Οι Έλληνες πρωταθλητές έχασαν με 2-0 (21-13, 21-19) από τους Πολωνούς Καντόρ / Λόσιακ (Νο11).
Πλέον άυριο χρειάζονται νίκη με 2-0 απέναντι τους Νορβηγούς Χορέμ / Έιθουν (Νο22) για να πάρουν την πρόκριση.
Πλέον άυριο χρειάζονται νίκη με 2-0 απέναντι τους Νορβηγούς Χορέμ / Έιθουν (Νο22) για να πάρουν την πρόκριση.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 02-Aug | 14:50 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 02-Aug | 13:30 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 02-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 02-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 01-Aug | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 01-Aug | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 01-Aug | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 01-Aug | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 01-Aug | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 01-Aug | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 01-Aug | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 01-Aug | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 01-Aug | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 01-Aug | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 01-Aug | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 01-Aug | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
55 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
54 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
53 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
52 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
51 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
50 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
49 | 31-Jul | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 31-Jul | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | Winter/Petutschnig AUT [25] | ||||
47 | 31-Jul | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Fijalek/Prudel POL [9] | ||||
32 | 30-Jul | 14:00 | 1 | Fijalek/Prudel POL [9] | Winter/Petutschnig AUT [25] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:39 |
31 | 30-Jul | 14:00 | 2 | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | 0-2 (23-25, 18-21) | 0:45 |
16 | 29-Jul | 17:00 | 2 | Fijalek/Prudel POL [9] | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | 2-1 (27-25, 24-26, 15-12) | 1:09 |
15 | 29-Jul | 17:00 | 1 | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Winter/Petutschnig AUT [25] | 2-1 (21-14, 19-21, 15-11) | 0:46 |
Pool G | |||||||
46 | 31-Jul | Bryl/Kujawiak POL [23] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | ||||
45 | 31-Jul | Herrera/Gavira ESP [7] | Krou/Salvetti FRA [10] | ||||
30 | 30-Jul | 16:00 | 3 | Krou/Salvetti FRA [10] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | LIVE - 0-0 (10-11) | |
29 | 30-Jul | 16:00 | 4 | Herrera/Gavira ESP [7] | Bryl/Kujawiak POL [23] | LIVE - 0-0 (13-11) | |
14 | 29-Jul | 17:00 | 4 | Krou/Salvetti FRA [10] | Bryl/Kujawiak POL [23] | 2-0 (21-18, 21-14) | 0:33 |
13 | 29-Jul | 17:00 | 3 | Herrera/Gavira ESP [7] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | 2-0 (21-17, 21-17) | 0:36 |
Pool F | |||||||
44 | 31-Jul | Horrem/Eithun NOR [22] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | ||||
43 | 31-Jul | Erdmann/Wickler GER [6] | Kantor/Losiak POL [11] | ||||
28 | 30-Jul | 15:00 | 4 | Kantor/Losiak POL [11] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:36 |
27 | 30-Jul | 15:00 | 3 | Erdmann/Wickler GER [6] | Horrem/Eithun NOR [22] | 2-0 (21-18, 21-13) | 0:34 |
12 | 29-Jul | 16:00 | 2 | Kantor/Losiak POL [11] | Horrem/Eithun NOR [22] | 1-2 (21-12, 18-21, 13-15) | 0:54 |
11 | 29-Jul | 16:00 | 4 | Erdmann/Wickler GER [6] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 2-0 (21-17, 21-13) | 0:33 |
Pool E | |||||||
42 | 31-Jul | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | Gregory/Sheaf ENG [28] | ||||
41 | 31-Jul | Nicolai/Lupo ITA [5] | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | ||||
26 | 30-Jul | 13:00 | 4 | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | Gregory/Sheaf ENG [28] | 2-0 (21-13, 21-15) | 0:32 |
25 | 30-Jul | 13:00 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:39 |
10 | 29-Jul | 13:00 | 3 | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:32 |
9 | 29-Jul | 13:00 | 4 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Gregory/Sheaf ENG [28] | 2-1 (19-21, 21-13, 15-11) | 0:46 |
Pool D | |||||||
40 | 31-Jul | Caminati/Rossi ITA [20] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | ||||
39 | 31-Jul | Doppler/Horst AUT [4] | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | ||||
24 | 30-Jul | 13:00 | 2 | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | 2-1 (24-22, 22-24, 15-5) | 0:53 |
23 | 30-Jul | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Caminati/Rossi ITA [20] | 2-0 (22-20, 21-17) | 0:37 |
8 | 29-Jul | 13:00 | 2 | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | Caminati/Rossi ITA [20] | 1-2 (21-18, 21-23, 14-16) | 0:57 |
7 | 29-Jul | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | 2-0 (21-14, 21-13) | 0:31 |
Pool C | |||||||
38 | 31-Jul | Flüggen/Böckermann GER [19] | Eglseer/Müllner AUT [30] | ||||
37 | 31-Jul | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | ||||
22 | 30-Jul | 16:00 | 1 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | Eglseer/Müllner AUT [30] | LIVE - 0-0 (9-8) | |
21 | 30-Jul | 16:00 | 2 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Flüggen/Böckermann GER [19] | LIVE - 0-0 (11-10) | |
6 | 29-Jul | 12:00 | 3 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | Flüggen/Böckermann GER [19] | 2-0 (21-18, 21-19) | 0:42 |
5 | 29-Jul | 12:00 | 1 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Eglseer/Müllner AUT [30] | 2-0 (23-21, 23-21) | 0:41 |
Pool B | |||||||
36 | 31-Jul | Marco/García ESP [18] | Huber/Seidl AUT [31] | ||||
35 | 31-Jul | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Ranghieri/Carambula ITA [15] | ||||
20 | 30-Jul | 15:00 | 1 | Ranghieri/Carambula ITA [15] | Huber/Seidl AUT [31] | 2-1 (16-21, 21-14, 15-10) | 0:50 |
19 | 30-Jul | 15:00 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Marco/García ESP [18] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:38 |
4 | 29-Jul | 16:00 | 3 | Ranghieri/Carambula ITA [15] | Marco/García ESP [18] | 2-0 (21-12, 21-17) | 0:39 |
3 | 29-Jul | 16:00 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Huber/Seidl AUT [31] | 2-0 (21-17, 21-19) | 0:39 |
Pool A | |||||||
34 | 31-Jul | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | Kubala/Hadrava CZE [32] | ||||
33 | 31-Jul | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Gabathuler/Gerson SUI [16] | ||||
18 | 30-Jul | 14:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [16] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 2-1 (20-22, 21-19, 19-17) | 1:00 |
17 | 30-Jul | 14:00 | 3 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | 2-1 (21-15, 18-21, 15-9) | 0:45 |
2 | 29-Jul | 12:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [16] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | 2-1 (18-21, 21-19, 16-14) | 0:52 |
1 | 29-Jul | 12:00 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 2-1 (19-21, 21-14, 15-9) | 0:43 |