1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
08-11-2018 22:01

Πρόγραμμα και διαιτητές (10-12/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 10-12 Νοεμβρίου.
Volley League Ανδρών - 5η αγωνιστική

PAOK Sports Arena 12.00: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός

Διαιτητές: Βουδούρης, Αβραμίδης. Παρατηρητής: Εμ.Κάλλης, Επόπτες: Κακάτσιου, Ανθυμίδης, Γραμματεία: Καρακούλια.

Μετς 17.00 (ΕΡΤ3): Α.Ε.Κ. - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Πετρόπουλος, Μαύρος, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Zηρίνειο 19.00: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου

Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατερλή, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Δευτέρα 12 Νοέμβριου 2018

Πανελληνίου Γ.Σ. 17.30 (ΕΡΤ Play): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Νικάκης, Διαμαντής, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Ρεπό ο Ολυμπιακός και ο Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 

Volleyleague Γυναικών - 3η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Τολιός, Αρβανίτης, Γραμματεία: Καλογιάννη.

Α' Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Σταρίδας, Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Κατσιάρας, Δραγουμάνος, Γραμματεία: Νυδριώτη.

Μ. Μερκούρη 18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Βελώνης, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Κορδετζάκη.

ΔΑΚ Πυλαίας 18.00: ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Κεχαγιά, Λουμσί, Γραμματεία: Κουμπλή

ΔΑΚ Νάξου 18.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μενεσλής, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Μουστάκη, Κατσούλης, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Ιλισίων 18.30: ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Μακεδόνες Αξιού
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Σταυράτη, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Δένδη.

Pre League - 4η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Μοιρών 15.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Καραπουλάκης, Αμαργιανιτάκης, Γραμματεία: Κληματσίδα, Παρατηρητής: Βλαχάκης.

Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς
Διαιτητές: Πικραμένος, Ράντσιου, Γραμματεία: Ακαρέπη, Παρατηρητής: Παπαναστασάτου.

Χολαργού 18.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Κούτσης, Μαυράκης, Γραμματεία: Καραβάνα, Παρατηρητής: Παναγής.

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Πρέντζας, Λιάκου, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου.

Μίκρας 1 17.30: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Δημητρίου, Γραμματεία: Γούβαλη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Α2 Ανδρών – Α' όμιλος – 1ος υποόμιλος - 2η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

18.00: ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΕΠ Ολυμπίας, Διαιτητές: Πρέντζας, Γεωργάκη
14.30: Ροδίων Άθλησις - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Σταματίου
19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Γεράνιος, Γκόλφης
16.00: ΟΦΗ - ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Κόκκας, Κανδηλιεράκης

Α2 Ανδρών – Α' όμιλος – 2ος υποόμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

18.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - Παναχαϊκή Πετ. 2013, Διαιτητές: Μεταξά, Βλάχος
19.00: ΑΣ Κέρκης - ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Παπαχατζής, Μουζούλας
18.00: ΕΑ Πατρών - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Μπακλέσης, Λιναρδάτος
19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Χαμπιλού, Προκοπίου

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

20.00: ΜΑΣ Νίκη – ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Βένος, Πορτοκαλίδης
17.30: ΑΕ Πανοράματος – ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Γεωργιάδης
18.00: ΣΦΚ Πιερικός – Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Δαλκιράνης
18.00: ΜΓΣ Απόλλων – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Ίσκας, Μπέλλος Εμμ.

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

18.00: Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών, Διαιτητές: Φλούδας, Σιαδήμος
16.00: ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άθλος, Διαιτητές: Χλώρος, Κατσιούρης

Ρεπό ο ΑΜΣ Νέστωρ

Α2 Γυναικών – Α' όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

18.00: Ένωση Βύρωνα – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Οικονομοπούλου
20.00: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Τριανταφυλλόπουλος
19.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Κατσούλης Β., Διαμάντης
18.00: ΓΣ Μεσσηνιακός – ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

15.00: ΑΟ Ποσειδών – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Καραγιανόπουλος, Κτένας
14.00: ΑΣ Νηρέας Χίου – Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Κυργιαλάνη

Α2 Γυναικών – Β' όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Κάλλης, Δρανίτσας
18.00: ΑΣ Ασκληπιός – ΑΟ Καβάλα, Διαιτητές: Χαρδαλίδης, Αντωνούλης
18.00: ΑΣ Γιάννενα – ΜΑΣ Νέα Γενιά, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Νικ., Αποστόλου
16.00: ΓΣ Δράμας – ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Τερζίδου

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

18.30: ΑΣ Ελπίς – ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Τοσουνίδης
18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Σιμίδης

Ρεπό ο ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ