1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
14-11-2014 19:28

Ντέρμπι από την Κηφισιά μέχρι τον Πειραιά

Το μεγάλο ντέρμπι του πρώτου ομίλου ανάμερα στον Ηρακλή Κηφισιάς και τον Πανιώνιο ξεχωρίζει στην 5η αγωνιστική της Α2 γυναικών. Από εκεί και πέρα ο Ηλυσιακός έχεις δύσκολο έργο απέναντι στη Θέτιδα Βούλας και ο Αστέρας Αγίου Δημητρίου απέναντι στην Παλλήνη.Στον δεύτερο όμιλο ξεχωρίζει το ντέρμπι του Πορφύρα με την ΕΑΛ, ενώ ο Φιλαθλητικός αντιμετωπίζει τον Απόλλωνα Πατρών. Στον τρίτο όμιλο ο Άρης έχει εύκολο έργο απέαντι στον Ερμή, όπως συμβαίνει για με την Ελπίδα κόντρα στον Πιερικό

 
 
Α2 Εθνική Γυναικών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική

Σάββατο 15/11/2014
Γ.Γεννηματάς, 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Ηλυσιακός, Παπαστάμος-Βελώνης    
Κάντζας, 19.00: ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Ζώης-Τριανταφυλλόπουλος    
Ζηρινείου, 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πανιώνιος, Τοψιδέλης-Τουμπανάκης    
Ιωνικού, 18.00: ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Τραχώνων, Μόσιαλος-Οικονομοπούλου
Κυριακή  16/11/2014    
Μοιρών, 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Βογιατζής-Καραπουλάκης
 
                                                                                                          
Α2 Εθνική Γυναικών
2ος Όμιλος
5η αγωνιστική
    
Σάββατο 15/11/2014    
Π.Σαλπέας, 19.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΕΑ Λαρισης, Οικονόμου Μ.-Διαμάντης    
2ο κλ.Χαϊδαρίου, 18.00: ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Μεσσηνιακός, Παγκοζίδης-Καντλή    
Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λάρισας - ΑΣΠ Απόλλων, Παρασκευάς-Τόκα    
Παπάγου, 17.30: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Ενωση Ελασσόνας, Χατζηδούκας-Αντωνόπουλος
Κυριακή  16/11/2014
Παραλίας, 17.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΣΠ Ίωνες, Χανδρινός-Σαραβελάκης
Ν.Παξιμαδάς 17.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΦΓΣ Πρέβεζας, Χλωρός-Πάτση
 
 
Α2 Εθνική Γυναικών
3ος Όμιλος
5η αγωνιστική
    
Σάββατο 15/11/2014    
Ευόσμου, 18.00: ΑΠΣ Αίας - Πήγασος Πολίχνης, Στεργιόπουλος Χρ.-Κύρκος
Βότση, 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Μαυρίδης-Γιώγιου
Κυριακή  16/11/2014    
Κονταξοπούλειο, 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΕΟ Σταυρούπολης, Πεχλίδης-Μπουκουβάλα
Λαγκαδά, 18.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων, Δαλκιράνης-Κάλλης    
Α.Πεταλίδης, 18.30: ΑΣ Αρης - ΣΦΒ Ερμής, Στεργιόπουλος Αλ.-Κεχαγιά
Ι.Λεμονίδης, 19.00: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΚ Πιερικός, Κουκουμάκας-Γεωργιάδου

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ