς 3-2 (16-25, 25-12, 24-26, 25-14, 15-11)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 17.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
Βαθμολογία Α' ομίλου
1. ΑΣ Ελπίς 6β. (6-0)
2. ΑΣ Άρης 3β. (5-5)
3. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 2β. (3-5)
4. ΑΣ Αίας Κιλκίς 1β. (2-6)
Β' όμιλος (Ν. Βότση)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 0-3 (18-25, 20-25, 10-25) ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΕ Λάρισας 3-1 (25-14, 25-17, 21-25, 25-16)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΑΕ Λάρισας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 0-3 (11-25, 19-25, 11-25) ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας 0-3 (16-25, 16-25, 16-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας 19.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΕ Λάρισας
Βαθμολογία Β' ομίλου
1. ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 6β. (6-0)
2. ΑΣ Γαία Δράμας 3β. (3-3)
3. ΦΓΣ Πρέβεζας 3β. (3-4)
4. ΑΕ Λάρισας 0β. (1-6)
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 - Β2 ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 - Α2
Γ' όμιλος (Στ. Βενέτης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας 3-1 (23-25, 25-11, 25-17, 25-07) ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 3-1 (18-25, 25-19, 25-16, 25-19)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 3-2 (25-23, 15-25, 20-25, 26-24, 16-14) ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω 1-3 (14-25, 25-23, 14-25, 16-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου 19.30: ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας
Βαθμολογία Γ' ομίλου
1. ΑΟ Αιγάλεω 6β. (6-2)
2. ΓΕ Ηρακλείου 3β. (4-4) 3. Ερυθρός Αστέρας 2β. (4-5) 4. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 1β. (3-6)
Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)
Πέμπτη 16 Μαΐου
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκόπουλου 0-3 (20-25, 24-26, 21-25) Ρεπό ο ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου
Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος 1-3 Ρεπό ο ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 18 Μαΐου
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου Ρεπό ο ΟΦΑ Απολλώνιος
Βαθμολογία Δ' ομίλου
1. ΑΟ Μαρκοπούλου 3β. (3-0)
2. ΟΦΑ Απολλώνιος 3β. (3-4)
3. ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου 0β. (1-3)
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 - Δ2 Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 - Γ2