Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
Α΄όμιλος | Β΄όμιλος | Γ΄όμιλος |
(3η αγωνιστική) | (3η αγωνιστική) | (7η αγωνιστική) |
Σάββατο 01/12/2012 | Σάββατο 01/12/2012 | Σάββατο 01/12/2012 |
Λαμία - ΖΑΟΝ 0-3 (18-25, 22-25, 23-25) | Ιωνες - Αγ.Παρασκευή 3-1 (23-25, 25-20, 25-18, 25-19) | Αρίων - Ερμής Δράμας 0-3 (23-25, 26-28, 11-25) |
Ακρίτας - Βύρωνας 0-3 (15-25, 09-25, 12-25) | Πορφύρας - Άρτεμις 3-0 (25-15, 25-17, 25-15) | ΕΟΣ - Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-06, 25-17, 25-13) |
Πανναξιακός - Νηρέας 3-0 (25-14, 25-08, 25-19) | Κυριακή 02/12/2012 | Νίκη Αλ. - Νέα Γενεά 2-3 (21-25, 25-19, 26-28, 25-21, 11-15) |
Κυριακή 02/12/2012 | Μεσσαράς - Αστέρας Αγ.Δημ. 0-3 (19-25, 22-25, 19-25) | Αίας - Ελασσόνα 3-0 (25-17, 25-14, 25-16) |
Ηλιούπολη - Ηλυσιακός 1-3 (23-25, 25-23, 24-26, 17-25) | Ιωνικός Ν.Φ. - ΣΦΠ Χανίων 3-0 (25-19, 25-20, 27-25) | ΕΑ Λαρίσης - Επίκουρος 3-0 (25-10, 25-21, 25-17) |
Ρεπό ο Πανιώνιος | Ρεπό η Θέτιδα Βούλας | Κυριακή 02/12/2012 |
Αρης - Λαρισαϊκος 2-3 (28-30, 25-16, 22-25, 25-17, 8-15) |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||||||||||
Θ. | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | ΒΑΘ | ΝΙΚΕΣ | ΗΤΤΕΣ | ΣΕΤ | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 2-3 | 1-3 | 0-3 |
1. | Πανναξιακός | 3 | 9 | 3 | 0 | (9-0) | 3 | |||||
2. |
Βύρωνας |
2 | 6 |
2 |
0 |
(6-0) |
2 |
|||||
3. |
ΖΑΟΝ |
3 | 6 |
2 |
1 |
(6-3) |
2 |
1 | ||||
4. |
Ηλυσιακός |
3 | 5 |
2 |
1 |
(6-6) |
1 | 1 | 1 | |||
5. | Πανιώνιος | 2 | 4 | 1 | 1 | (5-4) | 1 | 1 | ||||
6. | Ακρίτας Καλαμάτας |
2 | 3 | 1 | 1 | (3-3) | 1 | 1 | ||||
7. | Ηλιούπολη | 3 | 3 | 1 | 2 | (4-6) | 1 | 1 | 1 | |||
8. | Νηρέας Χίου | 3 | 0 | 0 | 3 | (1-9) | 1 | 2 | ||||
9. | Λαμία Γ.Σ. | 3 | 0 | 0 | 3 | (0-9) | 3 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||||||||||
Θ. | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | ΒΑΘ | ΝΙΚΕΣ | ΗΤΤΕΣ | ΣΕΤ | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 2-3 | 1-3 | 0-3 |
1. |
Ιωνικός Ν.Φ. |
3 | 9 |
3 |
0 |
(9-0) |
3 |
|||||
2. |
Ίωνες |
3 | 8 |
3 |
0 |
(9-3) |
1 |
1 | 1 | |||
3. | Αγ.Παρασκευή | 3 | 6 | 2 | 1 | (7-3) | 2 | 1 | ||||
4. | Πορφύρας | 3 | 6 | 2 | 1 | (7-3) | 2 | 1 | ||||
5. | Αστέρας Αγ.Δημητρίου |
3 | 6 | 2 | 1 | (6-4) | 1 | 1 | 1 | |||
6. | Θέτιδα Βούλας | 2 | 1 | 0 | 2 | (2-6) | 1 | |||||
7. | ΣΦΠ Χανίων | 2 | 0 | 0 | 2 | (0-6) | 2 | |||||
8. | ΓΑΣ Μεσσαράς | 3 | 0 | 0 | 3 | (0-9) | 3 | |||||
9. | Άρτεμις Κορυδαλλού | 2 | 0 | 0 | 2 | (0-6) | 2 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||||||||||
Θ. | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | ΒΑΘ | ΝΙΚΕΣ | ΗΤΤΕΣ | ΣΕΤ | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 2-3 | 1-3 | 0-3 |
1. | Σταυρούπολη | 7 | 21 | 7 | 0 | (21-0) | 7 | |||||
2. | Νέα Γενεά | 6 | 17 | 6 | 0 | (18-4) | 3 | 2 | 1 | |||
3. | Νίκη Αλεξανδρούπ. | 6 | 15 | 5 | 1 | (17-7) | 2 | 2 | 1 | 1 | ||
4. |
Αίας Ευόσμου |
6 |
14 |
5 |
1 |
(16-6) |
3 |
1 | 1 | 1 | ||
5. | Άρης Α.Σ. | 7 | 13 | 4 | 4 | (15-12) | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | |
6. |
ΕΑ Λάρισας | 7 | 10 |
3 | 4 | (12-13) | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | |
7. | Ελασσόνα | 6 | 8 | 3 | 3 | (9-12) | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
8. | Ηρακλής Ιωαν. | 6 | 8 | 3 | 3 | (9-13) | 2 | 1 | 3 | |||
9. | Φιλαθλητικός Λαρ. | 6 | 8 | 2 | 4 | (13-14) | 1 | 1 | 3 | 1 | ||
10. | Μ.Αλέξανδρος | 7 | 5 | 2 | 5 | (7-17) | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
11. | Επίκουρος Πολίχνης | 6 | 3 | 1 | 5 | (6-16) | 1 | 3 | 2 | |||
12. |
Ερμής Δράμας |
7 |
3 |
1 |
6 |
(7-18) |
1 |
4 |
2 |
|||
13. | Αρίων Πτολεμαϊδας | 7 | 1 | 0 | 7 | (3-21) | 1 | 1 |
5 |
* Η πρώτη ομάδα ανεβαίνει στην Α1 γυναικών και οι τέσσερις τελευταίες υποβιβάζονται στα Τοπικά πρωταθλήματα.