Volley League - 10η αγωνιστική
Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2022
«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη 19.15: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Διαιτητής challenge: Μυλωνάκης, Επόπτες: Κατερλή, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Αγίου Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Νικάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σπίγγου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.
Μίλωνα 19.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Ιωάννο, Κατσιάρας, Γραμματεία: Ψάρρα.
Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022
Ζηρίνειο 17.00: ΑΟΠ Κηφισιάς - ΟΦΗ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κατσιάρας, Ιωάννου, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Volley League Γυναικών - 18η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη 18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ρούσσος, Βέντρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.
Μίκρας 18.00: ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Μούζουλας, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Φλώρου, Βασδέκης, Γραμματεία: Πασπαλά.
ΔΑΚ Ευόσμου 18.30: ΑΠΣ Αίας - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Αβραμίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Διονά, Γραμματεία: Ιωάννιδου.
«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: ΑΕΚ - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Τσίτσικας, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρανιά.
ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Πρέντζας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Γαρδέλη.
«Στ. Καλαϊτζής» 19.30: ΑΟΝ Αμαζόνες - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μεταξά, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Καλούδας, Μουζακίτη, Γραμματεία: Πεσίνογλου.
Αγίου Θωμά Μαρούσι 20.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Λιάκου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Καπότης, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.
Pre League Ανδρών - Γ' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Ισκάς, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Σιδηράς.
Βαθέως 19.00: ΑΣ Κέρκης Σάμου - ΑΕΚ
Διαιτητές: Βελώνης, Μενεσλής, Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Περρής.
Pre League Ανδρών - Δ' Όμιλος - 1η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Ανδρέας Βαρίκας 15.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΣΦΚ Πιερικός
Διαιτητές: Κουτσούλας, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τσακμάκη, Παρατηρητής: Καπάνταης.
2. Γ.Λ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Δήμου, Γραμματεία: Σκαρλατούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.
Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Ματζουράνης, Παρατηρητής: Πετούσης.
Pre League Γυναικών - Α' Όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
ΔΑΚ Πεύκων 18.00: ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Παπαδόπουλος, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Ανδρέας Βαρίκας 18.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Παπαστάμος.
Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Τόλιος, Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.
Pre League Γυναικών - Β' Όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Βριλησσίων 18.00: ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος.
Βότση 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Δρανίτσας, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..
Α' Ηλιούπολης: ΓΣ Ηλιούπολης - Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Κατερλή, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Ν. Παξιμαδάς 17.30: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Μαλκοπούλου.
Αμαλιάδας 19.30: ΑΣ Κόροιβος - Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου, Διαιτητές: Γκόλφης, Γεράνιος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.
Τ. Παπαγεωργίου 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτηές: Βλάχος, Τουμπανάκης.
1ο Γυμ. Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΟ Φλοίσβος, Διαιτητές: Κατσούλης, Μόσιαλος.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ- ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Γιωγιού.
Πανοράματος 18.00: ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μαλακίδης.
Ιωαννίνων 18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Αποστόλου.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Ι. Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς - ΟΠΑΘ Περσέας, Διαιτητές: Δημητρίου, Γεωργιάδης Εμ..
Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: ΜΓΣ Εθνικός - Ένωση Τούμπας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Γκοβάτσος.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Αγ. Παρασκευής 17.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΕΑΠ, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Λιδωρικιώτη.
Π. Νικολαΐδης 17.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Προκοπίου, Καραγιαννάκης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Παπαγιαννόπουλος.
Απόλλωνος 18.00: ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Πετούσης.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Στ. Καραλής 16.00: Ένωση Βύρωνα - ΝΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Αρβανίτης, Βαρατάσης.
Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χαμπιλού, Παυλάκης.
Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022
Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Κουνδουράκη.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης.
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γαία Δράμας, Διαιτητές: Γκοβάτσος, Σταυρίδης.
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Βένος, Σαρακινίδης.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
Πρέβεζας 17.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Φλούδας, Τζελέτας.
Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Παπαδοπούλου.
Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα.