ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Μουδανιά)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-15, 25-18, 25-10)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (09-25, 11-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΣ Αντίκυρα - ΜΓΣ Εθνικός 0-3 (12-25, 14-25, 16-25)
ΠΟ Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-06, 25-08, 25-17)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΠΟ Μουδανιών
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-0)
3. ΓΣ Αντίκυρα 0β. (0-6)
4. ΣΦΚ Πιερικός 0β. (0-6)
Β' Όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-1
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ 0-3
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)
ΠΑΟΚ - ΑΟ Πρέβεζας 0-3 (18-25, 16-25, 12-25)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 6β. (6-1)
2. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (4-3)
3. ΠΑΟΚ 3β. (3-3)
4. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-6)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μουδανιά 13.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Μίλωνας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΑ Κόροιβος 3-0 (25-20, 25-18, 25-23)
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 20-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (09-25, 24-26, 16-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΑ Κόροιβος 3-1 (22-25, 25-20, 25-23, 25-19)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
10.30: ΑΣΑ Κόροιβος - ΟΠΕ Χαλκίδας
13.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-0)
2. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
3. ΑΣΑ Κόροιβος 0β. (1-6)
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 0β. (0-6)
Δ' Όμιλος (Σελεπίτσαρι Νίκαιας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΑΘΛΗΣΗ 3-2 (27-25, 23-25, 17-25, 27-25, 15-10)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΕΚ 1-3 (22-25, 23-25, 25-23, 16-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου 3-1 (25-20, 25-19, 21-25, 25-21)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
13.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΕΚ - ΑΟ Ιωνικός
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΕΚ 6β. (6-1)
2. ΑΟ Ιωνικός 5β. (6-3)
3. ΑΘΛΗΣΗ 1β. (3-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-6)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίλωνα 13.00: Γ1 - Δ2
Σελεπίτσαρι 20.00: Δ1 - Γ2
Α' Όμιλος (Μουδανιά)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-15, 25-18, 25-10)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (09-25, 11-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΣ Αντίκυρα - ΜΓΣ Εθνικός 0-3 (12-25, 14-25, 16-25)
ΠΟ Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-06, 25-08, 25-17)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΠΟ Μουδανιών
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-0)
3. ΓΣ Αντίκυρα 0β. (0-6)
4. ΣΦΚ Πιερικός 0β. (0-6)
Β' Όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-1
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ 0-3
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)
ΠΑΟΚ - ΑΟ Πρέβεζας 0-3 (18-25, 16-25, 12-25)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 6β. (6-1)
2. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (4-3)
3. ΠΑΟΚ 3β. (3-3)
4. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-6)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μουδανιά 13.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Μίλωνας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΑ Κόροιβος 3-0 (25-20, 25-18, 25-23)
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 20-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (09-25, 24-26, 16-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΑ Κόροιβος 3-1 (22-25, 25-20, 25-23, 25-19)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
10.30: ΑΣΑ Κόροιβος - ΟΠΕ Χαλκίδας
13.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-0)
2. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
3. ΑΣΑ Κόροιβος 0β. (1-6)
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 0β. (0-6)
Δ' Όμιλος (Σελεπίτσαρι Νίκαιας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΑΘΛΗΣΗ 3-2 (27-25, 23-25, 17-25, 27-25, 15-10)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΕΚ 1-3 (22-25, 23-25, 25-23, 16-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου 3-1 (25-20, 25-19, 21-25, 25-21)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
13.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΕΚ - ΑΟ Ιωνικός
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΕΚ 6β. (6-1)
2. ΑΟ Ιωνικός 5β. (6-3)
3. ΑΘΛΗΣΗ 1β. (3-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-6)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίλωνα 13.00: Γ1 - Δ2
Σελεπίτσαρι 20.00: Δ1 - Γ2