Στον 1ο υποόμιλο του Β ομίλου, ο Ναύαρχος Βότσης πήρε μια μεγάλη νίκη μέσα στα Γιάννενα, τα οποια έμειναν στην τρίτη θέση, χάνοντας την ευκαιρία να αναρριχηθούν στην κορυφή. Εκεί βρίσκεται η Ελπίδα που έπιασε τη Νέα Γενεά μετά τη νίκη της με 3-1 στην Αλεξανδρούπολη.
Στο ντέρμπι του Β ομίλου ο ΔΑΣΩ υποχρέωσε την Σταυρούπολη στην πρώτη της ήττα και καθώς ο ΕΟΣ έχει ρεπό την επόμενη αγωνιστική θα έχει την ευκαιρία να του πάρει και τη δεύτερη θέση. Τέλος ο Ηρακλής πήρε τη δεύτερη νίκη του απέναντι στην ΕΑΛ.
Α όμιλος - 2ος Υποόμιλος (4η αγωνιστική)
Ακρίτας - Ευρυάλη 3-2 (25-16, 22-25, 25-21, 24-26, 15-13)
Ακρίτας (Μυτσκίδης) : Ιωσιφίδη, Χάσκου, Νιάρχου, Δεδούση, Καραχάλιου, Νικολακοπούλου, Παυλέα -λ / Κατσαρού -λ, Μαντούδη, Πανταζοπούλου, Κουκούτση
Ευρυάλη (Γκούντας) : Μέξη, Μπραβάκου, Ταμπάκη, Ηλιακοπούλου, Κωτούλα, Αναγνωστοπούλου, Μανώλη -λ / Κουντουρά, Βογιατζόγλου, Κατσιλιέρη
Κόρινθος - Πετρούπολη 2-3 (25-17, 25-18, 20-25, 22-25, 11-15)
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος) : Παναγοπούλου, Κωστάμη, Βακάλογλου, Μπόκα, Θώδη, Δορμπαράκη, Βατουσιάδη -λ / Αλατζάκη, Βλαχοπούλου, Καραχοτζίτη
Πετρούπολη (Αποστολογιωργάκης) : Σκληβανίτη, Μουτζουρίδου, Μπαντίδου, Καπνά, Χρυσοσπάθη, Κατσιμπούλα, Κανελλοπούλου -λ / Βασιλείου, Μασούρα, Δημητροπούλου
Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ν. Βότση 0-3 (17-25, 14-25, 21-25)
Γιάννενα (Ζαρκαλής) Μαγκλάρα Γ., Μαγκλάρα Χ., Κλούμπα, Ασημακίδου, Χατζηγιαννάκου, Παπάζογλου, Καλύβα -λ / Στεφάνου Στεφ. -λ, Χαρατζόγλου, Τζαλαλή, Ντέρου, Φασουλή, Στεφάνου Σ..
Ν. Βότσης (Δεληγιάννη) Σωτηρίου, Χατζηεφραίμογλου, Θεοτή, Σακαράκη, Λυκούδη, Σφυρίου, Παπαδοπούλου - λ / Κανταρτζή -λ, Φραγκουλίδου, Γκρεμηλογιάννη.
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς 1-3 (15-25, 24-26, 25-22, 13-25)
Νίκη (Δήμητσας) Χαρισιάδου, Βενέτη, Καλογεροπούλου, Καρακύκλα Νικολαΐδου, Δεδούση, Λυμπεροπούλου -λ / Αργύρη, Καραμπαλή, Κωνσταντινίδου, Νικολάου.
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης) Καραμούτσα, Παπάζογλου, Λουτατίδου, Ντολοπούλου, Γκοβεδάρου, Καλαντάτζε, Σουπιώνη -λ / Βουγιουκλίδου, Μπολέτου Κ., Δροσοπούλου, Νώτη, Μπολέτου Μ., Σεφεριάδου
Β’ όμιλος, 2ος Υποόμιλος (5η αγωνιστική)
Ηρακλής - ΕΑΛ 3-1 (25-18, 22-25, 25-22, 25-15)
Ηρακλής (Κυριάκου): Βεζυριανίδου, Βλάχου, Γάτση, Δάρδα, Ντουντούδη, Δαμιανίδου, Κανονίδου -λ / Ηλιάδη, Μοτσιάνου
ΕΑΛ (Πνάκας): Μπούκουρα, Παπακωστή, Τάση, Κουτσογιάννη, Αλβίζου, Κοντονάσιου, Πίκα -λ / Σταυροθεοδώρου, Ζιάγγα, Καραναστάση, Μαργαριτοπούλου
ΔΑΣΩ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-16, 25-23, 25-19)
ΔΑΣΩ (Ιωαννίδης): Παυλίδου, Καλτουρμίδου Μ. , Μπερμπέρογλου, Κοτέογλου, Καλτουρμίδου Α., Τσιούκαρη, Αναγνώστου -λ / Καραηλία -λ
ΕΟΣ (Ακριτίδης) : Δούκα, Δημητριάδου, Παπουλίδου, Ζηνωνίδου, Σταφυλλίδου, Μαρκοπούλου, Παλτινσιτζόγλου -λ / Βοζίκη -λ, Αρμουτάκη, Άγγου, Μητσάνη, Ελευθεριάδου, Σαββάογλου
Στο ντέρμπι του Β ομίλου ο ΔΑΣΩ υποχρέωσε την Σταυρούπολη στην πρώτη της ήττα και καθώς ο ΕΟΣ έχει ρεπό την επόμενη αγωνιστική θα έχει την ευκαιρία να του πάρει και τη δεύτερη θέση. Τέλος ο Ηρακλής πήρε τη δεύτερη νίκη του απέναντι στην ΕΑΛ.
Α όμιλος - 2ος Υποόμιλος (4η αγωνιστική)
Ακρίτας - Ευρυάλη 3-2 (25-16, 22-25, 25-21, 24-26, 15-13)
Ακρίτας (Μυτσκίδης) : Ιωσιφίδη, Χάσκου, Νιάρχου, Δεδούση, Καραχάλιου, Νικολακοπούλου, Παυλέα -λ / Κατσαρού -λ, Μαντούδη, Πανταζοπούλου, Κουκούτση
Ευρυάλη (Γκούντας) : Μέξη, Μπραβάκου, Ταμπάκη, Ηλιακοπούλου, Κωτούλα, Αναγνωστοπούλου, Μανώλη -λ / Κουντουρά, Βογιατζόγλου, Κατσιλιέρη
Κόρινθος - Πετρούπολη 2-3 (25-17, 25-18, 20-25, 22-25, 11-15)
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος) : Παναγοπούλου, Κωστάμη, Βακάλογλου, Μπόκα, Θώδη, Δορμπαράκη, Βατουσιάδη -λ / Αλατζάκη, Βλαχοπούλου, Καραχοτζίτη
Πετρούπολη (Αποστολογιωργάκης) : Σκληβανίτη, Μουτζουρίδου, Μπαντίδου, Καπνά, Χρυσοσπάθη, Κατσιμπούλα, Κανελλοπούλου -λ / Βασιλείου, Μασούρα, Δημητροπούλου
Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ν. Βότση 0-3 (17-25, 14-25, 21-25)
Γιάννενα (Ζαρκαλής) Μαγκλάρα Γ., Μαγκλάρα Χ., Κλούμπα, Ασημακίδου, Χατζηγιαννάκου, Παπάζογλου, Καλύβα -λ / Στεφάνου Στεφ. -λ, Χαρατζόγλου, Τζαλαλή, Ντέρου, Φασουλή, Στεφάνου Σ..
Ν. Βότσης (Δεληγιάννη) Σωτηρίου, Χατζηεφραίμογλου, Θεοτή, Σακαράκη, Λυκούδη, Σφυρίου, Παπαδοπούλου - λ / Κανταρτζή -λ, Φραγκουλίδου, Γκρεμηλογιάννη.
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς 1-3 (15-25, 24-26, 25-22, 13-25)
Νίκη (Δήμητσας) Χαρισιάδου, Βενέτη, Καλογεροπούλου, Καρακύκλα Νικολαΐδου, Δεδούση, Λυμπεροπούλου -λ / Αργύρη, Καραμπαλή, Κωνσταντινίδου, Νικολάου.
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης) Καραμούτσα, Παπάζογλου, Λουτατίδου, Ντολοπούλου, Γκοβεδάρου, Καλαντάτζε, Σουπιώνη -λ / Βουγιουκλίδου, Μπολέτου Κ., Δροσοπούλου, Νώτη, Μπολέτου Μ., Σεφεριάδου
Β’ όμιλος, 2ος Υποόμιλος (5η αγωνιστική)
Ηρακλής - ΕΑΛ 3-1 (25-18, 22-25, 25-22, 25-15)
Ηρακλής (Κυριάκου): Βεζυριανίδου, Βλάχου, Γάτση, Δάρδα, Ντουντούδη, Δαμιανίδου, Κανονίδου -λ / Ηλιάδη, Μοτσιάνου
ΕΑΛ (Πνάκας): Μπούκουρα, Παπακωστή, Τάση, Κουτσογιάννη, Αλβίζου, Κοντονάσιου, Πίκα -λ / Σταυροθεοδώρου, Ζιάγγα, Καραναστάση, Μαργαριτοπούλου
ΔΑΣΩ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-16, 25-23, 25-19)
ΔΑΣΩ (Ιωαννίδης): Παυλίδου, Καλτουρμίδου Μ. , Μπερμπέρογλου, Κοτέογλου, Καλτουρμίδου Α., Τσιούκαρη, Αναγνώστου -λ / Καραηλία -λ
ΕΟΣ (Ακριτίδης) : Δούκα, Δημητριάδου, Παπουλίδου, Ζηνωνίδου, Σταφυλλίδου, Μαρκοπούλου, Παλτινσιτζόγλου -λ / Βοζίκη -λ, Αρμουτάκη, Άγγου, Μητσάνη, Ελευθεριάδου, Σαββάογλου