Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση
Α' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
Β' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας
Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
Α1 - Β2
Β1 - Α2
Γ' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω
Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας
Δ' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Γ1 - Δ2
Δ1 - Γ2
Α' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
Β' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας
Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
Α1 - Β2
Β1 - Α2
Γ' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω
Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας
Δ' όμιλος
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
Γ1 - Δ2
Δ1 - Γ2