Volley League Ανδρών - 5η αγωνιστική
Παρασκευή 29 Νοεμβρίου
Ζηρίνειο 19.30: ΑΟΠ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Βουδούρης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Παπαθανασίου, Κατσιάρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
Βαρδινογιάννειο 16.30: ΟΦΗ - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Βασιλόπουλος, Κόκκας, Γραμματεία: Κουνδουράκη, Καρατζογλίδου.
Μίκρας 17.30: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Καρακούλια.
Δ. Βικέρας 18.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Συρίγος, Παπαδημητρίου, Γραμματεία: Πιρπινιά.
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 17.30: ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Θεμελής, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Βασιλάκης, Γραμματεία: Χριστοδούλου.
Volleyleague Γυναικών - 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
Μ. Μερκούρη 16.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Βελώνης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Βέντρας, Παπαχατζής Ν., Γραμματεία: Λυκούδη.
Αγίου Θωμά 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μουλά Λ., Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κομιανού, Σπίγγου, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Πρέντζας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Μουστάκη, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
Ιλισίων 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Λιάκου, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυράτη, Γραμματεία: Ταλάρου.
Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Τσίτσικας, Μεταξά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Ιωάννου, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ηλία.
Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου
Μίκρας 19.30: ΠΑΟΚ - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Θεμελής, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Ανθυμίδης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Πασπαλά.
Pre League - 8η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Πικραμένος, Μαύρος, Γραμματεία: Νυδριώτη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.
ΕΑΚ Βότση 18.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Γραμματεία: Καραβάνα, Παρατηρητής: Παναγής.
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45: ΑΕΚ - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονόμου Μ., Γραμματεία: Δένδη, Παρατηρητής: Ρίγκος.
Κορυδαλλού 19.00: ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Ράντσιου, Βλάχος, Γραμματεία: Νικολάου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Στ. Καλαϊτζής 19.30: ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Διαμάντης, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Πέρρου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
Μίλωνα 16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Προκοπίου, Χατζηβασιλείου.
Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Γεράνιος, Γκόλφης.
Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Σπυρόπουλος.
Στ. Καλαϊτζής 18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Μαριδάκης, Μάλφας.
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Μ. Μερκούρη 12.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Σταρίδας, Κατσούλης Β..
Ρεπό ο ΑΟ Αιγιαλέων.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΕΑΚ Νεάπολης 17.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Κυριακόπουλος.
ΔΑΚ Ξάνθης 18.00: ΑΣ Ερμογένης - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστόπουλος.
Ν. Σαμαράς 18.00: ΑΣ Άθλος - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.
ΔΑΚ Βέροιας 18.00: ΑΠΣ Φίλιππος - ΦΕΣ Αριστοτέλης, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χανός.
Η. Τριανταφυλλίδης 18.30: ΑΕΝ Πανοράματος - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Κουκουμάκας Ν..
Τ9 Κατερίνης 20.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Άρης, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Δαλκιράνης.
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΔΑΠΚ Ηρακλείου 16.00: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κληματσίδα.
ΑΚ Νότου 16.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Καπλανίδης.
Παραλίας 16.00: Απόλλων Καλαμάτας - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κανελλίδης, Χανδρινός.
Ν. Παξιμαδάς 18.30: ΓΣ Πετρούπολης - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Χαμπιλού, Γεωργάκη.
Βύρωνα 20.00: Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Παπαστάμος, Μόσιαλος.
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Ζηρίνειο 17.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Τόλιος, Φραγκάκης.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Φλούδας, Τσελέτας.
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Κυριακίδης, Τσαφαρίδης.
ΜΕΝΤ 19.30: ΜΕΝΤ - ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Τοσουνίδης.
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Μπατσίλα.
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος, 19.30: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Δήμου, Τονονίδης.
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου
Ι. Λεμονίδης 19.30: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - Εξ αναβολής αγώνες της 6ης αγωνιστικής
Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 16.00: ΓΣΓ Νίκη - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σταματόπουλος.
1ο Γυμνάσιο Λάρισας 20.00: ΕΑ Λαρίσης - ΜΕΝΤ, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.