Α όμιλος
6 Αυγούστου
16.00 Καραμπούλα / Ρανγκέρι (Ιταλια) – Ντόπλερ Χορστ (Αυστρία)
17.00 Άλισον / Μπρούνο (Βραζιλία) – Μπίνστοκ / Σάχτερ (Καναδάς)
8 Αυγούστου
21.30 Άλισον / Μπρούνο (Βραζιλία) – Ντόπλερ / Χορστ (Αυστρία)
9 Αυγουστου
3.00 Καραμπούλα / Ρανγκέρι (Ιταλια) - Μπίνστοκ / Σάχτερ (Καναδάς)
10 Αυγούστου
21.30 Άλισον / Μπρούνο (Βραζιλία) - Καραμπούλα / Ρανγκέρι (Ιταλια)
11 Αυγούστου
6.00 Ντόπλερ / Χορστ (Αυστρία) - Μπίνστοκ / Σάχτερ (Καναδάς)
Β όμιλος
6 Αυγούστου
23.30 Μπρόουερ / Μέουσεν (Ολλανδία) – Λιάμιν / Μπαρσούκ (Ρωσία)
7 Αυγούστου
3.00 Λόσιακ / Καντόρ (Πολωνία) – Μπέκερμαν / Φλίγκεν (Γερμανία)
8 Αυγούστου
18.00 Λόσιακ / Καντόρ (Πολωνία) - Λιάμιν / Μπαρσούκ (Ρωσία)
9 Αυγούστου
0.30 Μπρόουερ / Μέουσεν (Ολλανδία) - Μπέκερμαν / Φλίγκεν (Γερμανία)
10 Αυγούστου
22.30 Μπρόουερ / Μέουσεν (Ολλανδία) - Λόσιακ / Καντόρ (Πολωνία)
11 Αυγούστου
5.00 Μπέκερμαν / Φλίγκεν (Γερμανία) - Λιάμιν / Μπαρσούκ (Ρωσία)
Γ όμιλος
7 Αυγούστου
18.00 Νικολάι / Λούπο (Ιταλία) – Βίργκεν / Οντιβέιρος (Μεξικό)
22.30 Λουσένα / Νταλχάουζ (ΗΠΑ) - Νασέρ / Μπελχάι (Τυνησία)
9 Αυγούστου
17.00 Λουσένα / Νταλχάουζ (ΗΠΑ) - Βίργκεν / Οντιβέιρος (Μεξικό)
10 Αυγούστου
4.00 Νικολάι / Λούπο (Ιταλία) – Νασέρ / Μπελχάι (Τυνησία)
11 Αυγούστου
22.30 Βίργκεν / Οντιβέιρος (Μεξικό) - Νασέρ / Μπελχάι (Τυνησία)
22.30 Λουσένα / Νταλχάουζ (ΗΠΑ) - Νικολάι / Λούπο (Ιταλία)
Δ όμιλος
7 Αυγούστου
23.30 Πέδρο / Εβάντρο (Βραζιλία) – Ντίαζ / Γκονζάλες (Κούβα)
8 Αυγούστου
6.00 Σαμοΐλοφς / Σμέντινς (Λετονία) – Σαλκ / Σάξτον (Καναδάς)
9 Αυγούστου
16.00 Πέδρο / Εβάντρο (Βραζιλία) - Σαλκ / Σάξτον (Καναδάς)
21.30 Σαμοΐλοφς / Σμέντινς (Λετονία) - Ντίαζ / Γκονζάλες (Κούβα)
11 Αυγούστου
17.00 Σαλκ / Σάξτον (Καναδάς) - Ντίαζ / Γκονζάλες (Κούβα)
23.30 Πέδρο / Εβάντρο (Βραζιλία) - Σαμοΐλοφς / Σμέντινς (Λετονία)
Ε όμιλος
7 Αυγούστου
19.00 Νούμερντορ / Βάρενχορστ (Ολλανδία) - Γκρίμαλτ Μ / Γκρίμαλτ Ε (Χιλή)
8 Αυγούστου
5.00 Σεμένοφ / Κρασίλνικ (Ρωσία) – Φιχάλεκ / Προύντελ (Πολωνία)
9 Αυγούστου
23.30 Νούμερντορ / Βάρενχορστ (Ολλανδία) - Φιχάλεκ / Προύντελ (Πολωνία)
10 Αυγούστου
5.00 Σεμένοφ / Κρασίλνικ (Ρωσία) - Γκρίμαλτ Μ / Γκρίμαλτ Ε (Χιλή)
11 Αυγούστου
18.00 Φιχάλεκ / Προύντελ (Πολωνία) - Γκρίμαλτ Μ / Γκρίμαλτ Ε (Χιλή)
19.00 Νούμερντορ / Βάρενχορστ (Ολλανδία) - Σεμένοφ / Κρασίλνικ (Ρωσία)
Ζ όμιλος
6 Αυγούστου
22.30 Γκιμπ / Πάτερσον (ΗΠΑ) – Τζέφερσον / Τσέριφ (Κατάρ)
7 Αυγούστου
4.00 Ερέρα / Γκαβίρα (Ισπανία) – Χούμπερ / Σέιντλ (Αυστρία)
8 Αυγούστου
19.00 Ερέρα / Γκαβίρα (Ισπανία) - Τζέφερσον / Τσέριφ (Κατάρ)
22.30 Γκιμπ / Πάτερσον (ΗΠΑ) - Χούμπερ / Σέιντλ (Αυστρία)
10 Αυγούστου
17.00 Γκιμπ / Πάτερσον (ΗΠΑ) - Ερέρα / Γκαβίρα (Ισπανία)
19.00 Χούμπερ / Σέιντλ (Αυστρία) - Τζέφερσον / Τσέριφ (Κατάρ)