Α ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
13/11: Ντιναμό Καζάν (Ρωσία) - Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία) 3-0 (25-21, 25-15, 26-24)
12/11: Χέμικ Πολις (Πολωνία) - Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) 3-0 (25-22, 25-19, 25-18)
ΟΜΙΛΟΣ Α |
||||
Θ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | ΣΕΤ |
1 | Πολίς | 1 | 3 | 3-0 |
2 | Ντινάμο Καζάν | 1 | 3 | 3-0 |
3 | Προστέγιοφ | 1 | 0 | 0-3 |
4 | Ραμπίτα Μπακού | 1 | 0 | 0-3 |
2η αγωνιστική
26/11: Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Ντιναμό Καζάν (Ρωσία)
26/11: Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία) - Χέμικ Πολις (Πολωνία)
3η αγωνιστική
10/12: Ντιναμό Καζάν (Ρωσία)- Χέμικ Πολις (Πολωνία)
10/12: Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία) - Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)
4η αγωνιστική
15/01: Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία)
14/01: Χέμικ Πολις (Πολωνία) - Ντιναμό Καζάν (Ρωσία)
5η αγωνιστική
20/01: Χέμικ Πολις (Πολωνία) - Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία)
22/01: Ντιναμο Καζάν (Ρωσία) - Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)
6η αγωνιστικη
28/01: Ραμπίτα Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Χέμικ Πολις (Πολωνία)
28/01: Ατζελ Προστέγιοφ (Τσεχία) - Ντιναμο Καζάν (Ρωσία)
Β ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
12/11: Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Ναντ (Γαλλία) 3-2 (25-17, 18-25, 18-25, 25-16, 20-18)
13/11: Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) 0-3 (13-25, 16-25, 21-25)
ΟΜΙΛΟΣ B |
||||
Θ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | ΣΕΤ |
1 | Φενέρμπαχτσε | 1 | 3 | 3-0 |
2 | Αζερίολ Μπακού | 1 | 2 | 3-2 |
3 | Ναντ | 1 | 1 | 2-3 |
4 | Στίντα Μπακάου | 1 | 0 | 0-3 |
2η αγωνιστική
26/11: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)
25/11: Ναντ (Γαλλία) - Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία)
3η αγωνιστική
10/12: Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία)
09/12: Ναντ (Γαλλία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία)
4η αγωνιστική
14/01: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Ναντ (Γαλλία)
14/01: Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία) - Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)
5η αγωνιστική
21/01: Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία) - Ναντ (Γαλλία)
21/01: Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία)
6η αγωνιστική
28/01: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Στίιντα Μπακάου (Ρουμανία)
28/01: Ναντ (Γαλλία) - Αζερίολ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)
C ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
12/11: Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία) - Σάλο (Φινλανδία) 3-0 (25-19, 25-20, 25-12)
12/11: Δρέσδη (Γερμανία) - Ντιναμο Μόσχας (Ρωσία) 3-2 (22-25, 23-25, 25-19, 25-20, 18-16)
ΟΜΙΛΟΣ C | ||||
Θ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | ΣΕΤ |
1 | Μπούστο Αρσίζιο | 1 | 3 | 3-0 |
2 | Δρέσδη | 1 | 2 | 3-2 |
3 | Ντινάμο Μόσχας | 1 | 1 | 2-3 |
4 | Σάλο | 1 | 0 | 0-3 |
2η αγωνιστική
26/11: Ντινάμο Μόσχας (Ρωσία) - Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία)
27/11: Σάλο (Φινλανδία) - Δρέσδη (Γερμανία)
3η αγωνιστική
10/12: Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία) - Δρέσδη (Γερμανία)
09/12: Σάλο (Φινλανδία) - Ντινάμο Μόσχας (Ρωσία)
4η αγωνιστικη
13/01: Ντινάμο Μόσχας (Ρωσία) - Σάλο (Φινλανδία)
14/01: Δρέσδη (Γερμανία) - Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία)
5η αγωνιστική
21/01: Δρέσδη (Γερμανία) - Σάλο (Φινλανδία)
21/01: Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία) - Ντινάμο Μόσχας (Ρωσία)
6η αγωνιστική
28/01: Ντινάμο Μόσχας (Ρωσία) - Δρέσδη (Γερμανία)
28/01: Σάλο (Φινλανδία) - Μπούστο Αρσίζιο (Ιταλία)
ΟΜΙΛΟΣ D
1η αγωνιστική
13/11: Βολερό (Ελβετία) - Βρότσλαβ (Πολωνία) 3-0 (25-19, 25-9, 25-20)
12/11: Ετσασίμπασι (Τουρκία) - Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία) 3-0 (25-18, 25-18, 25-23)
ΟΜΙΛΟΣ D |
||||
Θ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | ΣΕΤ |
1 | Βολερό | 1 | 3 | 3-0 |
2 | Ετσασίμπασι | 1 | 3 | 3-0 |
3 | Ομίτσκα ΟΜΣΚ | 1 | 0 | 0-3 |
4 | Βρότσλαβ | 1 | 0 | 0-3 |
2η αγωνιστική
27/11: Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία) - Βολερό (Ελβετία)
25/11: Βρότσλαβ (Πολωνία) - Ετσασίμπασι (Τουρκία)
3η αγωνιστική
11/12: Βολερό (Ελβετία) - Ετσασίμπασι (Τουρκία)
09/12: Βρότσλαβ (Πολωνία) - Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία)
4η αγωνιστική
14/01: Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία) - Βρότσλαβ (Πολωνία)
13/01: Ετσασίμπασι (Τουρκία) - Βολερό (Ελβετία)
5η αγωνιστικη
22/01: Ετσασίμπασι (Τουρκία) - Βρότσλαβ (Πολωνία)
22/01: Βολερό (Ελβετία) - Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία)
6η αγωνιστική
28/01: Ομίτσκα ΟΜΣΚ (Ρωσία) - Ετσασίμπασι (Τουρκία)
28/01: Βρότσλαβ (Πολωνία) - Βολερό (Ελβετία)
Ε ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
13/11: Βακίφμπανκ (Τουρκία) - Παρτιζάν (Σερβία) 3-0 (25-18, 25-10, 25-19)
12/11: Κάννες (Γαλλία) - Πιατσένζα (Ιταλία) 3-2 (16-25, 21-25, 15-25, 25-23, 15-12)
ΟΜΙΛΟΣ Ε |
||||
Θ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | ΣΕΤ |
1 | Βακίφμπανκ | 1 | 3 | 3-0 |
2 | Κάννες | 1 | 2 | 3-0 |
3 | Πιατσένζα | 1 | 0 | 0-3 |
4 | Πατριζάν | 1 | 0 | 0-3 |
2η αγωνιστική
26/11: Πιατσένζα (Ιταλία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)
25/11: Παρτιζάν (Σερβία) - Κάννες (Γαλλία)
3η αγωνιστική
11/12: Βακίφμπανκ (Τουρκία) - Κάννες (Γαλλία)
09/12: Παρτιζάν (Σερβία) -Πιατσένζα (Ιταλία)
4η αγωνιστική
14/01: Πιατσένζα (Ιταλία) - Παρτιζάν (Σερβία)
13/01: Κάννες (Γαλλία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)
5η αγωνιστική
21/01: Κάννες (Γαλλία) - Παρτιζάν (Σερβία)
21/01: Βακίφμπανκ (Τουρκία) - Πιατσένζα (Ιταλία)
6η αγωνιστική
28/01: Πιατσένζα (Ιταλία) - Κάννες (Γαλλία)
28/01: Παρτιαζάν (Σερβία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)