Στον Ά όμιλο λόγω της αδυναμίας της ομάδας του Πανιωνίου ν να εξασφαλίσει γήπεδο για την διεξαγωγή του ντέρμπι της τετράδας με την Καλαμάτα, η ΕΟΠΕ αποφάσισε την αλλαγή της έδρας του αγώνα στο κλειστό της Παραλίας στην Μεσσηνιακή πρωτεύουσα, μετά από σύμφωνη γνώμη και των δύο συλλόγων.
Στα υπόλοιπα παιχνίδια, ο πρωταθλητής χειμώνα Μίλωνας έχει ρεπό, ο δεύτερος Πανερυθραϊκός υποδέχεται την Δραπετσώνα και σε νησιωτική μονομαχία, ο Κέρκης υποδέχεται την ΓΕ Ηρακλείου.
Στον Β’ ομιλο ο πρωτοπόρος Φίλιππος υποδέχεται τον Πιερικό,ο Άθλος Ορεστιάδας την Κομοτηνή και η ΑΕΝ Πανοράματος τον Άρη
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 11η αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αιγιαλέων, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Σπυρόπουλος.
Τ. Παπαγεωργίου 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Μάλφας, Μαύρος.
Στ. Καλαϊτζής 18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Μενεσλής, Λιάκου.
Καρλοβασίου 19.00: ΑΣ Κέρκης - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μαριδάκης, Καραδημητρίου.
Παραλίας 20.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κανελλίδης.
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 11η αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΦΕΣ Αριστοτέλης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Εμμ..
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης.
ΔΑΚ Ξάνθης 18.00: ΑΣ Ερμογένης - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστόπουλος.
ΔΑΚ Βέροιας 18.00: ΑΠΣ Φίλιππος - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Δαλκιράνης.
Ν. Σαμαράς 18.00: ΑΣ Άθλος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.
Η. Τριανταφυλλίδης 18.30: ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Άρης, Διαιτητές: Κουκουμάκας Ν., Μπέλλος Ι..
Βαθμολογία: Α ομίλου-10 αγώνες
- Μίλων (30-5) 28
2. Πανερυθραϊκός (25-15) 20
3. Καλαμάτα (20-12) 18
4. Πανιώνιος (20-13) 18
5. Αιγιαλέων (18-14) 15
6. ΑΣ Κέρκης (16-17) 11
7. Αρμενίων (13-22) 9
8. ΓΕ Ηρακλείου (11-19) 9
9. Δραπετσώνα (11-22) 8
10. ΑΕΠ Ολυμπιάς (13-22) 7
11. Νέοι Βύρωνος (9-25) 4
Βαθμολογία Β’ ομίλου-10 αγώνες
- ΑΠΣ Φίλιππος (30-2) 30
2. Κομοτηνή (25-13) 22
3. Άθλος (25-15) 20
4. Άρης (20-18) 17
5. Αριστοτέλης (23-22) 15
6. Πιερικός (20-21) 15
7. Ερμογένης (21-23) 14
8. Μακεδονικός (20-17) 13
9. Πήγασος Πολίχνης (15-24) 9
10. Καρδίτσα (13-24) 9
11. ΑΕΝ Πανοράματος (12-26) 8
12. ΧΑΝΘ (7-26) 5