Στον δεύτερο όμιλο ο ΖΑΟΝ υποδέχεται την πρωτοπόρο Ηλιούπολη, ενώ η ΕΑΛ φιλοξενείται από τον Φιλαθλητικό στο ντέρμπι της Λάρισας. Στον τρίτο όμιλο ο Αίας και ο Άρης έχουν εύκολο έργο απέναντι στη Δράμα και τη Νίκη Αλεξανδρούπολης αντίστοιχα. Σε άλλο ενδιαφέρον ματς ο Ναύαρχος Βότσης υποδέχεται το Ανατόλια
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
7η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Γ.Γεννηματάς, 17.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΕ Ηρακλείου, Χαρακίδας-Λιδωρικιώτη
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΑΟ Ηλυσιακός, Ρίγκος-Μόσιαλος
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΑΟΦ Πορφύρας, Οικονόμου Μ.-Χατζηδούκας
(1η αγωνιστική) Αγ. Παρασκευής, 17.30 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς, Ζώης-Σπανού
Κυρ.1/12/2013
Αγ. Δημητρίου, 16.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΓΑΣ Μεσσαράς, Παγκοζίδης-Παπαχατζής
Νέας Σμύρνης, 19.30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός, Μάλφας-Αντωνόπουλος
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
7η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Νεάπολης Λαρ. 18.00 Φιλαθλητικός Λαρ. - ΕΑ Λαρίσης, Χαρδαλίδης-Γρουσόπουλος
Απόλλωνος, 19.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πετρούπολης, Γκόλφης-Γκολφινόπουλος
Παραλίας, 20.00 ΑΟ Ακρίτας - ΑΣ Νηρέας, Σαραβελάκης-Γιαννακάκος
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Τραχώνων, Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Κυρ.1/12/2013
Ζηρινείου, 18.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Ηλιούπολης, Τσάκας-Τριανταφυλλόπουλος
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
8η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Βότση,18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Μαυρίδης-Μπουγιούκας
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΓΣ Δράμας, Στεργιόπουλος Χρ.-Πεχλίδης
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Άρης, Ιωαννίδης-Καϊτατζής
Ανατόλια, 18.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Παπακοσμάς-Σταυρίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών, Γλωσσίδης-Γεράνιος
Κυρ.1/12/2013
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Γιαννακάρα-Μπουκουβάλα
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
7η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Γ.Γεννηματάς, 17.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΕ Ηρακλείου, Χαρακίδας-Λιδωρικιώτη
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΑΟ Ηλυσιακός, Ρίγκος-Μόσιαλος
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΑΟΦ Πορφύρας, Οικονόμου Μ.-Χατζηδούκας
(1η αγωνιστική) Αγ. Παρασκευής, 17.30 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς, Ζώης-Σπανού
Κυρ.1/12/2013
Αγ. Δημητρίου, 16.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΓΑΣ Μεσσαράς, Παγκοζίδης-Παπαχατζής
Νέας Σμύρνης, 19.30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός, Μάλφας-Αντωνόπουλος
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
7η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Νεάπολης Λαρ. 18.00 Φιλαθλητικός Λαρ. - ΕΑ Λαρίσης, Χαρδαλίδης-Γρουσόπουλος
Απόλλωνος, 19.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πετρούπολης, Γκόλφης-Γκολφινόπουλος
Παραλίας, 20.00 ΑΟ Ακρίτας - ΑΣ Νηρέας, Σαραβελάκης-Γιαννακάκος
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Τραχώνων, Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Κυρ.1/12/2013
Ζηρινείου, 18.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Ηλιούπολης, Τσάκας-Τριανταφυλλόπουλος
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
8η αγωνιστική
Σάβ.30/11/2013
Βότση,18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Μαυρίδης-Μπουγιούκας
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΓΣ Δράμας, Στεργιόπουλος Χρ.-Πεχλίδης
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Άρης, Ιωαννίδης-Καϊτατζής
Ανατόλια, 18.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Παπακοσμάς-Σταυρίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών, Γλωσσίδης-Γεράνιος
Κυρ.1/12/2013
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Γιαννακάρα-Μπουκουβάλα