Στις υπέροχες εγκαταστάσεις του ANIMA CLUB όπου συμμετείχαν συνολικά εννέα ομάδες, πραγματοποιήθηκαν είκοσι παιχνίδια στα 3 γήπεδα. Νικητές στο Κ16 Παίδων αναδείχθηκαν οι Μανδηλάρης Σ. – Ρουσόπουλος Θ. και στο Κ16 Κορασίδων οι Γλύκα Αγ. – Μπακοδήμου Ευφ.
Η ΕΣ.Π.Α.Α.Α. ευχαριστεί τον κ. Παύλο Μπελιγράτη για την παραχώρηση των εγκαταστάσεων και την υπέροχη φιλοξενία.
Στην κατηγορία των Κ16 Παίδων συμμετείχαν δυο ομάδες:
Αρχική Κατάταξη
Ομάδα Νο 1 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ Σ. _ ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0
Ομάδα Νο 2 ΓΚΟΤΣΗΣ Ν. _ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0
Αποτελέσματα
ΓΚΟΤΣΗΣ Ν. -ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Ι. Vs ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ Σ. - ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ./ 2-0 (21-14,21-8) 31'
ΓΚΟΤΣΗΣ Ν. -ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Ι. / ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ Σ. - ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ. - 0-2 (19-21, 10-21) 34'
Τελική Κατάταξη
1 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ Σ. - ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΚΟΤΣΗΣ Ν. -ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Στην κατηγορία των Κ16 Κορασίδων συμμετείχαν επτά ομάδες:
ΑΡΧΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Θέση Ομάδες Αθλήτρια 1/Αθλήτρια 2 Βαθμοί
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ Π. - ΔΗΜΟΥ ΑΙΚ. 0
2 ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΗΛ. - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. 0
3 ΜΠΑΝΟΥ ΑΝ. - ΚΟΥΣΕΡΗ ΑΙΚ. 0
4 ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. 0
5 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 0
6 ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. 0
7 ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ. 0
8 BYE 0
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ Π. - ΔΗΜΟΥ ΑΙΚ. vs BYE 2 - 0 (21-0, 21-0)
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. vs ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. 2 - 1 (19-21, 21-8, 4-15)
ΜΠΑΝΟΥ ΑΝ. - ΚΟΥΣΕΡΗ ΑΙΚ. vs ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. 2 - 0 (22-20, 21-14)
ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ. vs ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΗΛ. - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. 2 - 0 (21-10, 21-16)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ Π. - ΔΗΜΟΥ ΑΙΚ. vs ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 0 - 2 (21-13, 21-8)
ΜΠΑΝΟΥ ΑΝ. - ΚΟΥΣΕΡΗ ΑΙΚ. vs ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ. 1 - 2 (21-16, 19-21,10-15)
BYE vs ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. 0 - 2 (0-21, 0-21)
ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. vs ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΗΛ. - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. 2 - 1 (21-15,11-21,15-12)
ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. vs ΜΠΑΝΟΥ ΑΝ. - ΚΟΥΣΕΡΗ ΑΙΚ. 2 - 0 (21-13, 21-15)
ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. vs ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ Π. - ΔΗΜΟΥ ΑΙΚ. 2 - 0 (21-15, 21-18)
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. vs ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. 1 - 2 (19-21, 21-16, 12-15)
ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ. vs ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. 2 - 0 (21-12, 21-15)
ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ. vs ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 0 - 2 (15-21, 17-21)
ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ.. vs ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ. 0 - 2 (11-21, 6-21)
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Κατάταξη Ομάδες
1 ΓΛΥΚΑ ΑΓ. - ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦ.
2 ΤΣΕΛΕΠΗ Γ. - ΧΟΥΝΤΑ ΗΡ..
3 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΛ. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
4 ΠΑΣΣΑΛΗ Μ. - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘ.
5 ΜΠΑΝΟΥ ΑΝ. - ΚΟΥΣΕΡΗ ΑΙΚ.
5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ Π. - ΔΗΜΟΥ ΑΙΚ.
7 ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΗΛ. - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
7 BYE