1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
05-11-2017 02:07

Α2 Γυναικών (4η & 3η αγωνιστική): Αποτελέσματα και βαθμολογία

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στους ομίλους Α2 γυναικών:

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄όμιλος Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' όμιλος
- 1ος υποόμιλος
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' όμιλος
- 2ος υποόμιλος
4η αγωνιστική 3η αγωνιστική
Σάββατο 4 Νοεμβρίου
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (23-25, 21-25, 18-25) ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-11, 25-16, 25-19) ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα 2-3 (25-22, 21-25, 25-19, 15-25, 17-19)
Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Κύδων 3-0 (25-16, 25-18, 25-18) ΑΟ Καβάλας - ΑΟ Ν. Βύσσας 1-3 (20-25, 25-22, 23-25, 20-25) ΑΣ Ασκληπιός - ΓΣ Νίκαιας 3-2 (25-22, 22-25, 25-20, 19-25, 19-17)
ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (15-25, 19-25, 16-25) Κυριακή 5 Νοεμβρίου
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ
17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΟΝ Αμαζόνες 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση Ρεπό: ΑΣΚ Λαγκαδάς
Ρεπό: ΑΕ Αγία Παρασκευή    
     

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. ΑΓΣ Άρτεμις 4 9 (10-3) 3 1
2. Ένωση Βύρωνα 4 9 (11-6) 3 1
3. ΑΟΝ Αμαζόνες 2 6 (6-1) 2 0
4. ΑΕ Αγ. Παρασκευής 3 6 (8-5) 2 1
5. ΓΣ Μεσσηνιακός 4 6 (6-6) 2 2
6. ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. 3 3 (5-8) 1 2
7. ΟΠ Ρεθύμνου 3 3 (3-6) 1 2
8. ΑΟ Κύδων 4 1 (3-9) 1 3
9. ΑΣ Ηλιούπολης 3 0 (1-9) 0 3

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
Β' όμιλος
- 1ος υποόμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. ΑΟ Ν. Βύσσας 3 9 (9-3) 3 0
2. ΓΣΓ Νίκη 3 6 (6-0) 2 0
3. ΜΑΣ Νέα Γενιά 2 4 (5-3) 1 1
4. ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 3 3 (4-3) 1 1
5. ΑΣ Ελπίς 3 3 (4-4) 1 1
6. ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 2 3 (4-6) 1 2
7. ΑΟ Καβάλας 3 2 (4-8) 1 2
8. ΓΑΣ Αρχέλαος 1 0 (0-9) 0 3

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
Β' όμιλος
- 2ος υποόμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. ΑΣ Γιάννενα 3 9 (9-5) 3 0
2. ΠΑΟΚ 2 8 (6-0) 2 0
3. ΕΑ Λαρίσης 2 6 (5-3) 1 1
4. ΕΟ Σταυρούπολης 2 6 (5-4) 1 1
5. ΑΣ Ασκληπιός 3 6 (4-8) 1 2
6. ΓΣ Νίκαιας 2 3 (2-6) 0 2
7. ΑΣΚ Λαγκαδά 2 3 (1-6) 0 2

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ