Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών
20.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
18.00: ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
20.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
20.00: ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2
Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
16.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
18.30: ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Μίκρα)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
19.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
19.00: ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
17.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
Β' όμιλος (Ν. Βότση)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
18.00: Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
19.00: ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 - Α2
Γ' όμιλος (Στ. Βενέτης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας
19.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
19.30: ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας
Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
20.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.30: ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 - Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 - Γ2
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών
20.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
18.00: ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
20.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
20.00: ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2
Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
16.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
18.30: ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος (Μίκρα)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
19.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
19.00: ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
17.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
Β' όμιλος (Ν. Βότση)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
18.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
18.00: Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
19.00: ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 - Α2
Γ' όμιλος (Στ. Βενέτης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας
19.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.00: Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
19.30: ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας
Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
20.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
17.30: ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 - Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 - Γ2