Η ελληνική ομάδα, που μέχρι τώρα έχει δείξει εξαιρετικό πρόσωπο στη διοργάνωση, εκτός από την αντίπαλη ομάδα θα έχει να αντιμετωπίσει και την έδρα. Αν όμως τα καταφέρουν θα προκριθούν στις «16» και θα αντιμετωπίσουν τις Γαλλίδες Βιαλέ / Μπεν Ζαντί.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
84 | 20-Jul | Winner of match #81 | Winner of match #82 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
83 | 20-Jul | Loser of match #81 | Loser of match #82 | ||||
Semi-finals | |||||||
82 | 20-Jul | Winner of match #79 | Winner of match #80 | ||||
81 | 20-Jul | Winner of match #77 | Winner of match #78 | ||||
Round 3 | |||||||
80 | 19-Jul | Winner of match #75 | Winner of match #76 | ||||
79 | 19-Jul | Winner of match #73 | Winner of match #74 | ||||
78 | 19-Jul | Winner of match #71 | Winner of match #72 | ||||
77 | 19-Jul | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Round 2 | |||||||
76 | 19-Jul | Winner of match #68 | Martin-Plummer USA [29] | ||||
75 | 19-Jul | Kloda-Warczyglowa POL [21] | Winner of match #67 | ||||
74 | 19-Jul | Winner of match #66 | Graudina-Gramberga LAT [12] | ||||
73 | 19-Jul | Drobnjak-Basic SRB [26] | Winner of match #65 | ||||
72 | 19-Jul | Winner of match #64 | Honzovicova-Pluharova CZE [7] | ||||
71 | 19-Jul | Dennis-Hallgren USA [28] | Winner of match #63 | ||||
70 | 19-Jul | Winner of match #62 | Viale-Ben Jaddi FRA [9] | ||||
69 | 19-Jul | Frederick-Cruz PUR [23] | Winner of match #61 | ||||
Round 1 | |||||||
68 | 18-Jul | 18:00 | 2 | Van Rensburg-Johnson AUS [1] | Ramirez-Aldape MEX [17] | ||
67 | 18-Jul | 18:00 | 1 | Camacho-Parra MEX [18] | Lacerda-Vasques POR [22] | ||
66 | 18-Jul | 18:00 | 4 | Orsi Toth-D'Este ITA [11] | Gomez A-Gomez CRC [6] | ||
65 | 18-Jul | 18:00 | 3 | Daalderop-Kos NED [19] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [24] | ||
64 | 18-Jul | 17:00 | 4 | Fer-Mela BOL [4] | Garcia-Luna MEX [14] | ||
63 | 18-Jul | 17:00 | 2 | Torres-Tapia MEX [16] | Evans-Kaashoek ENG [8] | ||
62 | 18-Jul | 17:00 | 3 | Kourtidou-Klepkou GRE [10] | Padilla-Aguilera MEX [15] | ||
61 | 18-Jul | 17:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Birker-Livingston CAN [5] | ||
Pool F | |||||||
60 | 18-Jul | 09:00 | 4 | Spineva-Shvedova RUS [25] | Viale-Ben Jaddi FRA [9] | 0-2 (10-21, 14-21) | 0:28 |
59 | 18-Jul | 09:00 | 2 | Birker-Livingston CAN [5] | Ramirez-Aldape MEX [17] | 1-2 (17-21, 21-14, 15-17) | 0:55 |
48 | 17-Jul | 18:20 | 2 | Spineva-Shvedova RUS [25] | Graudina-Gramberga LAT [12] | 0-2 (13-21, 16-21) | 0:34 |
47 | 17-Jul | 18:20 | 1 | Viale-Ben Jaddi FRA [9] | Ramirez-Aldape MEX [17] | 2-0 (21-19, 21-17) | 0:36 |
36 | 17-Jul | 15:50 | 5 | Viale-Ben Jaddi FRA [9] | Birker-Livingston CAN [5] | 2-0 (21-17, 21-7) | 0:38 |
35 | 17-Jul | 15:50 | 1 | Graudina-Gramberga LAT [12] | Ramirez-Aldape MEX [17] | 2-0 (21-15, 21-14) | 0:36 |
24 | 16-Jul | 18:00 | 2 | Graudina-Gramberga LAT [12] | Birker-Livingston CAN [5] | 2-0 (21-13, 21-14) | 0:33 |
23 | 16-Jul | 18:00 | 1 | Spineva-Shvedova RUS [25] | Ramirez-Aldape MEX [17] | 0-2 (14-21, 12-21) | 0:27 |
12 | 16-Jul | 09:50 | 5 | Graudina-Gramberga LAT [12] | Viale-Ben Jaddi FRA [9] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:36 |
11 | 16-Jul | 09:50 | 4 | Spineva-Shvedova RUS [25] | Birker-Livingston CAN [5] | 0-2 (19-21, 10-21) | 0:39 |
Pool E | |||||||
58 | 18-Jul | 09:00 | 1 | Garcia-Luna MEX [14] | Dennis-Hallgren USA [28] | 0-2 (4-21, 15-21) | 0:27 |
57 | 18-Jul | 09:00 | 3 | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [24] | Coughlan-Johnston NZL [20] | 2-0 (21-16, 21-9) | 0:31 |
46 | 17-Jul | 17:30 | 5 | Garcia-Luna MEX [14] | Kloda-Warczyglowa POL [21] | 0-2 (17-21, 12-21) | 0:34 |
45 | 17-Jul | 17:30 | 4 | Dennis-Hallgren USA [28] | Coughlan-Johnston NZL [20] | 2-0 (21-9, 21-12) | 0:25 |
34 | 17-Jul | 15:00 | 5 | Dennis-Hallgren USA [28] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [24] | 1-2 (19-21, 21-11, 11-15) | 1:08 |
33 | 17-Jul | 15:00 | 1 | Kloda-Warczyglowa POL [21] | Coughlan-Johnston NZL [20] | 2-0 (21-15, 21-15) | 0:37 |
22 | 16-Jul | 17:00 | 2 | Kloda-Warczyglowa POL [21] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [24] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:35 |
21 | 16-Jul | 17:00 | 1 | Garcia-Luna MEX [14] | Coughlan-Johnston NZL [20] | 2-0 (21-14, 21-19) | 0:34 |
10 | 16-Jul | 10:40 | 5 | Kloda-Warczyglowa POL [21] | Dennis-Hallgren USA [28] | 0-2 (17-21, 10-21) | 0:31 |
9 | 16-Jul | 10:40 | 4 | Garcia-Luna MEX [14] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [24] | 0-2 (12-21, 13-21) | 0:28 |
Pool D | |||||||
56 | 18-Jul | 09:00 | 6 | Drobnjak-Basic SRB [26] | Orsi Toth-D'Este ITA [11] | 2-0 (21-13, 21-13) | 0:37 |
55 | 18-Jul | 09:00 | 5 | Young-Convey AUS [2] | Fer-Mela BOL [4] | 2-1 (21-16, 24-26, 15-13) | 1:00 |
44 | 17-Jul | 17:30 | 3 | Drobnjak-Basic SRB [26] | Padilla-Aguilera MEX [15] | 2-1 (19-21, 21-14, 17-15) | 1:03 |
43 | 17-Jul | 17:30 | 2 | Orsi Toth-D'Este ITA [11] | Fer-Mela BOL [4] | 2-1 (18-21, 21-18, 15-11) | 1:03 |
32 | 17-Jul | 11:30 | 5 | Orsi Toth-D'Este ITA [11] | Young-Convey AUS [2] | 2-1 (21-14, 15-21, 15-8) | 1:01 |
31 | 17-Jul | 11:30 | 4 | Padilla-Aguilera MEX [15] | Fer-Mela BOL [4] | 0-2 (19-21, 12-21) | 0:48 |
20 | 16-Jul | 16:00 | 1 | Padilla-Aguilera MEX [15] | Young-Convey AUS [2] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:42 |
19 | 16-Jul | 16:00 | 2 | Drobnjak-Basic SRB [26] | Fer-Mela BOL [4] | 0-2 (11-21, 14-21) | 0:29 |
8 | 16-Jul | 11:30 | 2 | Padilla-Aguilera MEX [15] | Orsi Toth-D'Este ITA [11] | 0-2 (13-21, 18-21) | 0:47 |
7 | 16-Jul | 11:30 | 5 | Drobnjak-Basic SRB [26] | Young-Convey AUS [2] | 2-0 (21-14, 22-20) | 0:41 |
Pool C | |||||||
54 | 18-Jul | 10:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Nikita-Skye LCA [13] | 2-0 (21-10, 21-4) | 0:27 |
53 | 18-Jul | 10:00 | 4 | Gomez A-Gomez CRC [6] | Honzovicova-Pluharova CZE [7] | 0-2 (9-21, 20-22) | 0:34 |
42 | 17-Jul | 17:30 | 1 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Torres-Tapia MEX [16] | 0-2 (15-21, 8-21) | 0:32 |
41 | 17-Jul | 16:40 | 3 | Nikita-Skye LCA [13] | Honzovicova-Pluharova CZE [7] | 0-2 (8-21, 8-21) | 0:18 |
30 | 17-Jul | 10:40 | 5 | Nikita-Skye LCA [13] | Gomez A-Gomez CRC [6] | 0-2 (3-21, 16-21) | 0:30 |
29 | 17-Jul | 10:40 | 4 | Torres-Tapia MEX [16] | Honzovicova-Pluharova CZE [7] | 0-2 (18-21, 12-21) | 0:42 |
18 | 16-Jul | 15:00 | 1 | Torres-Tapia MEX [16] | Gomez A-Gomez CRC [6] | 2-0 (21-16, 21-6) | 0:32 |
17 | 16-Jul | 15:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Honzovicova-Pluharova CZE [7] | 0-2 (18-21, 11-21) | 0:39 |
6 | 16-Jul | 11:30 | 1 | Torres-Tapia MEX [16] | Nikita-Skye LCA [13] | 2-0 (21-5, 21-4) | 0:24 |
5 | 16-Jul | 11:30 | 4 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Gomez A-Gomez CRC [6] | 2-0 (21-13, 21-14) | 0:39 |
Pool B | |||||||
52 | 18-Jul | 10:00 | 3 | Arouna-Tohe BEN [3] | Lacerda-Vasques POR [22] | 0-2 (4-21, 2-21) | 0:21 |
51 | 18-Jul | 10:00 | 2 | Daalderop-Kos NED [19] | Martin-Plummer USA [29] | 0-2 (9-21, 22-24) | 0:41 |
40 | 17-Jul | 16:40 | 2 | Arouna-Tohe BEN [3] | Kourtidou-Klepkou GRE [10] | 0-2 (5-21, 8-21) | 0:37 |
39 | 17-Jul | 16:40 | 5 | Lacerda-Vasques POR [22] | Martin-Plummer USA [29] | 0-2 (20-22, 16-21) | 0:46 |
28 | 17-Jul | 09:50 | 5 | Lacerda-Vasques POR [22] | Daalderop-Kos NED [19] | 0-2 (12-21, 12-21) | 0:47 |
27 | 17-Jul | 09:50 | 4 | Kourtidou-Klepkou GRE [10] | Martin-Plummer USA [29] | 1-2 (21-19, 15-21, 4-15) | 0:50 |
16 | 16-Jul | 15:00 | 4 | Kourtidou-Klepkou GRE [10] | Daalderop-Kos NED [19] | 2-1 (21-18, 19-21, 15-12) | 0:53 |
15 | 16-Jul | 16:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [3] | Martin-Plummer USA [29] | 0-2 (2-21, 5-21) | 0:25 |
4 | 16-Jul | 09:00 | 5 | Kourtidou-Klepkou GRE [10] | Lacerda-Vasques POR [22] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:42 |
3 | 16-Jul | 18:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [3] | Daalderop-Kos NED [19] | 0-2 (5-21, 7-21) | 0:17 |
Pool A | |||||||
49 | 18-Jul | 10:00 | 1 | Van Rensburg-Johnson AUS [1] | Camacho-Parra MEX [18] | 0-2 (16-21, 11-21) | 0:39 |
37 | 17-Jul | 16:40 | 1 | Frederick-Cruz PUR [23] | Camacho-Parra MEX [18] | 2-1 (18-21, 21-17, 15-9) | 0:55 |
26 | 17-Jul | 09:00 | 5 | Frederick-Cruz PUR [23] | Van Rensburg-Johnson AUS [1] | 2-0 (21-15, 21-8) | 0:34 |
25 | 17-Jul | 09:00 | 4 | Evans-Kaashoek ENG [8] | Camacho-Parra MEX [18] | 1-2 (19-21, 21-15, 13-15) | 1:03 |
14 | 16-Jul | 15:00 | 2 | Evans-Kaashoek ENG [8] | Van Rensburg-Johnson AUS [1] | 1-2 (20-22, 21-16, 13-15) | 1:08 |
2 | 16-Jul | 09:00 | 4 | Evans-Kaashoek ENG [8] | Frederick-Cruz PUR [23] | 0-2 (10-21, 18-21) | 0:43 |