Τέλος για τον Α2 υποόμιλο, Ηλιούπολη και Αγία Παρασκευή υποδέχονται την Τελχινίδα και τον Αστέρα Αγίου Δημητρίου αντίστοιχα.
Για τον Α1 υποόμιλο που συνεχίζεται η αγωνιστική δράση με την 7η στροφή. Ο ΦΟ Βριλησσίων θα υποδεχτεί τον Μεσσηνιακό και η Πετρούπολης τους Ίωνες.
Στον Β1 υποόμιλο η Λαμία στοχεύει για το 7χ7 απέναντι στον Ασκληπιό, ενώ ξεχωρίζει και το ντέρμπι της Λάρισας μεταξύ του Φιλαθλητικού και της ΕΑΛ. Εύκολο έργο αναμένεται να έχει η Κόρινθος στο Αγρίνιο και ο Απόλλων Πατρών θα προσπαθήσει να ξεπεράσει το εμπόδιο του Καμπανιακού.
Τέλος, για τον Β2 υποόμιλο ξεχωρίζει η κυριακάτικη αναμέτρηση κορυφής μεταξύ της Νέας Βύσσας και της Νέας Γενιάς και σαν... ορεκτικό το Σάββατο θα γίνουν οι αναμετρήσεις Ηρακλής - Νίκη Αλεξανδρούπολης και Αρχέλαος Κατερίνης - Λαγκαδάς.
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μαύρος
Ν. Παξιμαδάς 18.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Πικραμένος, Ράντσιου
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ν. Πέρκιζας 14.15: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Χρηστίδης Χρ.
Ζηρίνειο 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Τριανταφυλλόπουλος
ΕΑΠ 16.00: ΕΑ Πατρών - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γκόλφης, Λεβέντης
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
11η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Β' Ηλιούπολης 16.00: ΑΣ Ηλιούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς, Διαιτητές: Γεωργάκη, Καντλή
Αγ. Παρασκευής 19.00: ΑΕ Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαδογιάννης
Ν. Σμύρνης 20.30: Πανιώνιος - Πορφύρας, Διαιτητές: Προκοπίου, Μόσιαλος
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ιλισσίων 19.00: ΑΟ Ηλυσιακός - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Παπαχατζής, Δαλέκου
Στ. Βενέτης 20.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΣ Αναγέννηση, Διαιτητές: Βλάχος, Μαριδάκης
Ρεπό ο ΑΟ Παλλήνης
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης
ΔΑΚ Χαλάστρας 18.00: ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Κότελης, Γεωργιάδου
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ Λάρισας, Διαιτητές: Κολτσίδας, Παρασκευάς
ΔΑΚ Κούσης 20.00: Ιωνικός Αγρινίου - ΑΣΠ Κόρινθος, Διαιτητές: Μπαλτζώης, Πιταροκοίλης
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
ΕΑΚ Θεσ/νίκης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Μαυρίδης, Πεχλίδης
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Κατσάνειο 18.00: Ηρακλής Πετ. - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Γιωγιού
ΔΑΚ Κατερίνης 20.00: ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: Καρακελίδης, Σαρακινίδης
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ν. Βύσσας 16.00: ΑΟ Νέας Βύσσας - Νέα Γενιά, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σαρμίδης
Κονταξοπούλειο 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Κύρκος
Για τον Α1 υποόμιλο που συνεχίζεται η αγωνιστική δράση με την 7η στροφή. Ο ΦΟ Βριλησσίων θα υποδεχτεί τον Μεσσηνιακό και η Πετρούπολης τους Ίωνες.
Στον Β1 υποόμιλο η Λαμία στοχεύει για το 7χ7 απέναντι στον Ασκληπιό, ενώ ξεχωρίζει και το ντέρμπι της Λάρισας μεταξύ του Φιλαθλητικού και της ΕΑΛ. Εύκολο έργο αναμένεται να έχει η Κόρινθος στο Αγρίνιο και ο Απόλλων Πατρών θα προσπαθήσει να ξεπεράσει το εμπόδιο του Καμπανιακού.
Τέλος, για τον Β2 υποόμιλο ξεχωρίζει η κυριακάτικη αναμέτρηση κορυφής μεταξύ της Νέας Βύσσας και της Νέας Γενιάς και σαν... ορεκτικό το Σάββατο θα γίνουν οι αναμετρήσεις Ηρακλής - Νίκη Αλεξανδρούπολης και Αρχέλαος Κατερίνης - Λαγκαδάς.
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μαύρος
Ν. Παξιμαδάς 18.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Πικραμένος, Ράντσιου
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ν. Πέρκιζας 14.15: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Χρηστίδης Χρ.
Ζηρίνειο 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Τριανταφυλλόπουλος
ΕΑΠ 16.00: ΕΑ Πατρών - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γκόλφης, Λεβέντης
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
11η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Β' Ηλιούπολης 16.00: ΑΣ Ηλιούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς, Διαιτητές: Γεωργάκη, Καντλή
Αγ. Παρασκευής 19.00: ΑΕ Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαδογιάννης
Ν. Σμύρνης 20.30: Πανιώνιος - Πορφύρας, Διαιτητές: Προκοπίου, Μόσιαλος
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ιλισσίων 19.00: ΑΟ Ηλυσιακός - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Παπαχατζής, Δαλέκου
Στ. Βενέτης 20.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΣ Αναγέννηση, Διαιτητές: Βλάχος, Μαριδάκης
Ρεπό ο ΑΟ Παλλήνης
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης
ΔΑΚ Χαλάστρας 18.00: ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Κότελης, Γεωργιάδου
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ Λάρισας, Διαιτητές: Κολτσίδας, Παρασκευάς
ΔΑΚ Κούσης 20.00: Ιωνικός Αγρινίου - ΑΣΠ Κόρινθος, Διαιτητές: Μπαλτζώης, Πιταροκοίλης
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
ΕΑΚ Θεσ/νίκης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Μαυρίδης, Πεχλίδης
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
7η αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Κατσάνειο 18.00: Ηρακλής Πετ. - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Γιωγιού
ΔΑΚ Κατερίνης 20.00: ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: Καρακελίδης, Σαρακινίδης
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ν. Βύσσας 16.00: ΑΟ Νέας Βύσσας - Νέα Γενιά, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σαρμίδης
Κονταξοπούλειο 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Κύρκος