Εξ’ αρχής το τα έργο τους ήταν πολύ δύσκολο απέναντι στους Πολωνούς Κριζανόφσκι / Λεβίτσκι (Νο10), από τους οποίους ηττήθηκαν με 2-0 (21-19 21-13) στη φάση των «24» για να αποκλειστούν από τη συνέχεια της διοργάνωσης.
Final 1st Place | |||||||
72 | 10-Sep | 14:00 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 10-Sep | 11:50 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 10-Sep | 09:20 | 1 | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||
69 | 10-Sep | 08:30 | 1 | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||
Quarterfinals | |||||||
68 | 09-Sep | 16:00 | 3 | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||
67 | 09-Sep | 16:00 | 1 | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||
66 | 09-Sep | 15:10 | 1 | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||
65 | 09-Sep | 15:10 | 3 | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||
Round of 16 | |||||||
64 | 09-Sep | 12:40 | 3 | Morgan/Lovsin, T. SLO [15] | Voronina/Bocharova RUS [3] | ||
63 | 09-Sep | 12:40 | 4 | Klepkou/Matiou GRE [10] | Kloda/Jundzill POL [11] | ||
62 | 09-Sep | 12:40 | 1 | Böbner/Vergé-Dépré Z SUI [6] | van Driel, M./Stam NED [2] | ||
61 | 09-Sep | 12:40 | 2 | Paskevic/Kovalskaja LTU [14] | Álvarez M/Moreno ESP [17] | ||
60 | 09-Sep | 11:50 | 4 | Mellmølle/Windeleff DEN [29] | Scampoli/Piccoli ITA [28] | ||
59 | 09-Sep | 11:50 | 3 | Deisl V./Klinger R. AUT [5] | Varrassi/Ferraris ITA [27] | ||
58 | 09-Sep | 11:50 | 2 | Kotlasova/Resova CZE [8] | Olimstad/Saga NOR [7] | ||
57 | 09-Sep | 11:50 | 1 | Orsi Toth/They ITA [1] | Andersson/Hellvig SWE [31] | ||
Round of 24 | |||||||
56 | 09-Sep | 09:20 | 4 | Voronina/Bocharova RUS [3] | Pinheiro/Castro POR [23] | 2-0 (21-10, 21-13) | 0:31 |
55 | 09-Sep | 09:20 | 3 | Kloda/Jundzill POL [11] | Chorin/Barannik ISR [25] | 2-0 (21-16, 21-13) | 0:31 |
54 | 09-Sep | 09:20 | 1 | van Driel, M./Stam NED [2] | Grosberga/Namike LAT [12] | 2-0 (21-17, 21-13) | 0:28 |
53 | 09-Sep | 09:20 | 2 | Álvarez M/Moreno ESP [17] | Sadeiko/Vengerfeldt EST [13] | 2-0 (21-12, 21-13) | 0:26 |
52 | 09-Sep | 08:30 | 4 | Scampoli/Piccoli ITA [28] | Guyot Polverini/Szewczyk FRA [19] | 2-1 (21-12, 18-21, 16-14) | 0:47 |
51 | 09-Sep | 08:30 | 1 | Austin/Evans ENG [24] | Varrassi/Ferraris ITA [27] | 0-2 (12-21, 20-22) | 0:35 |
50 | 09-Sep | 08:30 | 3 | Olimstad/Saga NOR [7] | Hoffmann/Schulz GER [16] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:34 |
49 | 09-Sep | 08:30 | 2 | Koivisto/Rautiainen FIN [4] | Andersson/Hellvig SWE [31] | 0-2 (14-21, 19-21) | 0:30 |
Pool H | |||||||
48 | 08-Sep | 14:20 | 4 | Austin/Evans ENG [24] | Chorin/Barannik ISR [25] | 2-0 (22-20, 21-16) | 0:36 |
47 | 08-Sep | 14:20 | 2 | Kotlasova/Resova CZE [8] | Gedikoglu/Vence TUR [9] | 2-0 (21-16, 21-15) | 0:38 |
32 | 08-Sep | 11:00 | 1 | Gedikoglu/Vence TUR [9] | Chorin/Barannik ISR [25] | 1-2 (21-16, 15-21, 9-15) | 0:43 |
31 | 08-Sep | 11:00 | 2 | Kotlasova/Resova CZE [8] | Austin/Evans ENG [24] | 2-0 (21-15, 21-6) | 0:34 |
16 | 07-Sep | 14:20 | 3 | Gedikoglu/Vence TUR [9] | Austin/Evans ENG [24] | 1-2 (21-13, 19-21, 12-15) | 0:53 |
15 | 07-Sep | 14:20 | 1 | Kotlasova/Resova CZE [8] | Chorin/Barannik ISR [25] | 2-0 (21-15, 21-16) | 0:34 |
Pool G | |||||||
46 | 08-Sep | 13:30 | 3 | Pinheiro/Castro POR [23] | Gabriela/Ana CRO [26] | 2-0 (21-17, 21-18) | 0:39 |
45 | 08-Sep | 14:20 | 1 | Olimstad/Saga NOR [7] | Klepkou/Matiou GRE [10] | 1-2 (21-12, 12-21, 18-20) | 0:48 |
30 | 08-Sep | 10:10 | 1 | Klepkou/Matiou GRE [10] | Gabriela/Ana CRO [26] | 2-0 (21-13, 21-11) | 0:27 |
29 | 08-Sep | 10:10 | 2 | Olimstad/Saga NOR [7] | Pinheiro/Castro POR [23] | 2-0 (21-15, 21-17) | 0:34 |
14 | 07-Sep | 13:30 | 3 | Klepkou/Matiou GRE [10] | Pinheiro/Castro POR [23] | 2-0 (21-10, 21-11) | 0:27 |
13 | 07-Sep | 13:30 | 1 | Olimstad/Saga NOR [7] | Gabriela/Ana CRO [26] | 2-0 (21-10, 21-9) | 0:27 |
Pool F | |||||||
44 | 08-Sep | 13:30 | 4 | Pantiru/Dumitru ROU [22] | Varrassi/Ferraris ITA [27] | 0-2 (18-21, 7-21) | 0:29 |
43 | 08-Sep | 13:30 | 2 | Böbner/Vergé-Dépré Z SUI [6] | Kloda/Jundzill POL [11] | 2-1 (21-12, 13-21, 15-8) | 0:40 |
28 | 08-Sep | 09:20 | 1 | Kloda/Jundzill POL [11] | Varrassi/Ferraris ITA [27] | 2-1 (10-21, 21-19, 15-10) | 0:46 |
27 | 08-Sep | 09:20 | 2 | Böbner/Vergé-Dépré Z SUI [6] | Pantiru/Dumitru ROU [22] | 2-0 (21-6, 21-6) | 0:22 |
12 | 07-Sep | 12:40 | 3 | Kloda/Jundzill POL [11] | Pantiru/Dumitru ROU [22] | 2-0 (21-7, 21-11) | 0:22 |
11 | 07-Sep | 12:40 | 1 | Böbner/Vergé-Dépré Z SUI [6] | Varrassi/Ferraris ITA [27] | 2-0 (21-18, 21-11) | 0:31 |
Pool E | |||||||
42 | 08-Sep | 12:40 | 3 | Baens/Louis BEL [21] | Scampoli/Piccoli ITA [28] | 0-2 (15-21, 11-21) | 0:26 |
41 | 08-Sep | 13:30 | 1 | Deisl V./Klinger R. AUT [5] | Grosberga/Namike LAT [12] | 2-0 (21-11, 21-19) | 0:42 |
26 | 08-Sep | 08:30 | 1 | Grosberga/Namike LAT [12] | Scampoli/Piccoli ITA [28] | 0-2 (15-21, 17-21) | 0:33 |
25 | 08-Sep | 08:30 | 2 | Deisl V./Klinger R. AUT [5] | Baens/Louis BEL [21] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:32 |
10 | 07-Sep | 11:50 | 3 | Grosberga/Namike LAT [12] | Baens/Louis BEL [21] | 2-0 (21-7, 21-9) | 0:22 |
9 | 07-Sep | 11:50 | 1 | Deisl V./Klinger R. AUT [5] | Scampoli/Piccoli ITA [28] | 2-0 (21-18, 21-18) | 0:39 |
Pool D | |||||||
40 | 08-Sep | 12:40 | 4 | Duleva/Slavcheva BUL [20] | Mellmølle/Windeleff DEN [29] | 0-2 (11-21, 10-21) | 0:27 |
39 | 08-Sep | 12:40 | 2 | Koivisto/Rautiainen FIN [4] | Sadeiko/Vengerfeldt EST [13] | 2-0 (21-17, 21-15) | 0:33 |
24 | 07-Sep | 17:40 | 3 | Sadeiko/Vengerfeldt EST [13] | Mellmølle/Windeleff DEN [29] | 0-2 (22-24, 19-21) | 0:32 |
23 | 07-Sep | 17:40 | 4 | Koivisto/Rautiainen FIN [4] | Duleva/Slavcheva BUL [20] | 2-0 (21-18, 25-23) | 0:40 |
8 | 07-Sep | 11:00 | 3 | Sadeiko/Vengerfeldt EST [13] | Duleva/Slavcheva BUL [20] | 2-1 (21-15, 19-21, 15-11) | 0:46 |
7 | 07-Sep | 11:00 | 4 | Koivisto/Rautiainen FIN [4] | Mellmølle/Windeleff DEN [29] | 0-2 (15-21, 13-21) | 0:34 |
Pool C | |||||||
37 | 08-Sep | 12:40 | 1 | Voronina/Bocharova RUS [3] | Paskevic/Kovalskaja LTU [14] | 1-2 (21-14, 18-21, 12-15) | 0:40 |
21 | 07-Sep | 16:50 | 4 | Voronina/Bocharova RUS [3] | Guyot Polverini/Szewczyk FRA [19] | 2-0 (21-13, 21-11) | 0:29 |
6 | 07-Sep | 10:10 | 3 | Paskevic/Kovalskaja LTU [14] | Guyot Polverini/Szewczyk FRA [19] | 2-0 (21-19, 21-17) | 0:34 |
Pool B | |||||||
36 | 08-Sep | 11:50 | 4 | Magdinova/Erteltova Em. SVK [18] | Andersson/Hellvig SWE [31] | 1-2 (11-21, 21-14, 10-15) | 0:40 |
35 | 08-Sep | 11:50 | 2 | van Driel, M./Stam NED [2] | Morgan/Lovsin, T. SLO [15] | 1-2 (18-21, 21-18, 10-15) | 0:46 |
20 | 07-Sep | 16:00 | 3 | Morgan/Lovsin, T. SLO [15] | Andersson/Hellvig SWE [31] | 2-1 (17-21, 21-19, 15-10) | 0:43 |
19 | 07-Sep | 16:00 | 4 | van Driel, M./Stam NED [2] | Magdinova/Erteltova Em. SVK [18] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:32 |
4 | 07-Sep | 09:20 | 3 | Morgan/Lovsin, T. SLO [15] | Magdinova/Erteltova Em. SVK [18] | 2-0 (21-13, 21-15) | 0:29 |
3 | 07-Sep | 09:20 | 4 | van Driel, M./Stam NED [2] | Andersson/Hellvig SWE [31] | 2-1 (29-27, 14-21, 15-10) | 0:50 |
Pool A | |||||||
34 | 08-Sep | 11:50 | 3 | Álvarez M/Moreno ESP [17] | Yiasoumi, K./Yiasoumi, A. CYP [32] | 2-0 (21-13, 22-20) | 0:38 |
33 | 08-Sep | 11:50 | 1 | Orsi Toth/They ITA [1] | Hoffmann/Schulz GER [16] | 2-0 (21-17, 21-12) | 0:32 |
18 | 07-Sep | 15:10 | 3 | Hoffmann/Schulz GER [16] | Yiasoumi, K./Yiasoumi, A. CYP [32] | 2-0 (22-20, 21-18) | 0:39 |
17 | 07-Sep | 15:10 | 4 | Orsi Toth/They ITA [1] | Álvarez M/Moreno ESP [17] | 1-2 (21-12, 19-21, 12-15) | 0:44 |
2 | 07-Sep | 08:30 | 3 | Hoffmann/Schulz GER [16] | Álvarez M/Moreno ESP [17] | 2-1 (21-16, 17-21, 15-13) | 0:55 |
1 | 07-Sep | 08:30 | 4 | Orsi Toth/They ITA [1] | Yiasoumi, K./Yiasoumi, A. CYP [32] | 2-0 (21-16, 21-17) | 0:34 |