Δείτε το πρόγραμμα
Α ΟΜΙΛΟΣ
18/10
19.00 Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος)
19/10
00.30 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
20/10
00.00 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος)
20.00 Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
21/10
01.00 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Ζενίτ Καζάν (Ρωσία)
22.30 Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
Β ΟΜΙΛΟΣ
18/10
20.00 Μίνας (Βραζιλία) - UPCN (Αργεντινή)
19/10
19.00 Μπολιβάρ (Αργεντινή) - UPCN (Αργεντινή)
21.30 Τρεντίνο (Ιταλία) - Μίνας (Βραζιλία)
20/10
22.30 Τρεντίνο (Ιταλία) - Μπολιβάρ (Αργεντινή)
21/10
20.00 Μπολιβάρ (Αργεντινή) - Μίνας (Βραζιλία)
22/10
01.00 UPCN (Αργεντινή) - Τρεντίνο (Ιταλία)
Α ΟΜΙΛΟΣ
18/10
19.00 Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος)
19/10
00.30 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
20/10
00.00 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος)
20.00 Τάλα Ελ Γκέις (Αίγυπτος) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
21/10
01.00 Κρουζέιρο (Βραζιλία) - Ζενίτ Καζάν (Ρωσία)
22.30 Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Τάισκουνγκ Μπανκ (Κινεζική Ταϊπέι)
Β ΟΜΙΛΟΣ
18/10
20.00 Μίνας (Βραζιλία) - UPCN (Αργεντινή)
19/10
19.00 Μπολιβάρ (Αργεντινή) - UPCN (Αργεντινή)
21.30 Τρεντίνο (Ιταλία) - Μίνας (Βραζιλία)
20/10
22.30 Τρεντίνο (Ιταλία) - Μπολιβάρ (Αργεντινή)
21/10
20.00 Μπολιβάρ (Αργεντινή) - Μίνας (Βραζιλία)
22/10
01.00 UPCN (Αργεντινή) - Τρεντίνο (Ιταλία)