Το πρόγραμμα του Βορείου ομίλου
1η αγωνιστική - 16 Μαΐου
ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-15, 25-20)
ΓΣ Δράμας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 1-3 (12-25, 14-25, 25-13, 09-25)
Ρεπό οι Πρωταθλητές Πεύκων
2η αγωνιστική - 17 Μαΐου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας 3-1 (18-25, 25-09, 25-13, 25-12)
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Δράμας 3-2 (19-25, 15-25, 25-22, 25-21, 15-09)
Ρεπό η Ένωση Ελασσόνας
3η αγωνιστική - 18 Μαΐου
ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων 0-3 (02-25, 13-25, 17-25)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-08, 25-19, 25-11)
Ρεπό ο ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας
4η αγωνιστική - 19 Μαΐου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-16, 24-26, 25-21, 25-23)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (Ιωαννίδης): Μαραγκούλια, Πλούμη, Χοτοκουρίδου, Παφίλη, Πολυχρονίδου, Κραπαλίση, Τυφλιώρη, Βελίκοβα, Λεωνιδάκη, Μοτσιανού, Ματιαρόκη, Ιωαννίδου.
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (Παναγιώτου): Παπαδοπούλου Ουρ., Χατζηβασίλη, Καζαντζή, Κορακίδη, Τσιμπά, Χονδροθύμιου, Διβράμη, Τσιγγέλη, Ζιάκου, Μπαλογιάννη, Παπαδοπούλου Ζ., Σεβαστού.
ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας - ΓΣ Δράμας 1-3 (20-25, 25-19, 21-25, 22-25)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ (Λουκάς): Τσιούχα, Νταγκοπούλου, Κυριακίδου, Γεωργιάδου, Πατερέκα, Σαραφή, Τσέα, Κουτσογιαννοπούλου, Τραίου, Γάτση, Βενετικίδου (λ), Ηλιάδου.
ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ (Ηλιόπουλος): Τολιού, Κλωτσίκα (λ), Δασκάλου, Κόσσου (λ), Μιχαηλίδου, Ναλμπάντη, Κεραμιτσοπούλου, Κολσουζόγλου, Αθανασιάδου, Καλαϊντίδου, Δερμεντζή, Δρόσου, Μακρή Κ., Μακρή Ν.
Ρεπό ο ΦΓΣ Πρέβεζας
5η αγωνιστική - 20 Μαΐου
15.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - Πρωταθλητές Πεύκων
13.00: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας
Ρεπό ο ΓΣ Δράμας
Βαθμολογία
1. Πρωταθλητές Πεύκων 9β. (9-2)
2. Ένωση Ελασσόνας 6β. (7-4)
3. ΓΣ Δράμας 4β. (6-10)
4. Ποσειδώνας Βέροιας 3β. (4-3)
5. ΦΓΣ Πρέβεζας 2β. (3-8)
1η αγωνιστική - 16 Μαΐου
ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-15, 25-20)
ΓΣ Δράμας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 1-3 (12-25, 14-25, 25-13, 09-25)
Ρεπό οι Πρωταθλητές Πεύκων
2η αγωνιστική - 17 Μαΐου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας 3-1 (18-25, 25-09, 25-13, 25-12)
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Δράμας 3-2 (19-25, 15-25, 25-22, 25-21, 15-09)
Ρεπό η Ένωση Ελασσόνας
3η αγωνιστική - 18 Μαΐου
ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων 0-3 (02-25, 13-25, 17-25)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-08, 25-19, 25-11)
Ρεπό ο ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας
4η αγωνιστική - 19 Μαΐου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-16, 24-26, 25-21, 25-23)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (Ιωαννίδης): Μαραγκούλια, Πλούμη, Χοτοκουρίδου, Παφίλη, Πολυχρονίδου, Κραπαλίση, Τυφλιώρη, Βελίκοβα, Λεωνιδάκη, Μοτσιανού, Ματιαρόκη, Ιωαννίδου.
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (Παναγιώτου): Παπαδοπούλου Ουρ., Χατζηβασίλη, Καζαντζή, Κορακίδη, Τσιμπά, Χονδροθύμιου, Διβράμη, Τσιγγέλη, Ζιάκου, Μπαλογιάννη, Παπαδοπούλου Ζ., Σεβαστού.
ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας - ΓΣ Δράμας 1-3 (20-25, 25-19, 21-25, 22-25)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ (Λουκάς): Τσιούχα, Νταγκοπούλου, Κυριακίδου, Γεωργιάδου, Πατερέκα, Σαραφή, Τσέα, Κουτσογιαννοπούλου, Τραίου, Γάτση, Βενετικίδου (λ), Ηλιάδου.
ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ (Ηλιόπουλος): Τολιού, Κλωτσίκα (λ), Δασκάλου, Κόσσου (λ), Μιχαηλίδου, Ναλμπάντη, Κεραμιτσοπούλου, Κολσουζόγλου, Αθανασιάδου, Καλαϊντίδου, Δερμεντζή, Δρόσου, Μακρή Κ., Μακρή Ν.
Ρεπό ο ΦΓΣ Πρέβεζας
5η αγωνιστική - 20 Μαΐου
15.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - Πρωταθλητές Πεύκων
13.00: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας
Ρεπό ο ΓΣ Δράμας
Βαθμολογία
1. Πρωταθλητές Πεύκων 9β. (9-2)
2. Ένωση Ελασσόνας 6β. (7-4)
3. ΓΣ Δράμας 4β. (6-10)
4. Ποσειδώνας Βέροιας 3β. (4-3)
5. ΦΓΣ Πρέβεζας 2β. (3-8)