Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20 | ||||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β | ΣΕΤ | N | H |
1. | Ο.Φ.Α. Απολλώνιος | 3 | 9 | (9-0) | 3 | 0 |
2. | Απόλλων Καλαμάτας | 3 | 9 | (9-1) | 3 | 0 |
3. | Γ.Ε. Ηρακλείου | 3 | 8 | (9-2) | 3 | 0 |
4. | Γ.Σ. Πετρούπολης | 3 | 8 | (9-3) | 3 | 0 |
5. | Γ.Σ. Μεσσηνιακός 1988 | 3 | 5 | (6-6) | 2 | 1 |
6. | Α.Θ.ΛΕ.Σ. Ηρακλείου | 3 | 4 | (6-7) | 2 | 1 |
7. | A.E.Aμπελοκήπων | 3 | 4 | (7-8) | 1 | 2 |
8. | Γ.Α.Σ.Μεσσαράς | 3 | 3 | (3-6) | 1 | 2 |
9. | Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης | 3 | 2 | (4-8) | 0 | 2 |
10 | Ενωση Βύρωνα | 3 | 1 | (2-9) | 0 | 3 |
11. | Α.Ε. Αγ.Παρασκευής | 3 | 1 | (2-9) | 0 | 3 |
12. | Γ.Σ.Κ.Ηρακλής | 3 | 0 | (2-9) | 0 | 3 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20 | ||||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β | ΣΕΤ | N | H |
1. | Ακαδ.Πρωτ/των Πεύκων | 3 | 8 | (9-3) | 3 | 0 |
2. | Α.Ο. Καβάλας | 2 | 6 | (6-1) | 2 | 0 |
3. | Ε.Α. Λαρίσης | 3 | 6 | (7-3) | 2 | 1 |
4. | M.E.N.T. | 3 | 6 | (7-3) | 2 | 1 |
5. | Α.Σ. Ελπίς | 2 | 5 | (6-3) | 2 | 0 |
6. | Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά | 3 | 5 | (7-6) | 1 | 2 |
7. | Α.Σ. Ασκληπιός | 3 | 5 | (6-5) | 2 | 1 |
8. | Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός | 3 | 4 | (5-6) | 1 | 2 |
9. | Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξανδρούπολης | 3 | 3 | (3-7) | 1 | 2 |
10. | Α.Σ. Γιάννενα | 3 | 2 | (4-8) | 1 | 2 |
11. | Ε.Ο. Σταυρούπολης | 3 | 1 | (3-9) | 0 | 3 |
12. | Φοίνικας Αλεξανδρούπολης | 3 | 0 | (1-9) | 0 | 3 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
Α΄ Όμιλος | Β΄ Όμιλος |
3η αγωνιστική | |
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019 |
|
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΕ Ηρακλείου 0-3 (21-25, 19-25, 16-25) | ΕΑ Λαρίσης - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-17, 25-14, 25-11) |
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας 1-3 (16-25, 25-15, 14-25, 23-25) | ΜΕΝΤ - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-12, 29-27, 25-18) |
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-2 (23-25, 25-17, 27-29, 25-18, 16-14) | ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ασκληπιός 2-3 (25-22, 25-19, 23-25, 25-27, 13-15) |
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΑ Απολλώνιος 0-3 (25-27, 18-25, 24-26) | ΑΣ Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (14-25, 18-25, 20-25) |
Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-3 (25-19, 13-25, 26-24, 10-25, 12-15) | Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 |
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 |
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων 0-3 (18-25, 11-25, 11-25) |
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης 1-3 (25-17, 16-25, 22-25, 22-25) | 18.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβάλας |