02-12-2012 16:01

Φωτογραφίες και βίντεο από τη νίκη της Μεταμόρφωσης

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από τη νίκη της Μεταμόρφωσης 3-1 (25-16, 25-21, 21-25, 28-26) απέναντι στην ομάδα του Ζωγράφου...

για την 6η αγωνιστική του Β ομίλου της Α2 ανδρών.

Media

• Στην Πρι Λιγκ τα Πεύκα με νίκη χαρακτήρα κόντρα στον Φιλαθλητικό
    Ομάδα Πρι Λιγκ είναι πλέον από χθες οι Πρωταθλητές Πεύκων, καθώς στο τελευταίο παιχνίδι της 18ης αγωνιστικής του Β΄ομίλου της Α2 γυναικών επικράτησαν 3-1 (25-14, 25-11, 23-25, 25-22) του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού, στο ντέρμπι τετράδας και με 11 πόντους διαφορά από την δεύτερη Ελπίδα, τέσσερις αγωνιστικές πριν το τέλος της κανονικής περιόδου «κλείδωσαν» και τυπικά την άνοδο
  • Θέλει και Καπετανίδη ο Φίλιππος Βέροιας
    Το πρώτο διεθνές τουρνουά βόλεϊ που πραγματοποίησε το σαββατοκύριακο που μας πέρασε ο Φίλιππος Βέροιας πήγε καλύτερα απ'ότι περίμεναν και οι ίδιοι οι άνθρωποι της ομάδας και αυτό τους... άνοιξε ακόμα περισσότερο την όρεξη.
  • Πρωτιά για ΠΑΟΚ στο τουρνουά της Βέροιας
    Την πρώτη θέση στο 1ο διεθνές τουρνουά της Βέροιας, κατέκτησε ο ΠΑΟΚ ο οποίος στον τελικό επικράτησε του γηπεδουχου Φίλιππου Βέροιας με 3-0 (25-12, 27-25, 25-23), με κορυφαίους για άλλη μια φορά του Άμπο με17 και Ιλίνιχ με 13.
  • Σάμπα στην Καρδίτσα με τον Βραζιλιάνο Μπρένο Σίλβα
    Σπουδαία μεταγραφική κίνηση από τον ΣΠΑ Καρδίτσας ο οποίος ανακοίνωσε την απόκτηση του 29χρονου (1μ98) Βραζιλιάνου διαγώνιου, Μπρένο Μάρκες Νασιμέντο Σίλβα, ενόψει της ενίσχυσης του για το νέο πρωτάθλημα της Α2 ανδρών.
  • Στις 30 Ιουλίου κληρώνει για όλα τα πρωταθλήματα
    Την Τρίτη 30 Ιουλίου στις 14.00 στα γραφεία της, η ΕΟΠΕ, ανακοίνωσε οτι θα γίνει η κλήρωση ολων των πρωταθλημάτων που διοργανώνει.