ΟΦ Γέρακας - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3
ΑΕ Αρμενίων - Εθνικός ΟΦΠΦ 1-3
ΑΕ Ευρυπίδης - ΑΠΣ Κύζικος 0-3
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣ Ιωνικός 3-1
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΣ Απόλλων 0-3
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΣΦΠ Χανίων 0-3
Χερονάσιος ΑΟΧ - ΟΠ Ρεθύμνου 0-3
ΑΟ Καλαμάτα 80 - Παναχαϊκή 0-3
ΕΑ Πατρών - ΦΟΝ Ομόνοια 3-0
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου - ΑΟ Ακρίτας 0-3
ΦΣ Λαμίας - ΑΣ Αργώ 3-0
ΜΓΣ Απόλλων Κ. - ΓΣ Κοζάνης 3-0
ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ 3-0
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΠΣΦ Συκεών 3-0
ΑΣΑ Έβρος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3
ΑΜΣ Νέστωρ - ΜΑΣ Νίκη 1-3
ΟΠΑΘ Περσέας - Πήγασος Πολίχνης 1-3
Πέμπτη 11/12
ΡΣΦΠ Τελχινίς - Ροδίων Άθλησις
Παρασκευή 12/12
ΑΓΟ Ευρυάλη - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
Μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΟΠΕ τα ζευγάρια που προέκυψαν στη 2η αγωνιστική της Β’ φάσης έχουν ως εξής:
Νικητής ΑΓΟ Ευρυάλη / ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΟ Μυτιλήνης
ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός ΟΦΠΦ
ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΦΠ Χανίων
ΦΣ Λαμίας - ΑΠΣ Φθία
ΕΑ Πάτρων - Παναχαϊκή
ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Ηρακλής
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΜΑΣ Νίκη
ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Μακεδονικός
*Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ φάσης θα διεξαχθούν το διάστημα 16-18 Δεκεμβρίου
ΑΕ Αρμενίων - Εθνικός ΟΦΠΦ 1-3
ΑΕ Ευρυπίδης - ΑΠΣ Κύζικος 0-3
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣ Ιωνικός 3-1
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΣ Απόλλων 0-3
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΣΦΠ Χανίων 0-3
Χερονάσιος ΑΟΧ - ΟΠ Ρεθύμνου 0-3
ΑΟ Καλαμάτα 80 - Παναχαϊκή 0-3
ΕΑ Πατρών - ΦΟΝ Ομόνοια 3-0
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου - ΑΟ Ακρίτας 0-3
ΦΣ Λαμίας - ΑΣ Αργώ 3-0
ΜΓΣ Απόλλων Κ. - ΓΣ Κοζάνης 3-0
ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ 3-0
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΠΣΦ Συκεών 3-0
ΑΣΑ Έβρος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3
ΑΜΣ Νέστωρ - ΜΑΣ Νίκη 1-3
ΟΠΑΘ Περσέας - Πήγασος Πολίχνης 1-3
Πέμπτη 11/12
ΡΣΦΠ Τελχινίς - Ροδίων Άθλησις
Παρασκευή 12/12
ΑΓΟ Ευρυάλη - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
Μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΟΠΕ τα ζευγάρια που προέκυψαν στη 2η αγωνιστική της Β’ φάσης έχουν ως εξής:
Νικητής ΑΓΟ Ευρυάλη / ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΟ Μυτιλήνης
ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός ΟΦΠΦ
ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΦΠ Χανίων
ΦΣ Λαμίας - ΑΠΣ Φθία
ΕΑ Πάτρων - Παναχαϊκή
ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Ηρακλής
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΜΑΣ Νίκη
ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Μακεδονικός
*Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ φάσης θα διεξαχθούν το διάστημα 16-18 Δεκεμβρίου