Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Ολυμπιάδος 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης.
Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κωνσταντινόπουλος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Νέροι Βύρωνος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Κυργιαλάνη.
Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τόλιος.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Σελεπίτσαρι 13.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Νεάπολης Θεσσ. 17.00: Α.Σ. Μακεδονικός - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Εμ.
Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Χανός, Δανιηλίδου.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας - Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Μαυράκης, Κουτσής, Τσαβού.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
ΜΕΝΤ 17.30: Ένωση Τούμπας - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας.
ΚΑΠΠΑ2000 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Δημητρίου, Γιώγιου.
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Ολυμπιάδος 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης.
Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κωνσταντινόπουλος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Νέροι Βύρωνος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Κυργιαλάνη.
Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τόλιος.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Σελεπίτσαρι 13.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Νεάπολης Θεσσ. 17.00: Α.Σ. Μακεδονικός - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Εμ.
Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Χανός, Δανιηλίδου.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας - Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Μαυράκης, Κουτσής, Τσαβού.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
ΜΕΝΤ 17.30: Ένωση Τούμπας - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας.
ΚΑΠΠΑ2000 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Δημητρίου, Γιώγιου.