Οι κρητικοί έκαναν μία καταπληκτική ανατροπή σήμερα το μεσημέρι απέναντι στους κιτρινόμαυρους, τους οποίους και νίκησαν με 3-2 ενώ βρέθηκαν πίσω με 2-0.
Στον Α2 υποόμιλο το Ροδίων Άθλησις νίκησε δύσκολα με 3-1 τον Απόλλωνα, ενώ στον Β2 υποόμιλο η Κομοτηνή αν και έχασε ένα σετ, δεν είχε πρόβλημα να νικήσει την ΓΕ Αλεξανδρούπολη.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής:
ΑΕΚ - ΣΦΠ Χανίων 2-3 (25-13, 25-22, 18-25, 22-25, 8-15)
Στους αγώνες που έγιναν το Σάββατο (19/11):
ΟΦΗ - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-21, 25-21)
Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80 3-1 (25-22, 21-25, 25-16, 25-23)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-17, 26-24, 25-13)
Ρεπό η Παλλήνη
No. | Ομάδα | Β | Αγ | Ν-Η | Σετ |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΟΦΗ | 8 | 3 | 3-0 | 9-2 |
2 | ΑΣ Πανερυθραϊκός | 8 | 3 | 3-0 | 9-3 |
3 | ΑΟ Παλλήνη | 5 | 2 | 2-0 | 6-2 |
4 | ΣΦΠ Χανίων | 4 | 3 | 1-2 | 7-8 |
5 | ΑΟ Μαρκοπούλου | 4 | 2 | 1-1 | 5-3 |
6 | ΑΕΚ | 4 | 2 | 1-1 | 5-3 |
7 | ΑΟ Καλαμάτα 80 | 0 | 2 | 0-2 | 1-6 |
8 | ΟΠ Ρεθύμνου | 0 | 2 | 0-2 | 0-6 |
9 | ΑΟΝΣ Μίλων | 0 | 3 | 0-3 | 0-9 |
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής:
Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Απόλλων 3-1 (25-23, 23-25, 25-15, 26-24)
Στους αγώνες που έγιναν το Σάββατο (19/11):
Δραπετσώνα - Ιωνικός 2-3 (25-22, 14-25, 25-15, 22-25, 05-15)
Εθνικός ΟΦΠΦ - Πανιώνιος 3-1 (25-14, 26-28, 25-14, 25-14)
No. | Ομάδα | Β | Αγ | Ν-H | Σετ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ροδίων Άθλησις | 8 | 3 | 3-0 | 9-3 |
2 | Εθνικός ΟΦΠΦ | 6 | 2 | 2-0 | 6-1 |
3 | ΔΑΣ Δραπετσώνας | 4 | 3 | 1-2 | 5-6 |
4 | ΓΣ Απόλλων | 3 | 3 | 2-1 | 7-3 |
5 | ΑΣ Ιωνικός | 2 | 3 | 2-1 | 6-6 |
6 | ΓΣ Πανιώνιος | 1 | 2 | 0-2 | 3-6 |
7 | ΑΟ Μυτιλήνης | 0 | 2 | 0-2 | 1-6 |
8 | ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω | 0 | 2 | 0-2 | 0-6 |
Η ομάδα 'ΓΣ Απόλλων' έχει -3 βαθμούς
Η ομάδα 'ΑΣ Ιωνικός' έχει -3 βαθμούς
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής:
Όλοι οι αγώνες έγιναν το Σάββατο.
Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 0-3 (23-25, 23-25, 22-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-27, 30-28, 20-25, 23-25)
Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Άρης 3-0 (25-15, 25-21, 25-18)
ΕΑ Πατρών - ΑΣΠ Απόλλων 3-0
Ρεπό ο Πήγασος Κοζάνης
No. | Ομάδα | Β | Αγ | Ν-Η | Σετ |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου | 8 | 3 | 3-0 | 9-3 |
2 | ΑΣ Ελπίς | 7 | 3 | 2-1 | 8-5 |
3 | ΕΑ Πατρών | 6 | 3 | 2-1 | 7-4 |
4 | ΑΕΠ Ολυμπιάς | 6 | 3 | 2-1 | 7-3 |
5 | ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας | 3 | 2 | 1-1 | 3-3 |
6 | ΑΣ Άρης | 3 | 2 | 1-1 | 3-4 |
7 | ΣΠΑ Καρδίτσας | 3 | 3 | 1-2 | 4-7 |
8 | ΑΣ Πήγασος Κοζάνης | 0 | 2 | 0-2 | 1-6 |
9 | ΑΣΠ Απόλλων | 0 | 3 | 0-3 | 2-9 |
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής:
ΑΕ Κομοτηνής - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1 (17-25, 25-21, 25-15, 25-18)
Στους αγώνες που έγιναν το Σάββατο (19/11):
ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (16-25, 23-25, 23-25)
Αίαντας Ευόσμου - ΟΠΑΘ Περσέας 3-2 (20-25, 26-24, 25-23, 26-28, 15-11)
ΑΟ Σερρών - ΑΜΣ Νέστωρ 1-3 (25-21, 15-25, 22-25, 21-25)
Ρεπό ο Μακεδονικός
No. | Ομάδα | Β | Αγ | Ν-Η | Σετ |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΑΜΣ Νέστωρ | 9 | 3 | 3-0 | 9-2 |
2 | Πήγασος Πολίχνης | 6 | 2 | 2-0 | 6-0 |
3 | ΑΟ Σερρών | 6 | 3 | 2-1 | 7-3 |
4 | ΟΠΑΘ Περσέας | 4 | 2 | 1-1 | 5-4 |
5 | ΑΣ Μακεδονικός | 3 | 2 | 1-1 | 3-4 |
6 | ΧΑΝΘ | 3 | 3 | 1-2 | 4-7 |
7 | ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής | 3 | 3 | 1-2 | 4-7 |
8 | ΑΠΣ Αίας Ευόσμου | 2 | 3 | 1-2 | 4-8 |
9 | ΓΕ Αλεξανδρούπολης | 0 | 3 | 0-3 | 2-9 |