Αρχικά στον Ά ομιλο ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις της ενισχυμένης Αργυρούπολης με την Καναδή Φιλντ που βρίσκεται στην 9η θέση, κόντρα στην δεύτερη ΓΕΗ που , του πέμπτου Απολλώνιου με τον τέταρτο Μεσσηνιακό και της έκτης Πετρούπολης με την όγδοη Μεσσσαρά. Ο πρωτοπόρος Απόλλωνας υποδέχεται τον ουραγό Βύρωνα και οι Αμπελόκηποι πηγαίνουν στην Κηφισιά για να αντιμετωπίσοουν τον Ηρακλη Κησιά,
Στον β΄όμιλο οι πρωτοπόρες της Ακαδημίας Πρωταθλητών Πεύκων υποδέχονται τον Ασκληπιό Τρικάλων, η ΕΑΛ πάει στην Αλεξανδρούπολη, η Καβάλα αντιμετωπίζει την Νέα Γενεά και η Ελπίδα υποδέχεται την Σταυρούπολη
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 11η αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
Ν. Παξιμαδάς 15.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Μούζουλας, Παπαστάμος.
ΔΑΠΚ Ηρακλείου 16.00: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.
Αργυρούπολης 16.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Κατσούλης Β., Κατσιάρας.(Live streaming)
Π. Νικολαΐδης 18.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Παπαχατζής, Παπαδογιάννης.
Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
Ζηρίνειο 17.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Νικάκης, Μαλλιάρα.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 11η αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 15.30: ΓΣΓ Νίκη - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Τονονίδης, Παπαχρήστου.
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας - ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Κυριακίδης, Τσαφαρίδης.
ΕΑΚ Νεάπολης 16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Αντωνούλης, Μπατσίλα.
ΠΕΑΚ Ιωαννίων 18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΜΕΝΤ, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τσουργκούζ.
ΔΑΚ Πεύκων 18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Μαλακίδης.
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
Ι. Λεμονίδης 18.30: ΑΣ Ελπίς - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Κουκουμάκας Π..
Βαθμολογία 'Ά΄ όμιλος (10 αγώνες)
- Απόλλων Καλαμάτας (30-7) 28
2. ΓΕ Ηρακλείου (26-13) 23
3. ΑΕ Αμπελοκήπων (27-16) 22
4. Μεσσηνιακός (22-17) 19
5. Απολλώνιος (22-18) 16
6. Πετρούπολη (21-20) 16
7. ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (21-23) 14
8. Μεσσαράς (15-18) 13
9. Αργυρούπολη (18-24) 10
10. ΑΕ Αγ. Παρασκευής (13-25) 8
11. Ηρακλής (13-25) 8
12. Ένωση Βύρωνα (7-29) 3
Βαθμολογία Β΄ομιλος (10 αγώνες)
- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (30-5) 29
2. ΕΑ Λαρίσης (26-9) 23
3. ΑΣ Ελπίς (24-13) 21
4. ΜΕΝΤ (24-10) 21
5. Φιλάθλητικός Λαρισαϊκός (22-15) 20
6. Καβάλα (20-18) 17
7. Νέα Γενεά (16-20) 14
8. Ασκληπιός (14-22) 11
9. ΑΣ Γιάννενα (16-22) 11
10. Σταυρούπολη (13-25) 9
11. ΓΣΓ Νίκη (7-28) 4
12. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης (5-30) 0