Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παμπαίδων
Α' όμιλος (Κλειστό Ν. Σαμαράς - Ορεστιάδα)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
19.00: ΓΣ Αντίκυρα - ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
21.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΟ Μουδανιών
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας - ΠΟ Μουδανιών
19.00: ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Ορεστιάδας
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
11.00: ΠΟ Μουδανιών - ΓΣ Αντίκυρα
13.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
Β' όμιλος (Κλειστό Αμπελοκήπων - Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Ρεπό ο ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
15.00: ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΑΟ Πρέβεζας
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
12.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΣ Ελπίς
Ρεπό ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Γ' όμιλος (Κλειστό Nέας Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
13.15: ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης - Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης - ΑΕ Αρμενίων
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
Δ' όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Παναθηναϊκός - Καλαμάτα 80
20.00: ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΣΦΠ Χανίων - Παναθηναϊκός
19.00: Ολυμπιακός - Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
15.00: Καλαμάτα 80 - ΣΦΠ Χανίων
19.00: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Α' όμιλος (Κλειστό Ν. Σαμαράς - Ορεστιάδα)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
19.00: ΓΣ Αντίκυρα - ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
21.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΟ Μουδανιών
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας - ΠΟ Μουδανιών
19.00: ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Ορεστιάδας
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
11.00: ΠΟ Μουδανιών - ΓΣ Αντίκυρα
13.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
Β' όμιλος (Κλειστό Αμπελοκήπων - Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Ρεπό ο ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
15.00: ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΑΟ Πρέβεζας
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
12.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΣ Ελπίς
Ρεπό ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Γ' όμιλος (Κλειστό Nέας Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
13.15: ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης - Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης - ΑΕ Αρμενίων
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
Δ' όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Παναθηναϊκός - Καλαμάτα 80
20.00: ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΣΦΠ Χανίων - Παναθηναϊκός
19.00: Ολυμπιακός - Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
15.00: Καλαμάτα 80 - ΣΦΠ Χανίων
19.00: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός