Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα στην αυλαία του Β' ομίλου ηττήθηκαν με 2-0 (21-19, 21-14) από τους Ολλανδούς Μπρούβερ, Μέουφσεν (νο2), σε ένα παιχνίδι που κοίταξαν στα μάτια στο πρώτο σετ την ολλανδική ομάδα, ωστόσο στο δεύτερο δεν ήταν τόσο ανταγωνιστικοί.
Επόμενος αγώνας για την Εθνική ομάδα αύριο (2/6) στην 13.00 απέναντι στους Γάλλους Κρου / Ροουλαντσόν (νο15).
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Τετάρτη 1 Ιουνίου
14:00, Μπρούβερ / Μέουφσεν (Ολλανδία) – Κοτσιλιάνος / Ζουπάνης 2-0 (21-19, 21-14)
15:00, Κρου / Ροουλαντσόν (Γαλλία) – Πλάβινς / Ρέγκζα (Λετονία)
Πέμπτη 2 Ιουνίου
13:00, Μπρούβερ / Μέουφσεν (Ολλανδία) – Πλάβινς / Ρέγκζα (Λετονία)
14:00, Κρου / Ροουλαντσόν (Γαλλία) – Κοτσιλιάνος / Ζουπάνης
Παρασκευή 3 Ιουνίου
10:40, Μπρούβερ / Μέουφσεν (Ολλανδία) – Κρου / Ροουλαντσόν (Γαλλία)
10:40, Πλάβινς / Ρέγκζα (Λετονία) – Κοτσιλιάνος – Ζουπάνης
o. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 05-Jun | 16:30 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | |||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 05-Jun | 14:00 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | |||
Semifinals | |||||||
70 | 05-Jun | 12:00 | Winner of match #67 | Winner of match #68 | |||
69 | 05-Jun | 11:00 | Winner of match #65 | Winner of match #66 | |||
Round 3 | |||||||
68 | 04-Jun | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 04-Jun | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 04-Jun | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 04-Jun | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 04-Jun | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 04-Jun | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 04-Jun | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 04-Jun | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 04-Jun | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 04-Jun | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 04-Jun | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 04-Jun | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
55 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
54 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
53 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
52 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
51 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
50 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
49 | 03-Jun | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 03-Jun | 14:00 | 2 | Kosiak/Rudol POL [24] | Kvamsdal/Sørum NOR [25] | ||
47 | 03-Jun | 14:00 | 1 | Gabathuler/Gerson SUI [8] | Losiak/Kantor POL [9] | ||
32 | 02-Jun | 14:00 | 3 | Losiak/Kantor POL [9] | Kvamsdal/Sørum NOR [25] | ||
31 | 02-Jun | 14:00 | 1 | Gabathuler/Gerson SUI [8] | Kosiak/Rudol POL [24] | ||
16 | 01-Jun | 17:00 | 2 | Losiak/Kantor POL [9] | Kosiak/Rudol POL [24] | ||
15 | 01-Jun | 17:00 | 1 | Gabathuler/Gerson SUI [8] | Kvamsdal/Sørum NOR [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 03-Jun | 11:20 | 1 | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [23] | Heidrich/Kissling, G. SUI [26] | ||
45 | 03-Jun | 11:20 | 2 | Caminati/Rossi ITA [7] | Semenov/Krasilnikov RUS [10] | ||
30 | 02-Jun | 14:00 | 2 | Semenov/Krasilnikov RUS [10] | Heidrich/Kissling, G. SUI [26] | ||
29 | 02-Jun | 15:00 | 3 | Caminati/Rossi ITA [7] | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [23] | ||
14 | 01-Jun | 14:00 | 2 | Semenov/Krasilnikov RUS [10] | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [23] | LIVE - 1-1 (11-21, 21-13, 10-11) | 0:28 |
13 | 01-Jun | 14:00 | 1 | Caminati/Rossi ITA [7] | Heidrich/Kissling, G. SUI [26] | LIVE - 0-1 (18-21, 11-10) | 0:17 |
Pool F | |||||||
44 | 03-Jun | 12:10 | 1 | Fuchs/Windscheif GER [22] | Kissling, J./Krattiger SUI [27] | ||
43 | 03-Jun | 12:10 | 2 | Nicolai/Lupo ITA [6] | Böckermann/Flüggen GER [11] | ||
28 | 02-Jun | 12:00 | 1 | Böckermann/Flüggen GER [11] | Kissling, J./Krattiger SUI [27] | ||
27 | 02-Jun | 12:00 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [6] | Fuchs/Windscheif GER [22] | ||
12 | 01-Jun | 15:00 | 2 | Böckermann/Flüggen GER [11] | Fuchs/Windscheif GER [22] | ||
11 | 01-Jun | 15:00 | 1 | Nicolai/Lupo ITA [6] | Kissling, J./Krattiger SUI [27] | ||
Pool E | |||||||
42 | 03-Jun | 13:00 | 1 | Kunert/Dressler AUT [21] | Beeler/Strasser SUI [28] | ||
41 | 03-Jun | 13:00 | 2 | Herrera/Gavira ESP [5] | Fijalek/Prudel POL [12] | ||
26 | 02-Jun | 13:00 | 1 | Fijalek/Prudel POL [12] | Beeler/Strasser SUI [28] | ||
25 | 02-Jun | 13:00 | 3 | Herrera/Gavira ESP [5] | Kunert/Dressler AUT [21] | ||
10 | 01-Jun | 16:00 | 2 | Fijalek/Prudel POL [12] | Kunert/Dressler AUT [21] | ||
9 | 01-Jun | 16:00 | 1 | Herrera/Gavira ESP [5] | Beeler/Strasser SUI [28] | ||
Pool D | |||||||
40 | 03-Jun | 08:00 | 2 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [20] | Horrem/Eithun NOR [29] | ||
39 | 03-Jun | 08:00 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | ||
24 | 02-Jun | 10:00 | 2 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | Horrem/Eithun NOR [29] | ||
23 | 02-Jun | 11:00 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [20] | ||
8 | 01-Jun | 13:00 | 2 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [20] | 2-1 (19-21, 21-13, 15-9) | 0:49 |
7 | 01-Jun | 13:00 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Horrem/Eithun NOR [29] | 2-1 (21-16, 20-22, 15-12) | 0:48 |
Pool C | |||||||
38 | 03-Jun | 08:50 | 2 | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [19] | Koekelkoren/van Walle BEL [30] | ||
37 | 03-Jun | 08:50 | 1 | Doppler/Horst AUT [3] | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | ||
22 | 02-Jun | 10:00 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | Koekelkoren/van Walle BEL [30] | ||
21 | 02-Jun | 10:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [3] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [19] | ||
6 | 01-Jun | 16:00 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [19] | ||
5 | 01-Jun | 15:00 | 3 | Doppler/Horst AUT [3] | Koekelkoren/van Walle BEL [30] | ||
Pool B | |||||||
36 | 03-Jun | 09:40 | 2 | Plavins/Regza LAT [18] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [31] | ||
35 | 03-Jun | 09:40 | 1 | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Krou/Rowlandson FRA [15] | ||
20 | 02-Jun | 13:00 | 2 | Krou/Rowlandson FRA [15] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [31] | ||
19 | 02-Jun | 12:00 | 2 | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Plavins/Regza LAT [18] | ||
4 | 01-Jun | 14:00 | 3 | Krou/Rowlandson FRA [15] | Plavins/Regza LAT [18] | LIVE - 1-0 (21-17) | 0:17 |
3 | 01-Jun | 13:00 | 3 | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [31] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:34 |
Pool A | |||||||
34 | 03-Jun | 10:30 | 2 | Huber/Seidl AUT [17] | Liamin/Barsouk RUS [32] | ||
33 | 03-Jun | 10:30 | 1 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Erdmann/Matysik GER [16] | ||
18 | 02-Jun | 11:00 | 3 | Erdmann/Matysik GER [16] | Liamin/Barsouk RUS [32] | ||
17 | 02-Jun | 11:00 | 1 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Huber/Seidl AUT [17] | ||
2 | 01-Jun | 12:10 | 3 | Erdmann/Matysik GER [16] | Huber/Seidl AUT [17] | 1-2 (15-21, 21-18, 14-16) | 0:51 |
1 | 01-Jun | 12:10 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Liamin/Barsouk RUS [32] | 1-2 (21-18, 14-21, 8-15) | 0:39 |