1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
08-11-2019 17:37

Πρόγραμμα και διαιτητές (9-11/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 9-11 Νοεμβρίου.
Volley League Ανδρών - 2η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Μελίνα Μερκούρη 16.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΦΗ
Διαιτητές: Πρέντζας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Παπαθανασίου, Αρβανίτης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γ. Τριαντάφυλλος, 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Σιακαβέλλας, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 19.00: ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Διαιτητές: Αβραμίδης, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ., Επόπτες: Ανθυμίδης, Λούμσι, Γραμματεία: Κουμπλή.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Ζηρίνειο 16.15: ΑΟΠ Κηφισιάς - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου

Αγίου Θωμά 19.00 ΕΡΤSPORTS: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Τόλιος, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volleyleague Γυναικών - 4η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Ράντσιου, Βελώνης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κομιανού, Σπίγγου, Γραμματεία: Πέρρου.

Α' Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Τσίτσικας, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Αμερικάνου.

ΔΑΚ Ευόσμου 18.30: ΑΠΣ Αίας - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδης.

Θήρας 19.00: ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Ονόπας, Σταρίδας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Μουστάκη, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

ΔΑΚ Πυλαίας 20.00: ΑΣ Άρης - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Ψύχου, Κουτσοκώστας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Μ. Μερκούρη 19.30 EΡΤ SPORTS: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Γεροθοδωρος, Μενεσλής, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Κυργιαλάνη, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Νυδριώτη.

Pre League - 5η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μαριδάκης, Γεωργάκη, Γραμματεία: Πανταζή, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Κτενάς, Κουρπανίδης, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Στ. Καλαϊτζής 16.00: ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Λιάκου, Γραμματεία: Ακαρέπη, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μεταξά, Γραμματεία: Ηλία, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Μ. Τσικίνας 19.00: ΧΑΝΘ - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Ισκάς, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Τσιλιγγού, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Ζηρίνειο 19.30: ΖΑΟΝ - ΑΕΚ
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Χαμπιλού, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Πολίτης.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Αρχάνων 16.0): ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.
Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.
Α. Παπαμιχαήλ 18.30: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Νικάκης.
Τ. Παπαγεωργίου 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Βλάχος, Παπαχατζής.
1ο Γυμνάσιο Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΟ Αιγιαλέων, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Διαμάντης.

Ρεπό ο ΑΣ Κέρκης.

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χάνος.
Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Άρης, Διαιτητές: Θεμελής, Χλωρός.
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Βασιλειάδης.
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Άθλος, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπέλλος Εμμ.
Η. Τριανταφυλλίδης 18.30: ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΠΣ Φίλιππος, Διαιτητές: Δρανίτσας, Γεωργιάδης.
2ο Λυκ. Κομοτηνής 19.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Δήμου.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Παραλίας 15.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κανελλίδης.
Ν. Παξιμαδάς 15.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μάλφας, Τερζίδου.
ΑΚ Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Προκοπίου, Μόσιαλος.
Π. Νικολαΐδης 19.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Καντλή.
Αργυρούπολης 19.30: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Μαλλιαρά, Παπαστάμος.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

ΔΑΠΚΗ Πατελών 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κόκκας, Κληματσίδα.

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Κατσιμήδου 16.00: ΑΣ Ασκληπιός - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κουτσής, Βήτας.
1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Αντωνούλης.
ΔΑΚ Πευκών 18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΜΕΝΤ, Διαιτητές: Κουκουμάκας Ν., Μπουκουβάλα.
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σταματόπουλος.
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστόπουλος.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Γιωγιού Αλκ., Μπέλλος Ι.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ