1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
02-12-2019 01:09

Α2 Γυναικών Α΄και Β΄όμιλος: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες την 7η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στον Α΄ όμιλο και Β΄όμιλο της Α2 γυναικών μετά την 7η αγωνιστική

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. Απόλλων Καλαμάτας 7 20 (21-5) 7 0
2. Γ.Ε. Ηρακλείου 7 18 (20-7) 6 1
3. Ο.Φ.Α. Απολλώνιος 7 15 (19-9) 6 1
4. Γ.Σ. Μεσσηνιακός 1988 7 14 (15-11) 5 2
5. A.E.Aμπελοκήπων 7 14 (18-13) 4 3
6. Γ.Σ. Πετρούπολης 7 11 (14-14) 4 3
7. Γ.Α.Σ.Μεσσαράς 7 9 (10-12) 3 4
8. Α.Θ.Λ.Ε.Σ.Ηρακλείου 7 9 (15-18) 2 5
9. Α.Ε. Αγ.Παρασκευής 7 7 (10-16) 2 5
10 Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης 7 6 (12-18) 3 4
11. Γ.Σ.Κ.Ηρακλής 7 2 (7-21) 0 7
12. Ενωση Βύρωνα 7 1 (4-21) 0 7

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. Ακαδ.Πρωτ/των Πεύκων 7 20 (21-5) 7 0
2. Α.Σ. Ελπίς 6 14 (15-7) 5 1
3. Α.Ο. Καβάλας 7 14 (17-11) 5 2
4. Ε.Α. Λαρίσης 5 12 (13-3) 4 1
5. M.E.N.T. 6 12 (14-6) 4 2
6. Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά 7 11 (13-13) 3 4
7. Α.Σ. Ασκληπιός 7 8 (10-16) 3 4
8. Α.Σ. Γιάννενα 7 8 (12-15) 3 4
9. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 6 8 (10-13) 2 4
10. Ε.Ο. Σταυρούπολης 7 6 (10-18) 2 5
11. Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξανδρούπολης 6 4 (5-16) 1 5
12. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 7 0 (4-21) 0 7

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ Όμιλος Β΄ Όμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019
Α.Θ.Λ.Ε.Σ. Ηρακλείου - Γ.Ε. Ηρακλείου 3-2 (25-23, 16-25, 15-25, 25-17, 15-10) Α.Σ Γιάννενα - Α.Σ.Ασκληπιός 3-1 (29-27, 25-17, 23-25, 25-22)
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Α.Σ. Μεσσαράς 3-0 (25-13, 25-19, 25-23) ΑΟ. Καβάλας - ΓΣ.Γ.Νίκη 3-2 (22-25, 22-25, 25-16, 25-23, 15-11)
Απόλλων Καλαμάτας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-1 (25-19, 25-18, 24-26, 25-19) Μ.Ε.Ν.Τ. - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά 3-0 (25-19, 25-11, 25-23)
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος 2-3 (25-23, 23-25, 25-23, 23-25, 08-15) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων 0-3 (12-25, 22-25, 19-25)
Ένωση Βύρωνα - Α.Ε. Αμπελοκήπων 1-3 (08-25, 26-24, 12-25, 17-25) Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ε.Ο. Σταυρούπολης 1-3 (25-18, 20-25, 17-25, 17-25)
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Σ. Μεσσηνιακός 0-3 (21-25, 19-25, 21-25) Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019
  16.00: Γ.Σ.Γ.Νίκη - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
  20.00: Ε.Α.Λαρίσης - Μ.Ε.Ν.Τ.
  Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019
  19.30: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ