1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
09-01-2019 19:47

Πρόγραμμα και διαιτητές (12-16/01)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 12-16 Ιανουαρίου.
Volley League Ανδρών - 12η αγωνιστική

Γυμναστήριο Μίκρας 19.00: Ηρακλής Πετ. 2015 - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Θεμελής, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.

Γυμναστήριο Κομοτηνής 19.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Τονονίδης, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

Γυμναστήριο Πανελληνίου 17.30: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ονόπας, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Νικάκης, Μαριδάκης, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο Μετς 20.00: ΑΕΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Τολιός, Κουρπανίδης, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Volleyleague Γυναικών - 11η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00: ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Λουμσί, Παπαδόπουλος Χ., Γραμματεία: Καρακούλια.

ΔΑΚ Πυλαίας 18.00: ΑΣ Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Τσιούλα, Δημητρίου, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Κακάτσιου, Μαλακίδης, Γραμματεία: Γούβαλη.

Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Βουδούρης, Κτένας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κούγιας, Σπίνας, Γραμματεία: Λιόντου.

Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Ηλυσιακός
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μεταξά, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Γεωργιάδης Στ., Γραμματεία: Καλιγέρη.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 20.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Μουλά Λ., Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαθανασίου, Βαρατάτης, Επόπτες: Κορδετζάκη.

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καλογιάννη.

Volleyleague Γυναικών - 7η αγωνιστική

Τρίτη 15 Ιανουαρίου

Μαρκόπουλου 19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Ράντσιου, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Τολιός, Κομιανού, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League - 11η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Τραχαλάκη, Αμαργιανιτάκης, Γραμματεία: Κουνδουράκη, Παρατηρητής: Καρπουζάς.

Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Κούτσης, Μαυράκης, Γραμματεία: Τσάβου, Παρατηρητής: Παναγής.

Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45: ΑΕΚ - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μάλφας, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς
Διαιτητές: Μαριδάκης, Διαμαντής, Γραμματεία: Κληματσίδα, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Ζηρίνειο 17.30: ΖΑΟΝ - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Χρηστίδης, Γραμματεία: Νυδριώτη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Μ. Τσικίνας 19.00: ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Γιωγιού Αλκ. Ισκάς, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Καραγιάννης.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 9η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

14.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χριστοδουλόπουλος.
15.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μαυρικίδου.
18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος.
19.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγιαλέων, Διαιτητές: Προκοπίου, Φραγκάκης.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 9η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

18.00: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μενεσλής.
19.30: ΑΣ Κόροιβος - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Γεράνιος, Σπυρόπουλος.
19.30: ΓΣ Απόλλων - ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Πικραμένος, Οικονόμου Β.
Παναχαϊκή Πετ. 2013 - ΔΑΣ Δραπετσώνας 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)

*Η Παναχαϊκή Πετ. 2013 αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα λόγω της μη προσέλευσής της στο παιχνίδι της 8ης αγωνιστικής με τον Κέρκη στη Σάμο. Η πατρινή ομάδα δεν θα συνεχίσει στο πρωτάθλημα και από εδώ και στο εξής ο αντίπαλός της θα παίρνει 3 βαθμούς με 3-0 (25-0, 25-0, 25-0) σετ και η Παναχαϊκή θα τιμωρείται με αφαίρεση τριών (3) βαθμών.

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 13η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

16.30: ΑΕΝ Πανοράματος - Αναγέννηση Άρτας, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Ισκάς.
17.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΑΜΣ Νέστωρ, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Μπέλλος Εμμ.
18.00: ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΜΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσας.
18.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Δαλκιράνης.
18.30: ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Μαυρίδης, Σταυριανίδης.
19.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Δεληκωστίδης.

Ρεπό ο ΣΠΑ Καρδίτσας.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 11η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

16.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μαρκάτης, Καντλή.
18.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Αρβανίτης.
18.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαλλιαρά.
18.00: Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Χανδρινός, Καραγιαννόπουλος.
20.00: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Οικονόμου Μ.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

17.00: ΑΣ Νηρέας Χίου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου, Διαιτητές: Παπαχατζής, Πετρόπουλος.

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 13η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

18.00: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπατσίλα.
20.00: ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Αποστόλου, Παυλάκης.
20.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ανθυμίδης.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μαλακίδης, Κουκουμάκας.
18.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Κεχαγιά.
18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξ., Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης.

Ρεπό ο ΓΣ Δράμας.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ