1ος όμιλος - 16η αγωνιστική
ΑΟ Θήρας - ΑΣ Παπάγου 3-0 (25-20, 25-17, 25-14)
ΑΟ Θήρας (Μεμετζή): Παπαδοπούλου, Τσοχατζή, Μουντάκη, Ψυλλάκη Ι., Βουβουλή, Ψυλλάκη Μ. Λιάκου (λ), Μηνδρινού (λ), Χριστοδούλου, Κακριδώνη.
Παπάγου (Πούμπουρας): Χρυσομάλλη, Κορακοβούνη, Παπασηφάκη, Χατζησωκράτη, Ιλανίδου, Θανοπούλου, Βασάλου (λ), Ένεμαρκ, Πασιαλή, Καράβη.
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (32-34, 25-22, 20-25, 22-25)
Αγία Παρασκευή (Αμαριανάκης): Μαύρου, Κόλλια,Παυλοπούλου, Θωμαϊδου, Δρούγκα, Χαραλάμπους, Τικταπανίδου (λ), Συμεωνίδη
Πανιώνιος (Θανέλλας): Τουρνάκη, Αναγνωστοπούλου, Οικονομάκη, Δαρλάση,
Σαγάνη, Μουρατίδου, Καραθανάση (λ), Κουντουρά (λ), Δελατόλα, Τσουμήτα
ΓΕ Ηρακλείου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 0-3 (17-25, 17-25, 06-25)
2ος όμιλος - 16η αγωνιστική
ΕΑ Λαρίσης - Ακρίτας Καλαμάτας 3-1 (25-14, 20-25, 25-13, 29-27)
ΕΑΛ (Πνάκας): Παπαστεργίου, Κουτσογιάννη, Τουσιούδη, Μπέη, Λίτσιου, Νατσίδου, Καματσέλου (λ), Τάση Γ., Τίκα, Δούρου.
Ακρίτας Καλαμάτας (Κουτράκης): Βυθούλκα, Πανταζοπούλου, Χάσκου, Ραμούνδου, Κωνσταντοπούλου, Σκλήρη, Σαμπάτη (λ), Αθανασοπούλου, Αλεξανδροπούλου, Μουστάκη.
Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα 3-2 (25-13, 23-25, 25-11, 23-25, 15-13)
Πετρούπολη (Μαναριώτης): Καλλιώρα, Σκληβανίτη, Κατσιμπούλα, Βασιλείου, Μουζάκη, Μόρφα, Καραγρηγορίου (λ), Μαυροειδοπούλου, Κυριαζή, Κοτσάμπα.
Ένωση Βύρωνα (Μηλιώνης): Κούζα, Πασσά Α., Μπανίκα Σ., Ατσάρου, Αναγνώστου, Μπανίκα Λ., Σούρα (λ), Μανιού (λ), Γωγούσου, Βασιλαντωνάκη, Βελούδη, Μυκονιάτη.
Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισ. 0-3 (19-25, 21-25, 21-25)
Ασκληπιός Τρικάλων (Ιόβτσεβ): Τεντολούρη, Ιόβτσεβα, Βουλγαράκη, Τόλλιου, Προβίδα, Κουκουτή, Λελεντζή (λ), Γκουτζιούπα, Ντιρογιάννη, Μουρατλάρι, Λεπενιώτη, Χύτα.
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (Πράππας): Αθανασιάδου, Φακοπουλίδου, Παραφέστα, Νικούλη, Κουτρουμπή Α., Κεραμίδα, Αναγνωστοπούλου (λ), Μπέλλου, Κότσιρα, Κουτρουμπή Ε..
3ος όμιλος - 17η αγωνιστική
ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Αίας 0-3 (21-25, 17-25, 22-25)
Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κωνσταντινίδης): Λαμπροπούλου, Καλογεροπούλου, Λαμπρίδου, Τζιογγίδου, Καράμπαλη, Βαρελά, Λυμπεροπούλου (λ), Βενέτη, Σιρδάρη.
Αίας Ευόσμου (Γαβάλα): Κούση, Καλανταρίδου, Τοσουνίδου, Αποστολίδου, Ξενιτιάδου, Χρηστινίδου, Ακριτίδου (λ), Γρηγορίου, Γλυκίδου, Τορχαλίδου, Ορφανίδου.
Ανατόλια - Γρεβενά 3-1 (21-25, 25-09, 25-12, 25-13)
Ανατόλια (Τζιουμάκας): Νικολαΐδου, Καλούδη, Χαλιαμπάλια, Χοτοκουρίδου, Τσοπούλου, Κανταρτζή (λ), Ρεϊζόγλου (λ), Καλτουρμίδου, Τσιούκαρη, Παππά, Μπούρα.
Γρεβανά (Μέμτσας): Γκούντιου Α., Γκούντιου Ολ., Αναγνωστοπούλου, Καψαχείλη, Σωτηρίου, Ζολώτα, Κοτζατίσογλου (λ), Μπαλπάνη (λ), Τσάτσα, Τριγώνη.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Επίκουρος Πολίχνης 3-2 (28-30, 18-25, 25-11, 25-17, 15-10)
ΔΑΣΩ (Γεωργιάδης): Μηχαλιού, Πανταζή, Σεφερειάδου, Κουτσοκώστα, Ασλανίδου, Μπαχαράκη, Αλβανού (λ), Μπουγιουκλίδου, Παυλίδου, Σιούγγαρη.
Επίκουρος (Πιπερίδης): Έππα, Μούμουρη, Πλούμη, Ριζοπούλου, Γιαννετάκη, Κεκιτζόγλου, Ρόζου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Μαλκώτση.
Νέα Γενεά - Ναύαρχος Βότσης 2-3 (12-25, 25-18, 25-19, 21-25, 10-15)
Νέα Γενιά (Χριστολιάκος): Πολυνοπούλου, Κολοκυθά, Μπουρνή, Αποστολίδου, Κολοκοτρώνη, Μπουρσανίδου, Ιωσιφήδου (λ), Γιουμούκη (λ), Μπάγκου, Κούγκα, Θωμοπούλου.
Ναύαρχος Βότσης (Δεληγιάννη): Χατζηεφραίμογλου, Σάνκοβιτς, Παπαφωτίου, Αγγελοπούλου, Λυκούδη, Κώστα, Τσομπανίδου, Καψαμπέλη (λ), Καραγιαννοπούλου.
Άρης - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-21, 25-08)
Άρης (Μπρουκς): Κοτέογλου, Ωρολογοπούλου, Καλανταρίδου, Βελίκοβα, Δαουλτζόγλου, Γάτση, Διαμαντή (λ), Κοσμά, Μέλκα, Μοδιώτη, Πήττα, Μπουσνάκη.
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ζαρκαλής): Μαγκλάρα, Λάγγα, Τσελίκη, Καραφουλίδου, Αθανασοπούλου, Τσαβδάρη, Γιώτη (λ), Χαρατζόγλου, Παππά.
ΑΟ Θήρας - ΑΣ Παπάγου 3-0 (25-20, 25-17, 25-14)
ΑΟ Θήρας (Μεμετζή): Παπαδοπούλου, Τσοχατζή, Μουντάκη, Ψυλλάκη Ι., Βουβουλή, Ψυλλάκη Μ. Λιάκου (λ), Μηνδρινού (λ), Χριστοδούλου, Κακριδώνη.
Παπάγου (Πούμπουρας): Χρυσομάλλη, Κορακοβούνη, Παπασηφάκη, Χατζησωκράτη, Ιλανίδου, Θανοπούλου, Βασάλου (λ), Ένεμαρκ, Πασιαλή, Καράβη.
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (32-34, 25-22, 20-25, 22-25)
Αγία Παρασκευή (Αμαριανάκης): Μαύρου, Κόλλια,Παυλοπούλου, Θωμαϊδου, Δρούγκα, Χαραλάμπους, Τικταπανίδου (λ), Συμεωνίδη
Πανιώνιος (Θανέλλας): Τουρνάκη, Αναγνωστοπούλου, Οικονομάκη, Δαρλάση,
Σαγάνη, Μουρατίδου, Καραθανάση (λ), Κουντουρά (λ), Δελατόλα, Τσουμήτα
ΓΕ Ηρακλείου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 0-3 (17-25, 17-25, 06-25)
2ος όμιλος - 16η αγωνιστική
ΕΑ Λαρίσης - Ακρίτας Καλαμάτας 3-1 (25-14, 20-25, 25-13, 29-27)
ΕΑΛ (Πνάκας): Παπαστεργίου, Κουτσογιάννη, Τουσιούδη, Μπέη, Λίτσιου, Νατσίδου, Καματσέλου (λ), Τάση Γ., Τίκα, Δούρου.
Ακρίτας Καλαμάτας (Κουτράκης): Βυθούλκα, Πανταζοπούλου, Χάσκου, Ραμούνδου, Κωνσταντοπούλου, Σκλήρη, Σαμπάτη (λ), Αθανασοπούλου, Αλεξανδροπούλου, Μουστάκη.
Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα 3-2 (25-13, 23-25, 25-11, 23-25, 15-13)
Πετρούπολη (Μαναριώτης): Καλλιώρα, Σκληβανίτη, Κατσιμπούλα, Βασιλείου, Μουζάκη, Μόρφα, Καραγρηγορίου (λ), Μαυροειδοπούλου, Κυριαζή, Κοτσάμπα.
Ένωση Βύρωνα (Μηλιώνης): Κούζα, Πασσά Α., Μπανίκα Σ., Ατσάρου, Αναγνώστου, Μπανίκα Λ., Σούρα (λ), Μανιού (λ), Γωγούσου, Βασιλαντωνάκη, Βελούδη, Μυκονιάτη.
Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισ. 0-3 (19-25, 21-25, 21-25)
Ασκληπιός Τρικάλων (Ιόβτσεβ): Τεντολούρη, Ιόβτσεβα, Βουλγαράκη, Τόλλιου, Προβίδα, Κουκουτή, Λελεντζή (λ), Γκουτζιούπα, Ντιρογιάννη, Μουρατλάρι, Λεπενιώτη, Χύτα.
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (Πράππας): Αθανασιάδου, Φακοπουλίδου, Παραφέστα, Νικούλη, Κουτρουμπή Α., Κεραμίδα, Αναγνωστοπούλου (λ), Μπέλλου, Κότσιρα, Κουτρουμπή Ε..
3ος όμιλος - 17η αγωνιστική
ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Αίας 0-3 (21-25, 17-25, 22-25)
Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κωνσταντινίδης): Λαμπροπούλου, Καλογεροπούλου, Λαμπρίδου, Τζιογγίδου, Καράμπαλη, Βαρελά, Λυμπεροπούλου (λ), Βενέτη, Σιρδάρη.
Αίας Ευόσμου (Γαβάλα): Κούση, Καλανταρίδου, Τοσουνίδου, Αποστολίδου, Ξενιτιάδου, Χρηστινίδου, Ακριτίδου (λ), Γρηγορίου, Γλυκίδου, Τορχαλίδου, Ορφανίδου.
Ανατόλια - Γρεβενά 3-1 (21-25, 25-09, 25-12, 25-13)
Ανατόλια (Τζιουμάκας): Νικολαΐδου, Καλούδη, Χαλιαμπάλια, Χοτοκουρίδου, Τσοπούλου, Κανταρτζή (λ), Ρεϊζόγλου (λ), Καλτουρμίδου, Τσιούκαρη, Παππά, Μπούρα.
Γρεβανά (Μέμτσας): Γκούντιου Α., Γκούντιου Ολ., Αναγνωστοπούλου, Καψαχείλη, Σωτηρίου, Ζολώτα, Κοτζατίσογλου (λ), Μπαλπάνη (λ), Τσάτσα, Τριγώνη.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Επίκουρος Πολίχνης 3-2 (28-30, 18-25, 25-11, 25-17, 15-10)
ΔΑΣΩ (Γεωργιάδης): Μηχαλιού, Πανταζή, Σεφερειάδου, Κουτσοκώστα, Ασλανίδου, Μπαχαράκη, Αλβανού (λ), Μπουγιουκλίδου, Παυλίδου, Σιούγγαρη.
Επίκουρος (Πιπερίδης): Έππα, Μούμουρη, Πλούμη, Ριζοπούλου, Γιαννετάκη, Κεκιτζόγλου, Ρόζου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Μαλκώτση.
Νέα Γενεά - Ναύαρχος Βότσης 2-3 (12-25, 25-18, 25-19, 21-25, 10-15)
Νέα Γενιά (Χριστολιάκος): Πολυνοπούλου, Κολοκυθά, Μπουρνή, Αποστολίδου, Κολοκοτρώνη, Μπουρσανίδου, Ιωσιφήδου (λ), Γιουμούκη (λ), Μπάγκου, Κούγκα, Θωμοπούλου.
Ναύαρχος Βότσης (Δεληγιάννη): Χατζηεφραίμογλου, Σάνκοβιτς, Παπαφωτίου, Αγγελοπούλου, Λυκούδη, Κώστα, Τσομπανίδου, Καψαμπέλη (λ), Καραγιαννοπούλου.
Άρης - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-21, 25-08)
Άρης (Μπρουκς): Κοτέογλου, Ωρολογοπούλου, Καλανταρίδου, Βελίκοβα, Δαουλτζόγλου, Γάτση, Διαμαντή (λ), Κοσμά, Μέλκα, Μοδιώτη, Πήττα, Μπουσνάκη.
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ζαρκαλής): Μαγκλάρα, Λάγγα, Τσελίκη, Καραφουλίδου, Αθανασοπούλου, Τσαβδάρη, Γιώτη (λ), Χαρατζόγλου, Παππά.