1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
30-07-2019 16:51

Α2 γυναικών: Το πρόγραμμα του Α΄ομίλου

Στην Α2 γυναικών στον Ά ομιλο που κανει πρεμιέρα στις 19/10, ο ενισχυμένος Απολλώνιος ξεκινάει με επικίνδυνη έξοδο στην Κρήτη κόντρα στην ΓΕΗ , ο φιλόδοξος Απόλλων Καλαμάτας που στοχεύει άνοδο στην Πρι Λιγκ, κάνει πρεμιέρα στην Αθήνα και την Αγ. Παρασκευή που έχει στόχο την παραμονή της στην κατηγορία, η Ένωση Βύρωνα υποδέχεται την Πετρούπολη και ο Μεσσηνιακός αντιμετωπίζει την νεοφώτιστη Αργυρούπολη που έχει κάνει πολλές μεταγραφικές κινήσεις.

Στην δεύτερη αγωνιστική ο Απολλώνιος υποδέχεται την Ένωση Βύρωνα στο ντέρμπι της ημέρας ,την έκτη αγωνιστική ο Απολλώνιος υποδέχεται στο Κερατσίνι τον Απόλλωνα Καλαμάτας σε ντερμπι κορυφής ενώ τις διαφορές τους θα λύσουν στην Μεσσηνιακή πρωτεύουσα, Απόλλωνας και Μεσσηνιακός στην 9η αγωνιστική.

Στη φωτό η εφορος του Απολλωνα Καλαματας, Βίκυ Καραμπάτσου,με την Μαρία Κωστοπούλου και τρεςι παικτριες του Μεσσηνιακού συλλόγου.

Το πρόγραμμα του Α΄ ομίλου της Α2 γυναικών

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος


1η αγωνιστική (19/20-10) – 2η αγωνιστική (25/26-1)

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΟΦΑ Απολλώνιος-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)
        
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αμπελοκήπων
        
4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμάτας

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)
        
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΑΕ Αμπελοκήπων

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29/2-1/3)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΑΣ Μεσσαράς-Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης
        
7η αγωνιστική (30/11-1/12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)    
    
ΓΕ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΣΚ Ηρακλής
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΟΦΑ Απολλώνιος
        
9η αγωνιστική (14/15-12) – 20η αγωνιστική (21/22-3)        
        
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣΚ Ηρακλής-Ένωση Βύρωνα
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων
        
10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-    Απόλλων Καλαμάτας
Ένωση Βύρωνα-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)
        
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΕ Αμπελοκήπων

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ