Η 2η αγωνιστική του κυπέλλου Ανδρών διεξάγεται ως εξής:
Κυριακή 11/10 ώρα 20.30 κλειστό γυμναστήριο Εσπέρου : ΠΟΚ Εσπερος – ΑΣ Ακάδημος
και τη Δευτέρα 12/10 οι υπόλοιποι αγώνες :
21.45 Β΄ κλειστό Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Δραπετσώνας
21.45 Ζαβαριάν ΑΕ Αρμενική-ΑΓΟΓ Ευρυάλη
21.45 ΔΓ Κερατσινίου «Π.Νικολαϊδης» ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Πετρούπολης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στην 1η αγωνιστική τα αποτελέσματα των αγώνων:
Μελάς Αγ.Ελευθέριος-ΓΣ Αγίων Αναργύρων 0-3
ΠΟΚ Εσπερος-ΑΟΝΣ Μίλων 0-3
ΑΣ Περιστέρι-ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3
ΑΠΣ Αρης Αμφιάλης-ΑΕΓ Αιξωνή 1-3
ΑΕ Αιολος Ταύρος-ΓΑΝΣ Ιρις 0-3
ΓΣ Περάματος Ερμής-ΟΦΑ Απολλώνιος 0-3
Μανδραϊκός ΑΟ-ΑΟ Ενωση Ιλίου 0-3
ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου 0-3
Ακολουθεί η 2η αγωνιστική που διεξάγεται στις 10-11/10 ως εξής:
Σάββατο 10/10/15 :
ΑΟ Σαρωνικός-ΔΑΣ Δραπετσώνας (ΕΠΑΛ Αίγινας 15.00)
ΑΕ Ρέντη-ΓΑΝΣ Ιρις (Ρέντη σχολικό συγκρότημα 17.00)
ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος (Α΄Ηλιούπολης 20.15)
ΑΟ Τελαμών-ΑΕΓ Αιξωνή (Σαλαμίνας-Καραϊσκάκη 20.15)
ΑΟ Πήγασος-ΑΓΟΓ Ευρυάλη (2ο κλ.Χαϊδαρίου 20.30)
ΑΟΠ Μοσχάτου-ΑΟΝΣ Μίλων (Μοσχάτου νέο κλειστό 21.00)
ΑΣ Φοίνιξ-ΑΟ Ένωση Ιλίου (ΔΓ Πειραιά Π.Σαλπέας 21.00)
Κυριακή 11/10/15
ΑΠΣ Ν.Περάμου Κύζικος-ΓΣ Αγίων Αναργύρων (Νέας Περάμου 18.00)
Κυριακή 11/10 ώρα 20.30 κλειστό γυμναστήριο Εσπέρου : ΠΟΚ Εσπερος – ΑΣ Ακάδημος
και τη Δευτέρα 12/10 οι υπόλοιποι αγώνες :
21.45 Β΄ κλειστό Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Δραπετσώνας
21.45 Ζαβαριάν ΑΕ Αρμενική-ΑΓΟΓ Ευρυάλη
21.45 ΔΓ Κερατσινίου «Π.Νικολαϊδης» ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Πετρούπολης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στην 1η αγωνιστική τα αποτελέσματα των αγώνων:
Μελάς Αγ.Ελευθέριος-ΓΣ Αγίων Αναργύρων 0-3
ΠΟΚ Εσπερος-ΑΟΝΣ Μίλων 0-3
ΑΣ Περιστέρι-ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3
ΑΠΣ Αρης Αμφιάλης-ΑΕΓ Αιξωνή 1-3
ΑΕ Αιολος Ταύρος-ΓΑΝΣ Ιρις 0-3
ΓΣ Περάματος Ερμής-ΟΦΑ Απολλώνιος 0-3
Μανδραϊκός ΑΟ-ΑΟ Ενωση Ιλίου 0-3
ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου 0-3
Ακολουθεί η 2η αγωνιστική που διεξάγεται στις 10-11/10 ως εξής:
Σάββατο 10/10/15 :
ΑΟ Σαρωνικός-ΔΑΣ Δραπετσώνας (ΕΠΑΛ Αίγινας 15.00)
ΑΕ Ρέντη-ΓΑΝΣ Ιρις (Ρέντη σχολικό συγκρότημα 17.00)
ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος (Α΄Ηλιούπολης 20.15)
ΑΟ Τελαμών-ΑΕΓ Αιξωνή (Σαλαμίνας-Καραϊσκάκη 20.15)
ΑΟ Πήγασος-ΑΓΟΓ Ευρυάλη (2ο κλ.Χαϊδαρίου 20.30)
ΑΟΠ Μοσχάτου-ΑΟΝΣ Μίλων (Μοσχάτου νέο κλειστό 21.00)
ΑΣ Φοίνιξ-ΑΟ Ένωση Ιλίου (ΔΓ Πειραιά Π.Σαλπέας 21.00)
Κυριακή 11/10/15
ΑΠΣ Ν.Περάμου Κύζικος-ΓΣ Αγίων Αναργύρων (Νέας Περάμου 18.00)