1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
07-10-2018 01:50

Α2 ανδρών - Β΄όμιλος: Τα ρόστερ 2018-19

Τα ρόστερ των ομάδων του Β΄ομίλου στο πρωτάθλημα Α2 ανδρών 2018-19:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α.Ε.Ν.ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Γιάννης Πρώιος 07/13/1994 1.85 Πασαδόρος Α.Σ. Άρης
4. Μιχάλης Βάσιος 04/30/1981 1.77 Λίμπερο Α.Ε.Ν. Πανοράματος
6. Γιώργος Σβαρνάς 05/25/1990 1.93 Ακραίος - Διαγώνιος Α.Ε.Ν. Πανοράματος
7. Κυριάκος Τσοπάνογλου 12/18/1986 1.78 Ακραίος Χ.Α.Ν.Θ.
9. Δημήτρης Τσαλικιάν 11/01/1998 1.91 Διαγώνιος Α.Σ. Άρης
10. Αχιλλέας Τσιότσης 04/18/1988 1.76 Πασαδόρος Α.Ε.Ν. Πανοράματος
11. Οδυσσέας Νικολαΐδης 09/25/1975 1.91 Διαγώνιος Α.Ε.Ν. Πανοράματος
12. Αθηνόδωρος Καΐλης 03/21/1998 1.91 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
13. Φάνης Αναστασιάδης 05/17/1979 1.94 Κεντρικός Α.Ε.Ν. Πανοράματος
14. Αλέξανδρος Σπανός 04/17/1990 1.98 Κεντρικός Α.Ε.Ν. Πανοράματος
16. Ιωακείμ Θεοφανίδης 09/15/1999 2.02 Κεντρικός Α.Ο. Αμυγδαλεώνα
17. Αλέξανδρος Ρωμαλιάδης 02/13/1989 1.78 Λίμπερο Α.Σ. Άρης
18. Κωνσταντίνος Μπινίκος 06/20/2002 1.86 Διαγώνιος - Κεντρικός Α.Ε.Ν. Πανοράματος
20. Λευτέρης Σβαρνάς 03/01/1997 1.92 Ακραίος Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Προπονητής: Θανάσης Αραμπατζής
Φυσιοθεραπευτής: Γιώργος Ρούκας
Ιατρός: Γιάννης Τερζίδης
Τιμ μάνατζερ: Γιώργος Αραμπατζής
Έφορος: Δημήτρης Καρτάσης

 

 

 

Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Γιάννης Καρδαμανίδης 07/07/1978 1.98 Διαγώνιος Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
2. Ηλίας Μαρκίδης 08/12/1992 1.91 Ακραίος Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
3. Γιάννης Τριανταφυλλίδης 15/06/1978 1.93 Κεντρικός Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
4. Κωνσταντίνος Ντινούδης 10/08/1976 1.95 Κεντρικός Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
5. Δημήτρης Ράπτης 26/09/1994 1.92 Πασαδόρος Ροδίων Άθλησις
6. Γιώργος Λαχτάρας 01/09/1995 1.85 Ακραίος Α.Ε. Κομοτηνής
7. Παναγιώτης Μαμαλίγκας 01/07/1995 1.92 Κεντρικός Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
8. Δημήτρης Καζαντζίδης 28/01/1987 1.92 Διαγώνιος Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
9. Στράτος Καλεντζίδης 04/08/1980 1.94 Ακραίος Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
10. Μαρίνος Σαββόγλου 01/01/1986 1.85 Λίμπερο Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
11. Χρήστος Τσιαμήτας 08/11/1982 1.91 Ακραίος Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
12. Ραφαήλ Κιλούδης 18/06/1994 1.85 Ακραίος Α.Ο.Γέρακας
13. Κωνσταντίνος Πατσιάς 17/08/1982 1.76 Λίμπερο Α.Σ.Α.Έβρος Σουφλίου
14. Θανάσης Καρβούνης 10/09/1999 1.98 Κεντρικός Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξ.
Προπονητής: Παναγιώτης Τσιακμάκης
Φυσιοθεραπευτής: Γιώργος Κοκκόρης

 

 

Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
6. Αναστασιάδης Αναστάσιος 11/26/1982 1.91 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
4. Κουτουνίδης Αντώνης 05/20/1999 1.85 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
20. Καρασαρλίδης Βασίλης 11/24/1990 2.03 Κεντρικός Α.Σ.Μακεδονικός
11. Τρούμπαλης Βασίλης 06/30/1998 1.80 Κεντρικός Α.Σ.Μακεδονικός
7. Καλτσίδης Θανάσης 05/26/1998 1.96 Κεντρικός Α.Σ.Μακεδονικός
13. Μπανκοβτσβετάν Τόμι 01/19/1989 1.97 Κεντρικός Ολυμπιάδα Πατρών
10. Κουτσονίκας Γιώργος 05/31/1992 1.85 Ακραίος Α.Σ.Μακεδονικός
18. Παράσογλου Παναγιώτης 09/05/1979 1.88 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
9. Κόκκινος Βασίλης 08/25/1983 1.90 Ακραίος Νέστωρας Θεσσαλονίκης
17. Σταυρίδης Σταύρος 07/28/1997 1.92 Ακραίος Α.Σ.Άρης
12. Αθανασίου Γιάννης 02/23/2000 1.80 Ακραίος Α.Σ.Μακεδονικός
19. Γραμματικάκης Δημήτρης 04/22/1976 2.01 Διαγώνιος Α.Ο Σερρών
2. Τσακιρίδης Κρυστάλλης 04/06/1993 1.88 Διαγώνιος Α.Σ.Μακεδονικός
1. Κουτσονίκας Βαγγέλης 05/05/1995 1.87 Λίμπερο Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
5. Τσελέπης Απόλλων 10/10/2000 1.75 Λίμπερο Α.Σ.Μακεδονικός
Προπονητής: Γεωργιάδης Δημήτρης
 Φροντιστής: Μούκος Νέστωρας
Εφορος: Ευσεβίου Γιάννης

 

 

 

Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2018-19
Φ.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΓΕΝΝΗΣΗ
ΥΨΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ 2017-18
1.
Νίκος Παναγιώτης Χατζηγώγος
21/08/1978
1.78
Πασαδόρος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
2.
Στέλιος Πιπέργιας
05/01/1985
1.86
Πασαδόρος
Χωρίς ομάδα
3.
Παναγιώτης Οταπασίδης
16/12/1990
1.88
Λίμπερο
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
4.
Μαριανός Γκούγκουρας
24/02/1981
1.95
Κεντρικός
Πήγασος Πολίχνης
5.
Μανώλης Παπανικολάου
01/01/1995
1.82
Κεντρικός
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
6.
Αριστομένης Κεσογλίδης
13/06/1978
1.91
Διαγώνιος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
7.
Ανδρόνικος Βανδώρος
31/05/1984
1.95
Ακραίος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
8.
Δημήτρης Μάρτιν Αραμπατζής
04/05/1996
1.84
Ακραίος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
9.
Σπύρος Κανάς
25/09/1992
1.86
Ακραίος
ΕΑ Πατρών
10.
Παναγιώτης Σταθάκης
17/01/1988
1.88
Ακραίος
ΑΕΝ Πανοράματος
11.
Στέλιος Κουρτίδης
13/11/1996
1.86
Ακραίος - Λίμπερο
ΧΑΝΘ
12.
Άγγελος Καλέργης
30/06/1978
1.91
Ακραίος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
13.
Μάρκος Καλλέργης
30/03/2000
1.94
Ακραίος
ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
14.
Αστέριος Νάκος
21/09/2000
1.75
Λίμπερο
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
15.
Κωνσταντίνος Εξηνταβελόνης
09/11/2000
1.91
Κεντρικός
Πήγασος Πολίχνης
16.
Γιώργος Αικατερινάρης
27/07/2000
1.87
Ακραίος - Διαγώνιος
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
Προπονητής: Γιώργος Τζανής

 

 

 

Α.Μ.Σ. ΝΕΣΤΩΡ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Κώστας Ναλπάντης 01/02/1968 2.01 Κεντρικός Α.Μ.Σ. Νέστωρ
2. Αναστάσιος Δεληγιάννης 28/05/1985 1.82 Ακραίος  
3. Απόστολος Ναλπάντης 01/02/1968 2.01 Κεντρικός  
4. Δημήτρης Δημητριάδης 24/04/1994 1.83 Πασαδόρος Α.Μ.Σ. Νέστωρ
5. Βασίλης Τασιούρας 24/02/1999 1.71 Λίμπερο  
6. Γιάννης Ράπτης     Κεντρικός  
7. Γιάννης Παπαϊακώβου 12/11/1992 1.94 Διαγώνιος Α.Μ.Σ. Νέστωρ
8. Αντώνης Καψαμπέλης 26/08/1992 1.85 Ακραίος Α.Μ.Σ. Νέστωρ
9. Στέλιος Νικηφορίδης 21/04/1980 1.88 Ακραίος  
10. Χρήστος Στεφανίδης 18/01/1993 1.91 Ακραίος ΑΟ Φοίνικας Σύρου
11. Παναγιώτης Σπηλιόπουλος 08/10/1991 1.96 Κεντρικός  
12. Λεωνίδας Παπαδόπουλος     Ακραίος  
13. Χρυσόστομος Τσατσούλας 27/01/1997 1.93 Ακραίος A.Σ.Άρης
14. Γεώργιος Μωυσίδης 04/05/1995   Διαγώνιος  
15. Θεόφιλος Τσολάκος 02/08/1991 1.96 Διαγώνιος  
16. Γεώργιος Κακκάβας     Πασαδόρος  
17. Θεοδόσιος Παπαδημητρίου 28/09/1986 1.80 Λίμπερο  
Προπονητής: Τάσος Παπαδόπουλος
Έφορος: Αναστάσιος Δημητριάδης

 

 


Χ.Α.Ν.Θ. 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΠΡΟΗΓ. ΟΜΑΔΑ
9.                      Χρυσάφης Δημήτριος                 03/09/1988 1.89 Ακραίος Χ.Α.Ν.Θ.
3. Παραδεισιανός Ιωάννης 09/27/1986 1.85 Κεντρικός Χ.Α.Ν.Θ.
14. Τσιάρας Κωνστανίνος 06/06/1990 2.03 Διαγώνιος Χ.Α.Ν.Θ.
7. Γιάγκος Σωτήριος 10/13/1997 1.97 Κεντρικός Χ.Α.Ν.Θ.
1. Πάντσιος Ηρακλής 08/24/1987 1.78 Λίμπερο Χ.Α.Ν.Θ.
11. Μακράκης Δήμος 05/23/1996 1.89 Ακραίος Χ.Α.Ν.Θ.
16. Μπουτόπουλος Κων/νος 04/23/1998 1.75 Λίμπερο Χ.Α.Ν.Θ.
17. Ρεμπούτσιας Τάσος 01/27/1991 1.95 Πασαδόρος Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
13. Ευγενίδης Παναγιώτης 01/02/1994 1.82 Πασαδόρος Ηρακλής Πετοσφαίριση
10. Παπάζογλου Αθανάσιος 02/16/1995 1.96 Κεντρικός Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
6. Παπαδημητρίου Θεόδωρος 01/09/1985 1.94 Ακραίος  
20. Ιωαννίδης Ιωάννης 04/04/1995 1.86 Ακραίος - Διαγώνιος Κέρκης
18. Σιούτης Μιχάλης 12/28/1999 1.80 Κεντρικός Χ.Α.Ν.Θ.
19. Παππάς Ιωάννης 12/10/1999 1.94 Κεντρικός Χ.Α.Ν.Θ.
8. Αρτακιανός Δημήτριος 05/11/1999 1.70 Πασαδόρος Μακεδονικός
2. Ρωσιάδης Δημήτριος 09/20/2001 1.88 Διαγώνιος Χ.Α.Ν.Θ.
15. Ντινόπουλος Μάριος 02/11/1995 1.74 Λίμπερο Χ.Α.Ν.Θ.
Προπονητής: Νίκος Ζιώγας
Στατιστικολόγος: Χρήστος Ντινόπουλος
Γιατρός: Δημήτρης Καράταγλης
Φροντιστές: Τάσος Δάλας, Μανώλης Τσουμπλέκης
Έφορος: Γιάννης Οικονομίδης
Team Manager: Ευάγγελος Ντινόπουλος
Πρόεδρος: Γιάννης Σωσσίδης

 

 

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
 1. Γιώργος Τασηνίκος 13/11/1989 1.93 Ακραίος  Αναγέννηση Αρτας
 2. Λάμπρος Σιαμπαλής 17/03/1997 1.88 Πασαδόρος Φ.Ε.Ιωαννίνων
 4. Αγγελος Μανέτας 15/09/1981 1.95 Κεντρικός  Αναγέννηση Αρτας
 6. Δημήτρης Λάινας 11/11/1979 1.85 Πασαδόρος Αναγέννηση Αρτας 
 7. Ιωσήφ Χαττάρι 19/05/1989 1.87 Ακραίος Αναγέννηση Αρτας
 8. Γιάννης Νταλίπης 28/10/1990 1.85 Λίμπερο Αναγέννηση Αρτας
 9. Βασίλης Τσουμάνης 10/08/1994 1.91  Διαγώνιος Αναγέννηση Αρτας
 10. Κωνσταντίνος Μητσόπουλος 02/12/1998 1.94 Κεντρικός Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων
 11. Χρίστος Χόνδρος 10/09/1994 1.95 Κεντρικός Αναγέννηση Αρτας
 12. Βιονίς Σερμάδι 08/10/1999 1.95 Ακραίος  Α.Ο.Πρεβέζης
 13. Κωνσταντίνος Ταραμπίκος 19/08/1980 1.94 Κεντρικός  Αναγέννηση Αρτας 
 14. Ιάσωνας Μάντζιος 26/11/2001 1.93 Ακραίος Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων 
 15. Κώστας Βρυώνης 26/02/1994 1.92 Κεντρικός  Αναγέννηση Αρτας
Προπονητής: Δημήτρης Λεμονίδης
Β΄προπονητής: Γιάννης Μπασούκας
Στατιστικολόγος: Σπύρος Κατσούρας
Τιμ μάνατζερ: Κώστας Δάσκαλος

 

 

 

 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Αγκίμ Κοτζάι 26/10/2000 1.95 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
2. Παναγιώτης Δημητρακούδης 07/06/1999 1.84 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
3. Δημοσθένης Ανδριανίδης 03/05/1999 1.91 Διαγώνιος Πήγασος Πολίχνης
4. Μανώλης Μπατσαράς 06/11/1988 1.82 Ακραίος Γ.Α.Σ. Αρχέλαος Κατερίνης
5. Κωνσταντίνος Μπαρδούκας 18/04/2002 1.92 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
6. Γιώργος Μιχελάκης 27/05/1997 1.84 Ακραίος Α.Μ.Σ. Νέστωρ
7. Δημήτρης Ποχάνης 28/07/1997 1.97 Διαγώνιος-Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
8. Δημήτρης Χρηστινίδης 09/01/1997 1.93 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
9. Θανάσης Μάμαλης 14/11/1998 1.76 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
10. Οδυσσέας Τσιράκης 27/05/1995 1.82 Λίμπερο Α.Μ.Σ. Νέστωρ
11. Παύλος Παυλίδης 09/01/2001 1.95 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
12. Δημήτρης Αλεξίου 25/05/1992 1.91 Κεντρικός Α.Ε.Ν. Πανοράματος
13. Δημοσθένης Λινάρδος 14/02/1997 2.01 Κεντρικός Θησέας Πατρών
14. Σπύρος Αντύπας 05/07/1996 1.96 Διαγώνιος Πήγασος Πολίχνης
15. Δημήτρης Τζιάβρας 16/02/1999 1.75 Λίμπερο Πήγασος Πολίχνης
16. Νίκος Σδραυκάκης 30/05/2001 1.91 Ακραίος Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου
17. Γιάννης Πάτρας 11/08/2000 1.98 Ακραίος-Διαγώνιος Α.Ο. Καβάλας
18. Γιάννης Γεωργιάδης 29/09/1990 2.01 Πασαδόρος Γ.Α.Σ. Αρχέλαος Κατερίνης
19. Κωνσταντίνος Αλεξούδης 22/10/1999 1.91 Κεντρικός Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
20. Πέτρος Τζάμος 23/07/1997 2.01 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
Προπονητής: Αντρέι Κράβαρικ
Βοηθός προπονητή: Άγγελος Αγγελής
Γυμναστής: Λάμπρος Δάνας
Έφορος: Γιώργος Μιχαλίτσιος

 

 

 

 

 

Α.Σ.ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18

Κώστας Γκιρτζίκης 24/01/1975 1.97 Κεντρικός Α.Σ. Ελπίς
  Φώτης Χατζηχριστάκης 25/06/1991 1.95 Κεντρικός Α.Σ. Ελπίς
  Γρηγόρης Όσσας 19/03/1991 1.85 Ακραίος Α.Σ. Μακεδονικός
  Κυριάκος Παπαδόπουλος 12/01/1996 1.97 Ακραίος Α.Σ. Ελπίς
  Γιώργος Μπολέτος 30/03/1997 1.97 Κεντρικός Α.Σ. Ελπίς
  Στέφανος Χαριδήμου 30/04/1997 1.97 Διαγώνιος Α.Σ. Ελπίς
  Παυσανίας Αντωνίου 11/06/1997 1.88 Ακραίος Α.Σ. Ελπίς
  Ευθύμης Γαληρόπουλος 22/11/1998 1.91 Ακραίος-Διαγώνιος Α.Σ. Ελπίς
  Θάνος Επιτροπάκης 11/12/1998 1.89 Πασαδόρος Α.Σ. Ελπίς
  Δημήτρης Καρακόλιας 31/07/1999 1.92 Ακραίος Α.Σ. Ελπίς
  Θανάσης Σκλόπης 22/09/1999 1.96 Κεντρικός Α.Σ. Ελπίς
  Θεόδωρος Μάρτσης 14/01/1995 1.97 Κεντρικός Παναθλητικός Συκεών
  Βασίλης Σταυρίδης 22/12/1998 1.72 Λίμπερο Μακεδών
  Χρήστος Σαλταφερίδης 19/01/2002 1.92 Ακραίος Α.Σ. Ελπίς
  Χρήστος Γιαμακίδης 13/02/2002 1.96 Πασαδόρος Α.Σ. Ελπίς
  Θεοδόσης Γαληρόπουλος 30/06/2000 1.89 Ακραίος-Λίμπερο Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας
Προπονητής: Γιώργος Γεωργιάδης
Β΄προπονητής: Βαλάντης Μαμάης
Φυσικοθεραπευτής: Μιχάλης Πάγκαλος
Τιμ Μάνατζερ: Γιώργος Κασαπίδης 
Τεχνικός Διευθυντής: Άκης Ιακωβίδης
Γραφείο Τύπου: Ζαχαρίας Νικολαΐδης

 

 

 

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Αριστοτέλης Γκιαούρης 08/05/1975 1.95 Διαγώνιος Γ.Σ.Κοζάνης
2. Δημήτρης Τσαλούκης 10/04/1999 1.82 Πασαδόρος  Π.Ο.Μουδανιών
3. Συμεών Τερτίρογλου 06/08/2000 1.79  Λίμπερο  Π.Ο.Μουδανιών
4. Γιάννης Ματσκίδης 04/03/1997 1.82 Λίμπερο Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
5. Αλέξανδρος Κιοσσές 08/05/1995 1.83 Πασαδόρος Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
6. Δανιήλ Τσαχλάρης 12/07/2000 1.88 Κεντρικός  Π.Ο.Μουδανιών
7. Χρήστος Γκορίδης 21/01/1989 1.94  Κεντρικός - Διαγώνιος  Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
8. Μιλτιάδης Ναζαρίδης 01/01/1971 1.93 Κεντρικός  Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
9. Βασίλης Χατζηαράπης 10/07/1997  2.02 Κεντρικός Α.Σ.Άρης
10. Δημήτρης Ωρολογάς 04/05/1983 1.93 Ακραίος Α.Σ.Άρης
11. Μαρίνος Τερζής Στόγιος 12/06/2000 1.87 Ακραίος - Διαγώνιος Αίας Ευόσμου
12. Γιάννης Ματσκίδης 09/05/2001 1.89 Κεντρικός Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
13. Δημήτρης Κυριακούλης 12/01/2000 1.89 Κεντρικός Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
14. Θανάσης Ματσκίδης 30/10/2000 1.83 Ακραίος - Λίμπερο Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
15. Δημήτρης Κιοσές 03/10/1998 1.84 Ακραίος Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
16. Βλάσης Γκογκίδης 27/02/2003 1.81 Ακραίος Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
 20. Δημήτρης Σταυρίδης 08/07/2000 1.88 Διαγώνιος - Κεντρικός Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 
Προπονητής: Θανάσης Τερζής
Στατιστικολόγος: Εύη Σκιουρδάκη
Φυσικοθεραπευτής: Ονούφριος Ποιμενίδης
Γυμναστής: Ισίδωρος Ματσκίδης
Τιμ μάνατζερ: Αναστάσιος Παντερμαλής, Μαρίνος Κατσούκας, Γιώργος Σταυρίδης

 

 

Σ.Π.Α.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2018-19
Φ.ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΥΨΟΣΓΕΝΝΗΣΗΘΕΣΗΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Γιαννουσάς Κωνσταντίνος 1.84 29/05/1982 Λίμπερο ΣΠΑ Καρδίτσας
5. Γεωργίου Ηλίας 1.91 29/03/2002 Πασαδόρος ΣΠΑ Καρδίτσας
13. Χειμωνέττος Κωνσταντίνος 1.77 10/02/1997 Λίμπερο ΣΠΑ Καρδίτσας
14. Ρεζκ Ίωνας 1.89 25/01/1991 Πασαδόρος ΣΠΑ Καρδίτσας
2. Φατόλας Δημήτρης 1.81 05/09/2001 Ακραίος ΣΠΑ Καρδίτσας
3. Ντόμπρα Ίβο 1.86 21/08/2000 Κεντρικός ΣΠΑ Καρδίτσας
6. Μαλλιώρας Άκης 1.86 05/02/1996 Ακραίος ΣΠΑ Καρδίτσας
7. Μάντζιος Φίλιππος 1.85 21/01/1994 Διαγώνιος ΣΠΑ Καρδίτσας
9. Αλεξίου Θανάσης 1.87 16/10/1981 Ακραίος ΣΠΑ Καρδίτσας
10. Παπαγεωργίου Τάσος 1.91 25/02/1985 Ακραίος ΣΠΑ Καρδίτσας
12. Λαζινός Κωνσταντίνος 1.91 29/07/1989 Διαγώνιος ΣΠΑ Καρδίτσας
15. Βαϊόπουλος Βαγγέλης 2.02 11/03/1997 Κεντρικός ΣΠΑ Καρδίτσας
18. Καρράς Θωμάς 1.81 01/04/1997 Διαγώνιος ΣΠΑ Καρδίτσας
19. Αναγνώστου Αριστείδης 1.94 16/09/1996 Κεντρικός ΣΠΑ Καρδίτσας
Προπονητής: Αλεξίου Φώτης

 

 

 

 

Α.Ο.ΣΕΡΡΩΝ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Αλέξανδρος Βούρκος  06/02/2001 1.85 Πασαδόρος Α.Ο.Σερρών
2. Χαράλαμπος Κομητούδης 09/10/2001 1.94 Ακραίος  Α.Ο.Σερρών
3.  Ανδρέας Ζλάτκος  21/10/1972 1.93 Κεντρικός  Α.Ο.Σερρών
4.  Κωνσταντίνος Παναγιώτου 04/07/2011 1.88 Ακραίος  Α.Ο.Σερρών 
5.  Στέφανος Κόκκινος  01/01/1969 1.91 Ακραίος  Α.Ο.Σερρών 
6. Γιάννης Κάτος  01/01/1970 1.92 Κεντρικός - Λίμπερο Α.Ο.Σερρών 
7.  Κυριάκος Λαζαρίδης  28/01/1979 1.92  Κεντρικός Α.Ο.Σερρών 
8.  Γιάννης Κόκκινος 27/11/2002 1.89 Διαγώνιος - Ακραίος Α.Ο.Σερρών 
10.  Γιώργος Τζέκας 05/05/1997 1.91 Διαγώνιος - Ακραίος Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης Σκύδρας
11.  Ζαχαρίας Καραγκιόζης 27/04/1978 1.88 Ακραίος  Α.Ο.Σερρών 
12.  Νίκος Καραγκιόζης 27/03/1988 1.93 Ακραίος  Α.Ο.Σερρών 
13.  Γιώργος Βαλσαμάκης 01/05/1986 1.89  Ακραίος - κεντρικός Α.Ο.Σερρών
18. Χρήστος Ζεράκης 09/12/1976 1.87 Λίμπερο Α.Ο.Σ. Άρτεμις
20. Θανάσης Κομητούδης 01/01/1966 1.91 Πασαδόρος Α.Ο.Σερρών
Προπονητής: Στέφανος Κόκκινος
Στατιστικολόγος: Νίκος Καραγκιόζης
Φυσικοθεραπευτής: Θοδωρής Τασκούδης 
Ιατρός: Γιάννης Μπαλανός
Τιμ μάνατζερ: Σάκης Κομητούδης

 

 

Σ.Φ.ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2018-19
Νο Ονοματεπώνυμο Θέση Γέννηση Ύψος Ομάδα 2017-18
1. Νίκος Στεφανίδης Ακραίος 04/04/1983 1.88 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
2. Παναγιώτης Μούρτζιος Πασαδόρος 05/05/1980 1.85 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
3. Αποστόλης Γιατσίδης Κεντρικός 26/01/1996 1.88 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
4. Μιχάλης Λαμπρίνης Ακραίος 22/04/1990 1.91 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
5. Θανάσης Γερομίχαλος Ακραίος 23/04/1990 1.98 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
6. Βαγγέλης Γιάγκου Πασαδόρος 21/06/1981 1.88 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
7. Κωνσταντίνος Παπάς Ακραίος 10/08/1976 1.81 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
8. Σοφοκλής Καλιάκος Λίμπερο 16/08/1980 1.83 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
9. Κωνσταντίνος Γρηγοριάδης Διαγώνιος - Κεντρικός 06/09/1980 1.96 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
10. Τάσος Χρυσικός Κεντρικός 24/04/1979 2.01 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
11. Παναγιώτης Παπατσιμούλης Κεντρικός 28/04/1999 1.92 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
12. Θοδωρής Σαμαλής Πασαδόρος 21/03/1983 1.96 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
13. Θανάσης Τσίρκος Κεντρικός 11/08/1986 1.91 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
14. Δημήτρης Γιατσίδης Διαγώνιος 11/12/1998 1.92 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
15. Νίκος Παπανικολάου Διαγώνιος - Κεντρικός 08/05/1993 1.98 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
16. Χαράλαμπος Ματσαρίδης Λίμπερο 10/08/1978 1.96 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
17. Κωνσταντίνος Καραγιάννης Ακραίος 21/06/1982 1.92 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
18. Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος Κεντρικός 14/05/2001 1.98 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
19. Δημήτρης Μαρινόπουλος Λίμπερο 07/01/1988 1.81 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
20. Πρόδρομος Ιωαννίδης Διαγώνιος 05/07/1985 1.98 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
21. Δημήτρης Κουνατίδης Κεντρικός 05/05/1995 2.02 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
22. Γιώργος Αλεξίου Ακραίος 11/01/1984 1.81 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
23. Γιάννης Παπαδημητρίου Ακραίος 29/05/1999 1.82 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
24. Θοδωρής Λαζαρίδης Ακραίος 27/03/2000 1.91 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
25. Γρηγόρης Ξενίδης Κεντρικός 10/02/1991 1.82 ΣΦ Πιερικός Κατερίνης
Προπονητής: Κωνσταντίνος Σαρρής   
Βοηθός προπονητή: Βασίλης Τσουπλής   
Στατιστικολόγος: Παύλος Κρομυδάς   
Τιμ μάνατζερ: Χρήστος Τασχουνίδης   

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ