Πρώτο εμπόδιο θα είναι υψηλό αφού μπροστά τους θα βρεθούν απέναντι στις Αυστριακές Σβάιγκερ / Χάνσελ οι οποίες κατέχουν το Νο13 των προκριματικών με τις Ελληνίδες να βρίσκονται στο Νο20. Το ματς αναμένεται να ξεκινήσει στις 14.40 ώρα Ελλάδας.
Αν προκριθούν θα κληθούν να αντιμετωπίσουν τον νικητή του ζευγαριού Περι / Τζιομπίνι (Νο29 - Ιταλία) - φαν ντερ Βλιστ φαν Γκέστελ (Νο4 - Ολλανδία).
Αν προκριθούν θα κληθούν να αντιμετωπίσουν τον νικητή του ζευγαριού Περι / Τζιομπίνι (Νο29 - Ιταλία) - φαν ντερ Βλιστ φαν Γκέστελ (Νο4 - Ολλανδία).
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Round 2 | |||||||
24 | 08-Mar | 15:00 | Winner of match #15 | Winner of match #16 | |||
23 | 08-Mar | 15:00 | Winner of match #13 | Winner of match #14 | |||
22 | 08-Mar | 14:10 | Winner of match #11 | Winner of match #12 | |||
21 | 08-Mar | 14:10 | Winner of match #9 | Winner of match #10 | |||
20 | 08-Mar | 15:00 | Winner of match #7 | Winner of match #8 | |||
19 | 08-Mar | 15:00 | Winner of match #5 | Winner of match #6 | |||
18 | 08-Mar | 14:10 | Winner of match #3 | Winner of match #4 | |||
17 | 08-Mar | 14:10 | Winner of match #1 | Winner of match #2 | |||
Round 1 | |||||||
16 | 08-Mar | 10:30 | 1 | Zonta/Benet ARG [31] | Humana-Paredes/Pischke CAN [2] | ||
15 | 08-Mar | 10:30 | 2 | Jupiter/Longuet FRA [15] | C. Charles/Alfaro CRC [18] | ||
14 | 08-Mar | 08:50 | 5 | Chen Chunxia/Tang N. Y. CHN [23] | Abalakina/Syrtseva RUS [10] | ||
13 | 08-Mar | 08:00 | 5 | Lehtonen/Lahti FIN [7] | Rivas Zapata/Mardones CHI [26] | ||
12 | 08-Mar | 08:00 | 4 | Sondergard/Trans DEN [27] | Dubovcova/Nestarcova SVK [6] | ||
11 | 08-Mar | 08:00 | 2 | Lane/Summer USA [11] | Gruszczynska/Strag POL [22] | ||
10 | 08-Mar | 08:00 | 1 | Kongshavn/Solvoll NOR [19] | Motrich/Makroguzova RUS [14] | ||
9 | 08-Mar | 08:00 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [3] | Zuccarelli/Lestini ITA [30] | ||
8 | 08-Mar | 09:40 | 4 | Perry/Giombini ITA [29] | van der Vlist/van Gestel NED [4] | ||
7 | 08-Mar | 09:40 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [13] | Arvaniti/Karagkouni GRE [20] | ||
6 | 08-Mar | 09:40 | 1 | Carol/Ana Patrícia BRA [21] | Pazo/Agudo VEN [12] | ||
5 | 08-Mar | 09:40 | 3 | Laboureur/Sude GER [5] | Samalikova/Lassyuta KAZ [28] | ||
4 | 08-Mar | 08:50 | 4 | Rudykh/Zayonchkovskaya RUS [25] | Mashkova/Tsimbalova KAZ [8] | ||
3 | 08-Mar | 08:50 | 2 | Artacho Del Solar/Laird AUS [9] | Nezir/Cetin TUR [24] | ||
2 | 08-Mar | 08:50 | 3 | Braakman/Sinnema NED [17] | Take/Mizoe JPN [16] | ||
1 | 08-Mar | 08:50 | 1 | Elize Maia/Duda BRA [1] | Sittig/Pierangeli RSA [32] |