Η εθνική ομάδα (Νο20) νίκησε με 2-0 (21-17, 21-15) τους Ρώσους Λικολέτοφ, Λεσούκοφ (Νο28) και κατάφερε να πάρει την τρίτη θέση. Έτσι πήρε το τελευταίο εισιτήριο για τον πρώτο γύρο της διοργάνωση και αργότερα θα μάθουν τους αντιπάλους της.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 13-Sep | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 13-Sep | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 12-Sep | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 12-Sep | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 12-Sep | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 12-Sep | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 12-Sep | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 12-Sep | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 11-Sep | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 11-Sep | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 11-Sep | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 11-Sep | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 11-Sep | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 11-Sep | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 11-Sep | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 11-Sep | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
55 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
54 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
53 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
52 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
51 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
50 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
49 | 11-Sep | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 10-Sep | 20:00 | 1 | Tvinde/Eithun NOR [24] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | ||
47 | 10-Sep | 16:20 | 3 | Plavins/Regza LAT [8] | Caminati/Rossi ITA [9] | ||
32 | 10-Sep | 10:30 | 2 | Caminati/Rossi ITA [9] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | 0-2 (17-21, 18-21) | 0:36 |
31 | 10-Sep | 10:30 | 3 | Plavins/Regza LAT [8] | Tvinde/Eithun NOR [24] | 2-0 (21-16, 22-20) | 0:41 |
16 | 09-Sep | 13:50 | 4 | Caminati/Rossi ITA [9] | Tvinde/Eithun NOR [24] | 2-1 (21-19, 19-21, 15-11) | 0:58 |
15 | 09-Sep | 13:50 | 2 | Plavins/Regza LAT [8] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | 2-1 (21-11, 24-26, 15-10) | 0:48 |
Pool G | |||||||
46 | 10-Sep | 14:40 | 4 | Smedins T./Sorokins LAT [23] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-0 (21-15, 21-16) | 0:38 |
45 | 10-Sep | 14:40 | 3 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | Gabathuler/Gerson SUI [10] | 2-1 (21-19, 16-21, 15-12) | 0:54 |
30 | 10-Sep | 08:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [10] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-1 (21-18, 23-25, 15-10) | 1:03 |
29 | 10-Sep | 08:00 | 3 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | Smedins T./Sorokins LAT [23] | 1-2 (21-19, 15-21, 9-15) | 0:49 |
14 | 09-Sep | 11:20 | 3 | Gabathuler/Gerson SUI [10] | Smedins T./Sorokins LAT [23] | 2-1 (15-21, 21-13, 17-15) | 0:51 |
13 | 09-Sep | 11:20 | 2 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-1 (18-21, 22-20, 16-14) | 0:56 |
Pool F | |||||||
44 | 10-Sep | 15:30 | 4 | Tomás/Menéndez ESP [22] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-0 (21-10, 21-12) | 0:33 |
43 | 10-Sep | 15:30 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | 2-1 (21-16, 17-21, 15-13) | 0:52 |
28 | 10-Sep | 08:50 | 4 | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:36 |
27 | 10-Sep | 08:50 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Tomás/Menéndez ESP [22] | 2-0 (23-21, 21-14) | 0:39 |
12 | 09-Sep | 12:10 | 4 | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | Tomás/Menéndez ESP [22] | 2-0 (29-27, 21-13) | 0:39 |
11 | 09-Sep | 12:10 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-1 (16-21, 21-16, 15-10) | 0:46 |
Pool E | |||||||
42 | 09-Sep | 11:20 | 4 | Winter/Petutschnig AUT [21] | Hupfer/Hörl AUT [28] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:34 |
41 | 09-Sep | 11:20 | 1 | Losiak/Kantor POL [5] | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | 2-0 (21-16, 21-17) | 0:33 |
26 | 10-Sep | 09:40 | 2 | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | Hupfer/Hörl AUT [28] | 2-0 (21-8, 21-15) | 0:29 |
25 | 10-Sep | 09:40 | 3 | Losiak/Kantor POL [5] | Winter/Petutschnig AUT [21] | 2-0 (21-16, 21-15) | 0:31 |
10 | 10-Sep | 18:00 | 1 | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | Winter/Petutschnig AUT [21] | ||
9 | 10-Sep | 16:10 | 3 | Losiak/Kantor POL [5] | Hupfer/Hörl AUT [28] | injury team A | |
Pool D | |||||||
40 | 10-Sep | 15:30 | 1 | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 2-0 (21-17, 21-15) | 0:34 |
39 | 10-Sep | 15:30 | 2 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Kosiak/Rudol POL [13] | 2-0 (24-22, 21-17) | 0:38 |
24 | 10-Sep | 08:50 | 1 | Kosiak/Rudol POL [13] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 2-1 (21-19, 24-26, 15-13) | 1:00 |
23 | 10-Sep | 08:50 | 2 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | 2-0 (21-16, 21-14) | 0:46 |
8 | 09-Sep | 13:00 | 3 | Kosiak/Rudol POL [13] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | 2-0 (21-19, 22-20) | 0:42 |
7 | 09-Sep | 13:00 | 1 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 1-2 (14-21, 21-13, 18-20) | 0:47 |
Pool C | |||||||
38 | 10-Sep | 14:40 | 1 | Retterholt/Bergerud NOR [19] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (17-21, 25-23, 15-13) | 0:48 |
37 | 10-Sep | 14:40 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Marco/García ESP [14] | 2-0 (21-12, 21-16) | 0:36 |
22 | 10-Sep | 08:00 | 1 | Marco/García ESP [14] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (19-21, 21-19, 15-10) | 0:53 |
21 | 10-Sep | 08:00 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Retterholt/Bergerud NOR [19] | 2-0 (21-11, 21-14) | 0:32 |
6 | 09-Sep | 13:00 | 4 | Marco/García ESP [14] | Retterholt/Bergerud NOR [19] | 0-2 (17-21, 16-21) | 0:39 |
5 | 09-Sep | 13:00 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (21-15, 14-21, 15-9) | 0:38 |
Pool B | |||||||
36 | 10-Sep | 16:20 | 1 | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | Gordieiev/Babich UKR [31] | ||
35 | 10-Sep | 16:20 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Gregory/Sheaf ENG [15] | 2-0 (21-8, 21-14) | 0:33 |
20 | 10-Sep | 09:40 | 4 | Gregory/Sheaf ENG [15] | Gordieiev/Babich UKR [31] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:35 |
19 | 10-Sep | 09:40 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | 2-0 (21-15, 29-27) | 0:40 |
4 | 09-Sep | 12:10 | 1 | Gregory/Sheaf ENG [15] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | 2-0 (21-14, 21-19) | 0:38 |
3 | 09-Sep | 12:10 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Gordieiev/Babich UKR [31] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:36 |
Pool A | |||||||
34 | 10-Sep | 16:20 | 4 | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | Horvath/Hukel SVK [32] | ||
33 | 10-Sep | 19:00 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Eglseer/Müllner AUT [16] | ||
18 | 10-Sep | 10:30 | 4 | Eglseer/Müllner AUT [16] | Horvath/Hukel SVK [32] | 1-2 (19-21, 23-21, 9-15) | 0:53 |
17 | 10-Sep | 10:30 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | 2-0 (21-15, 23-21) | 0:42 |
2 | 09-Sep | 13:50 | 3 | Eglseer/Müllner AUT [16] | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | 2-1 (20-22, 21-17, 16-14) | 0:49 |
1 | 09-Sep | 13:50 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Horvath/Hukel SVK [32] | 2-0 (21-11, 21-19) | 0:35 |