1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
31-07-2020 15:57

A2 ανδρών 2020-21: Τα προγράμματα όλων των ομίλων

Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 7-8 Νοεμβρίου 2020.



Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ε. Αρμενίων
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αρμενίων
            
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020            

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ε. Αρμενίων
Σ.Φ.Π. Χανίων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου
            
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020            

Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων -    Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Σ. Πετρούπολης

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Γ.Ε. Ηρακλείου - Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ε. Αρμενίων -    Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
            
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων -    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Σ.Φ.Π. Χανίων
            
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ε. Αρμενίων -    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων -    Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος



Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893
Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Άθληση

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020            

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Άθληση
            
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Σ. Κόροιβος
            
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Σ. Άθληση
            
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
            
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020    
        
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Σ. Άθληση

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Σ. Κόροιβος - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
            
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020            

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Σ. Άθληση
            
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021            

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
            
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021        

Α.Σ. Κόροιβος -    Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Άθληση
            
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου


Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας -    Χ.Α.Ν.Θ
Α.Π.Σ. Φθία - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων
           
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
           
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Π.Σ. Φθία - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων
           
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Ένωση Τούμπας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Χ.Α.Ν.Θ
           
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

Β' ΓΥΡΟΣ


6η αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    - Ένωση Τούμπας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
           
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Χ.Α.Ν.Θ
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων
           
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Α.Π.Σ. Φθία
Χ.Α.Ν.Θ    - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Ένωση Τούμπας
           
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020       

Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ    - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων
           
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Α.Π.Σ. Φθία



Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Ελπίς

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Μακεδονικός - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Ελπίς
           
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
           
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ελπίς
           
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
           
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ελπίς

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
           
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
           
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
           
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020           

Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Σ. Ελπίς
           
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Μακεδονικός

Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ