Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων που διεξάγονται σε Καβάλα (Α’, Β’ όμιλος) και Αθήνα (Γ’, Δ’ όμιλος).
Προημιτελική φάση κορασίδων – Α όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΣ Άρης – ΓΣ Ελασσόνας 3-0 (25-12,25-20,25-19)
Άρης (Τσαϊρέλης) Μπάκα, Αλεξάκου, Γουγούση, Καθάριου, Ζωΐδου, Βασιλείου, Πετρινόλη –λ / Σανιώτη –λ, Σιδοπούλου, Πιλιτσίδου, Μπουσνάκη, Κωνσταντίνου, Λημνιώτη, Κυρκοπούλου.
Ελασσόνα (Παναγιώτου) Καζαντζή, Τσίμπα, Πίγκα, Διβράμη, Τσιγγέλη, Μπαλογιάννη, Γεωργιάδη –λ / Γιαγκούλα –λ, Σεβαστού, Χατζηβασίλη, Κορακίδη, Χονδροθύμιου, Τσιάτσικα
ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Μακεδόνες 2-3 (17-25, 21-25, 25-23, 25-23, 9-15)
ΑΟΚ (Σιώκης) Καρασαββίδη, Βουρβουσιώτου Μ., Ευθυκράτη, Κυριακίδου, Δρόσου, Φλαμουρίδου, Βουρβουσιώτου Κ-λ / Καλλιπολίτου Φ. –λ, Αναγνώστου, Αγγελοπούλου, Κελεμένη, Μαυρουδή, Χατζή, Ντινιακού.
Μακεδόνες (Βαγγέλης) Καπαρα, Παπαδοπούλου, Μόσχου, Μπορμπόκη Ε., Αντωνιάδου, Μανδράου, Ευθυμιάδου –λ / Μπορμπόκη Σ., Ποντίκα, Καραφουλίδου, Μπέγκα, Δορούκα.
Παρασκευή 16/6/2017
Ποταμουδιών, 14.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Ελασσόνας, Παπαβασιλείου – Στεργιόπουλος
Ποταμουδιών, 16.00 ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Άρης, Στεργιούπολης Παπαβασιλείου
Σάββατο 17/6/2017
Ποταμουδιών, 18.00 ΓΣ Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλας, Κωστόπουλος – Παπαβασιλείου
Ποταμουδιών, 20.00 ΑΣ Άρης – ΑΣ Μακεδόνες, Στεργιόπουλος – Δήμου
Κυριακή 18/6/2017
Καλαμίτσας, 14.00 Α1 – Β2, Κωστόπουλος –Κωστούλας
Καλαμίτσας, 16.00 Β1 – Α2, Στεργιόπουλος – Δήμου
Προημιτελική φάση κορασίδων – Β όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΣ Ελπίς – ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-23, 25-21, 25-11)
Ελπίδα (Τεμελούδης) Γιαπητζόγλου, Σουπιώνη, Παυλίδου, Αθανασιάδου, Αμπεριάδου, Γκόλτσιου, Ευγενίδου –λ / Ιασωνίδου –λ , Αρμουτσή, Σπυρίδωνος, Λιούτα, Γάτση, Δριντσούδη
Μ. Αλέξανδρος (Τζούρος) Αλατζίδου, Μάτση, Μακρίδου, Παπαδοπούλου, Σιγκούδη, Μάγου, Σαλτσίδου –λ / Παπανικολάου Β. –λ, Παπανικολάου Γ., Μπουλουσάκη
ΕΑ Λάρισας – ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων (25-11, 26-24, 25-14)
Παρασκευή 16/6/2017
Ποταμουδιών, 18.00 ΕΑ Λάρισας – ΑΣ Ελπίς, Δήμου – Κυριακίδης
Ποταμουδιών, 20.00 Ηρακλής Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος
Σάββατο 17/6/2017
Ποταμουδιών, 14.00 ΑΣ Ελπίς – Ηρακλής Ιωαννίνων, Κωστουλας – Κωστόπουλος
Ποταμουδιών, 16.00 ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος – ΕΑ Λάρισας, Κυριακίδης – Κωστούλας
Κυριακή 18/6/2017
Καλαμίτσας, 14.00 Α1 – Β2, Κωστόπουλος –Κωστούλας
Καλαμίτσας, 16.00 Β1 – Α2, Στεργιόπουλος – Δήμου
Προημιτελική φάση κορασίδων – Γ όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – ΑΣΠ Απόλλων 0-3 (11-25, 13-25, 11-25)
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Μανωλάκης) Φακουρέλη, Μασέλη, Παπαχατζάκη, Γενειατάκη Ε., Μεσαριτάκη, Τσιναρίδου, Μπέμπρη-λ / Ρουμπάκη-λ, Πλουμή, Μηλάκη, Γενειατάκη Α., Ζερβού, Μακρή.
Απόλλων Πατρών (Καράβολας) Παπαλεξάκου, Παυλοπούλου, Σπυροπούλου, Γιαννοπούλου, Πεφάνη, Συμεωνίδου, Καράβολα-λ / Καρουμπάλου-λ, Αλεξανδρίδη, Πατρώνη, Θεωδοροπούλου.
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-15, 25-19, 25-23)
Φοίβος (Μονδέλος) Γεωργακοπούλου, Τατούλη, Μέγγου, Τζήμα, Σκανδάλη Π., Καραντάνη, Μολδοβανίδη-λ / Βασιλείου –λ, Νταλ, Σκανδάλη Κ., Καρατζίκου.
Δραπετσώνα (Χατζηδημητρίου) Μαρκάκη, Μοίρα, Ιωάννου, Θωμαΐδου, Στοΐλεβα, Καρούσου, Χάνου-λ / Βουλγαράκη-λ, Μαρκούτσα.
Παρασκευή 16/6/2017
Μελισσίων, 18.30 Απόλλων Πατρών – ΔΑΣ Δραπετσώνας, Μαύρος – Οικονόμου, Δένδη
Μελισσίων, 20.30 ΑΘΛΕΣΗ – Φοίβος Μελισσίων, Οικονόμου Μ – Μαύρος, Δέλδη
Σάββατο 17/62017
Λυκ. Μελισσίων, 16.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΘΛΕΣΗ, Στάικος – Λιάκου, Κομιανού
Μελισσών, 19.00 Φοιβος Μελισσίων – Απόλλων Πατρών, Λιάκου – Στάικος, Κομιανού
Κυριακή 18/6/2017
Ζηρίνειο, 18.00 Γ1 – Δ2, Χρηστίδης Χρ – Παπαχατζής, Τάλαρου
Μελισσίων, 19.00 Δ1 – Γ2, Πρέντζας – Μαύρος, Καρατογλίδου
Προημιτελική φάση κορασίδων – Δ όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΓΣΚ Ηρακλής – Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-0 (25-12, 25-14, 25-11)
Ηρακλής Κηφισιάς (Πολύζος) Βογιατζόγλου Η., Μερκουριάδη, Χούντα, Τσελέπη, Βογιατζόγλου Θ., Περγαντή, Κόττα –λ / Καμπηλαφκά, Γεωργίου, Κουδουνά.
Ολυμπιακός (Σαραντίτης) Μικέλη, Ζαμπάτη, Ζουμίδη, Λιόλιου, Αδαμοπούλου, Πανάρα, Πετροπούλου-λ / Μπακιρτζόγλου-λ, Γκιούρδα Σ., Γκιούρδα Ε., Μερακλή, Ψαράκη
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Πανναξιακός ΑΟΝ 3-1 (25-20, 17-25, 25-16, 25-14)
Νέοι Βύρωνος (Παπαδούρης) Μιχαλέα, Μουτοπούλου, Δημαράτου, Χατζηκωνσταντίνου, Πάλλα, Βέμη, Μαγκαβέτσιου-λ / Μηλιώνη-λ, Σερόλη, Νικολάου, Πάλλα Α., Φαρμακίδη, Μάκκα
Πανναξιακός (Φραγκίσκος) Κουφοπούλου, Κυριακού, Φρατζέσκου, Κατερίνη, Γεροντή, Αναγνώστου, Σταυροπούλου –λ / Σφακιανάκη-λ, Βόμβα, Κατσανιά.
Παρασκευή 16/6/2017
Ζηρίνειο, 18.00 ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Ηρακλής Κηφισιάς, Τσίτσικας – Μαριδάκης. Τάλαρου
Ζηρίνειο, 20.00 Πρωταθλητής Ζ’ Περ – Ολυμπιακός Μαριδάκης – Τσίτσικας, Τάλαρου
Σάββατο 17/6/2017
Ζηρίνειο, 14.00 Ηρακλής Κηφισιάς – Πρωταθλητής Ζ Περ, Παπαχατζής – Τσίτσικας, Βήκα
Ζηρίνειο, 16.00 Ολυμπιακός – ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Τσίτσικας – Παπαχατζής, Βήκα
Κυριακή 18/6/2017
18.00 Γ1 – Δ2, Χρηστίδης Χρ – Παπαχατζής, Τάλαρου
19.00 Δ1 – Γ2, Πρέντζας – Μαύρος, Κατατζογλίδου
Προημιτελική φάση κορασίδων – Α όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΣ Άρης – ΓΣ Ελασσόνας 3-0 (25-12,25-20,25-19)
Άρης (Τσαϊρέλης) Μπάκα, Αλεξάκου, Γουγούση, Καθάριου, Ζωΐδου, Βασιλείου, Πετρινόλη –λ / Σανιώτη –λ, Σιδοπούλου, Πιλιτσίδου, Μπουσνάκη, Κωνσταντίνου, Λημνιώτη, Κυρκοπούλου.
Ελασσόνα (Παναγιώτου) Καζαντζή, Τσίμπα, Πίγκα, Διβράμη, Τσιγγέλη, Μπαλογιάννη, Γεωργιάδη –λ / Γιαγκούλα –λ, Σεβαστού, Χατζηβασίλη, Κορακίδη, Χονδροθύμιου, Τσιάτσικα
ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Μακεδόνες 2-3 (17-25, 21-25, 25-23, 25-23, 9-15)
ΑΟΚ (Σιώκης) Καρασαββίδη, Βουρβουσιώτου Μ., Ευθυκράτη, Κυριακίδου, Δρόσου, Φλαμουρίδου, Βουρβουσιώτου Κ-λ / Καλλιπολίτου Φ. –λ, Αναγνώστου, Αγγελοπούλου, Κελεμένη, Μαυρουδή, Χατζή, Ντινιακού.
Μακεδόνες (Βαγγέλης) Καπαρα, Παπαδοπούλου, Μόσχου, Μπορμπόκη Ε., Αντωνιάδου, Μανδράου, Ευθυμιάδου –λ / Μπορμπόκη Σ., Ποντίκα, Καραφουλίδου, Μπέγκα, Δορούκα.
Παρασκευή 16/6/2017
Ποταμουδιών, 14.00 ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Ελασσόνας, Παπαβασιλείου – Στεργιόπουλος
Ποταμουδιών, 16.00 ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Άρης, Στεργιούπολης Παπαβασιλείου
Σάββατο 17/6/2017
Ποταμουδιών, 18.00 ΓΣ Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλας, Κωστόπουλος – Παπαβασιλείου
Ποταμουδιών, 20.00 ΑΣ Άρης – ΑΣ Μακεδόνες, Στεργιόπουλος – Δήμου
Κυριακή 18/6/2017
Καλαμίτσας, 14.00 Α1 – Β2, Κωστόπουλος –Κωστούλας
Καλαμίτσας, 16.00 Β1 – Α2, Στεργιόπουλος – Δήμου
Θ. | Ομάδα | Β | Σετ |
---|---|---|---|
1 | ΑΣ Άρης | 2 | 3-0 |
2 | ΑΣ Μακεδόνες | 2 | 3-2 |
3 | ΑΟ Καβάλας | 1 | 2-3 |
4 | ΓΣ Ένωση Ελασσόνας | 1 | 0-3 |
Προημιτελική φάση κορασίδων – Β όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΣ Ελπίς – ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-23, 25-21, 25-11)
Ελπίδα (Τεμελούδης) Γιαπητζόγλου, Σουπιώνη, Παυλίδου, Αθανασιάδου, Αμπεριάδου, Γκόλτσιου, Ευγενίδου –λ / Ιασωνίδου –λ , Αρμουτσή, Σπυρίδωνος, Λιούτα, Γάτση, Δριντσούδη
Μ. Αλέξανδρος (Τζούρος) Αλατζίδου, Μάτση, Μακρίδου, Παπαδοπούλου, Σιγκούδη, Μάγου, Σαλτσίδου –λ / Παπανικολάου Β. –λ, Παπανικολάου Γ., Μπουλουσάκη
ΕΑ Λάρισας – ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων (25-11, 26-24, 25-14)
Παρασκευή 16/6/2017
Ποταμουδιών, 18.00 ΕΑ Λάρισας – ΑΣ Ελπίς, Δήμου – Κυριακίδης
Ποταμουδιών, 20.00 Ηρακλής Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος
Σάββατο 17/6/2017
Ποταμουδιών, 14.00 ΑΣ Ελπίς – Ηρακλής Ιωαννίνων, Κωστουλας – Κωστόπουλος
Ποταμουδιών, 16.00 ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος – ΕΑ Λάρισας, Κυριακίδης – Κωστούλας
Κυριακή 18/6/2017
Καλαμίτσας, 14.00 Α1 – Β2, Κωστόπουλος –Κωστούλας
Καλαμίτσας, 16.00 Β1 – Α2, Στεργιόπουλος – Δήμου
Θ. | Ομάδα | Β | Σετ |
---|---|---|---|
1 | ΕΑ Λάρισας | 2 | 3-0 |
2 | ΑΣ Ελπίς | 2 | 3-0 |
3 | ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος | 1 | 0-3 |
4 | ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων | 1 | 0-3 |
Προημιτελική φάση κορασίδων – Γ όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – ΑΣΠ Απόλλων 0-3 (11-25, 13-25, 11-25)
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Μανωλάκης) Φακουρέλη, Μασέλη, Παπαχατζάκη, Γενειατάκη Ε., Μεσαριτάκη, Τσιναρίδου, Μπέμπρη-λ / Ρουμπάκη-λ, Πλουμή, Μηλάκη, Γενειατάκη Α., Ζερβού, Μακρή.
Απόλλων Πατρών (Καράβολας) Παπαλεξάκου, Παυλοπούλου, Σπυροπούλου, Γιαννοπούλου, Πεφάνη, Συμεωνίδου, Καράβολα-λ / Καρουμπάλου-λ, Αλεξανδρίδη, Πατρώνη, Θεωδοροπούλου.
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-15, 25-19, 25-23)
Φοίβος (Μονδέλος) Γεωργακοπούλου, Τατούλη, Μέγγου, Τζήμα, Σκανδάλη Π., Καραντάνη, Μολδοβανίδη-λ / Βασιλείου –λ, Νταλ, Σκανδάλη Κ., Καρατζίκου.
Δραπετσώνα (Χατζηδημητρίου) Μαρκάκη, Μοίρα, Ιωάννου, Θωμαΐδου, Στοΐλεβα, Καρούσου, Χάνου-λ / Βουλγαράκη-λ, Μαρκούτσα.
Παρασκευή 16/6/2017
Μελισσίων, 18.30 Απόλλων Πατρών – ΔΑΣ Δραπετσώνας, Μαύρος – Οικονόμου, Δένδη
Μελισσίων, 20.30 ΑΘΛΕΣΗ – Φοίβος Μελισσίων, Οικονόμου Μ – Μαύρος, Δέλδη
Σάββατο 17/62017
Λυκ. Μελισσίων, 16.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΘΛΕΣΗ, Στάικος – Λιάκου, Κομιανού
Μελισσών, 19.00 Φοιβος Μελισσίων – Απόλλων Πατρών, Λιάκου – Στάικος, Κομιανού
Κυριακή 18/6/2017
Ζηρίνειο, 18.00 Γ1 – Δ2, Χρηστίδης Χρ – Παπαχατζής, Τάλαρου
Μελισσίων, 19.00 Δ1 – Γ2, Πρέντζας – Μαύρος, Καρατογλίδου
Θ. | Ομάδα | Β | Σετ |
---|---|---|---|
1 | ΑΣΠ Απόλλων | 2 | 3-0 |
2 | ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’ | 2 | 3-0 |
3 | ΔΑΣ Δραπετσώνας | 1 | 0-3 |
4 | ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου | 1 | 0-3 |
Προημιτελική φάση κορασίδων – Δ όμιλος
Πέμπτη 15/6/2017
ΓΣΚ Ηρακλής – Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-0 (25-12, 25-14, 25-11)
Ηρακλής Κηφισιάς (Πολύζος) Βογιατζόγλου Η., Μερκουριάδη, Χούντα, Τσελέπη, Βογιατζόγλου Θ., Περγαντή, Κόττα –λ / Καμπηλαφκά, Γεωργίου, Κουδουνά.
Ολυμπιακός (Σαραντίτης) Μικέλη, Ζαμπάτη, Ζουμίδη, Λιόλιου, Αδαμοπούλου, Πανάρα, Πετροπούλου-λ / Μπακιρτζόγλου-λ, Γκιούρδα Σ., Γκιούρδα Ε., Μερακλή, Ψαράκη
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Πανναξιακός ΑΟΝ 3-1 (25-20, 17-25, 25-16, 25-14)
Νέοι Βύρωνος (Παπαδούρης) Μιχαλέα, Μουτοπούλου, Δημαράτου, Χατζηκωνσταντίνου, Πάλλα, Βέμη, Μαγκαβέτσιου-λ / Μηλιώνη-λ, Σερόλη, Νικολάου, Πάλλα Α., Φαρμακίδη, Μάκκα
Πανναξιακός (Φραγκίσκος) Κουφοπούλου, Κυριακού, Φρατζέσκου, Κατερίνη, Γεροντή, Αναγνώστου, Σταυροπούλου –λ / Σφακιανάκη-λ, Βόμβα, Κατσανιά.
Παρασκευή 16/6/2017
Ζηρίνειο, 18.00 ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Ηρακλής Κηφισιάς, Τσίτσικας – Μαριδάκης. Τάλαρου
Ζηρίνειο, 20.00 Πρωταθλητής Ζ’ Περ – Ολυμπιακός Μαριδάκης – Τσίτσικας, Τάλαρου
Σάββατο 17/6/2017
Ζηρίνειο, 14.00 Ηρακλής Κηφισιάς – Πρωταθλητής Ζ Περ, Παπαχατζής – Τσίτσικας, Βήκα
Ζηρίνειο, 16.00 Ολυμπιακός – ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Τσίτσικας – Παπαχατζής, Βήκα
Κυριακή 18/6/2017
18.00 Γ1 – Δ2, Χρηστίδης Χρ – Παπαχατζής, Τάλαρου
19.00 Δ1 – Γ2, Πρέντζας – Μαύρος, Κατατζογλίδου
Θ. | Ομάδα | Β | Σετ |
---|---|---|---|
1 | ΓΣΚ Ηρακλής | 2 | 3-0 |
2 | ΑΟ Νέοι Βύρωνος | 2 | 3-1 |
3 | ΑΟΝ Πανναξιακός | 1 | 1-3 |
4 | Ολυμπιακός ΣΦΠ | 1 | 0-3 |