1ος όμιλος
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (17-25, 15-25, 19-25)
Κύζικος Νέας Περάμου (Κουμπλής): Καρανικολάου, Καρακίτσος, Αλεξόπουλος, Κούλας, Βαρδής, Μπεκιάρης/ Πλεμμένος (λ), Μπαρμπούνης (λ), Μούλος, Θεοδωρόπουλος, Ζαχαρόπουλος
Χανιά (Τσιακμάκης): Πλίκας, Κόκκινος, Γκιρτζίκης, Φίνος, Ωρολογάς, Καλογεράκης/ Τευτσής (λ), Μιχελάκης
ΑΣ Ιωνικός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (25-15, 27-25, 20-25, 21-25, 15-06)
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας (Γκαραβέλης): Φιλιππαίος, Νικητάκης, Πατσιαλής, Καλογερόπουλος, Σπυρέας, Αναστόπουλος/ Μαγγανάς (λ), Γκιόκας, Βαρδής, Κοντάρης, Οικονόμου
ΟΠΕΡ (Μπουρμπάκης): Μαρκίδης, Παπαδάκης, Χνάρης, Διαμαντάκης, Μονιάκης, Πελτέκης/ Λαδάκης (λ), Γεωργακόπουλος, Ταταράκης, Ξυλούρης
Ταταύλα - Αργυρούπολη 0-3 (15-25, 23-25, 17-25)
Πανερυθραϊκός - Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-1 (25-19, 21-25, 25-19, 25-23)
2oς όμιλος
Παλλήνη - Ερμής Πατρών 3-0 (25-15, 25-20, 25-18)
Παλλήνη (Καραμαρούδης): Μανιάτης, Ανάγνου, Ψάρρης, Αντωνάκης, Τσικάτος, Κουλοχέρης/ Τσαδήμας (λ), Μοσχοβάκης, Λυκούρεσης, Μάρκου, Βλαχάκης
Ερμής Πατρών (Σταματόπουλος): Βασιλόπουλος. Κοντοδημόπουλος, Μαμμάσης, Χασάπης, Κανάς, Κόζης/Σακκάς (λ), Μαθιουδάκης, Ξένος, Αλτάνης
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-19, 25-11, 25-17)
Μίλων (Nτόζης): Κεχράς, Αναστασόπουλος, Περγαμάλης Ε., Σαμπανάι, Σπυριούνης, Τουρνάκης/ Αθανασόπουλος (λ) Παπασταματάτος Ν., Περγαμάλης Γ. Παπασταματάτος Γ
Ζωγράφου (Λοϊζίδης): Κακλαμανάκης, Κωλέττης, Ξένος, Παπουλής, Μαρκάκης, Παπαντωνίου/ Μπαρέκας (λ), Δικτυόπουλος, Βενιζέλος
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Κολλέγιο Αθηνών 0-3 (12-25, 19-25, 14-25)
ΑΓΣΙ (Θεοδωράκης): Αποστόλου, Κλούρας, Γεωργάκης, Παπανικολάου, Οικονόμου, Μάντζιος Φ./ Μυλωνάς (λ), Τσουμάνης, Τσίρης, Μητσόπουλος , Χόνδρος
Κολλέγιο Αθηνών (Γαβριήλ): Μάντζιος, Κοτσιλιάνος, Σωτηρίου, Ζουπάνι, Αριστόπουλος, Χριστοφίδης/ Μπούρας (λ), Πολυμερόπουλος, Μιχαλόπουλος, Αρμόνης, Ρεσθένης
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (15-25, 20-25, 14-25)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 α.α.
3ος όμιλος
ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - Λήμνος Sports Club 3-1 (25-20, 18-25, 25-17, 25-22)
Μέγας Αλέξανδρος (Οικονομίδης): Κοντόπουλος, Παπαδόπουλος, Σβαρνάς, Ρούσσος, Στοϊλούδης, Ρεμπούτζιας/ Καψαμπέλης (λ), Κάννας
Λήμνος (Κάτζικας): Ναλμπάντης Κ., Ναλμπάντης Απ., Βανδώρος, Μήττας, Μούρτζιος, Αλεξάκης/ Φωτιάδης (λ), Ντουρντούρας
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-16, 15-25, 25-21, 25-22)
Ελπίς Αμπελοκήπων (Κυλίτσης): Γαβριήλ, Πατσάρας, Βουλγαρίδης, Νικολακάκης, Κοντογιάννης, Πρώιος/ Αλμαλής (λ), Κοεμτζής.
ΓΕΑ (-): Πλατέλλας, Αμαριανάκης, Κώτας, Τασάκος, Στόφας, Αρχοντούδης/ Δημητρούδης (λ), Δαλδαβερένης, Κωνσταντινίδης, Λαχτάρας.
Ορεστιάδα - ΑΟ Σερρών 3-1 (25-17, 23-25, 25-19, 25-15)
Ορεστιάδα (Αντωνιάδης): Δημητρούδης, Βλασακίδης, Χουσίδης, Ποτολίδης, Διαμαντίδης, Προδρομίδης/ Κωνσταντινίδης (λ), Κεμανετζής, Πεντίδης.
ΑΟ Σερρών (-):Κομητούδης, Ζλάτκος, Παναγιώτου, Κόκκινος, Κάτος, Βελιχαί/ Μαυρομάτης (λ).
ΓΣ Ηρακλής - ΜΕΝ Τούμπας 0-3 (13-25, 17-25, 20-25)
Ηρακλής (Πάτρας): Δούρβος, Ιωαννίδης, Τζιουμάκας, Κατσιαφλάκας, Γεροβασιλείου, Ευγενίδης/ Τσιράκης (λ), Σταυρακάκης, Ηλίας, Τσιάρας
ΜΕΝΤ (Γκολίτσης): Σακόγλου, Παραδεισάνος, Χατζηηλιάδης, Χρυσάφης, Παπαϊακώβου, Μποζίδης/ Κνάπεκ (λ), Μπαλάσκας, Αντιφάκος, Δημητριάδης, Μουράτης
ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΠΣ Αίας 1-3 (25-21, 24-26, 21-25, 20-25)
Ζαφειράκης Νάουσας (-): Ορδουλίδης, Αποστόλου, Βαρθολομαίος, Μάγγος, Ανδρέου, Προύσαλης/ Περβολάρης (λ), Αντιφάκος
Αίας Ευόσμου (Κουτουνίδης): Σκαρλατίδης, Καρασαβίδης, Γκούγκουρας, Παπαπαναγιώτου, Βαφέας, Παπάζογλου/ Χαριτωνίδης (λ)
• Ο Βαρθολομαίος του Ζαφειράκη τραυματίστηκε στο 2ο σετ και αποχώρησε
• Ο Γιάννης Αποστόλου του Ζαφειράκη αντίκρισε την κόκκινη κάρτα για διαμαρτυρία στο 3ο σετ
• Ο Γκούγκουρας του Αίαντα αποβλήθηκε από το παιχνίδι στο 4ο σετ για εξύβριση του δεύτερου διαιτητή
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (17-25, 15-25, 19-25)
Κύζικος Νέας Περάμου (Κουμπλής): Καρανικολάου, Καρακίτσος, Αλεξόπουλος, Κούλας, Βαρδής, Μπεκιάρης/ Πλεμμένος (λ), Μπαρμπούνης (λ), Μούλος, Θεοδωρόπουλος, Ζαχαρόπουλος
Χανιά (Τσιακμάκης): Πλίκας, Κόκκινος, Γκιρτζίκης, Φίνος, Ωρολογάς, Καλογεράκης/ Τευτσής (λ), Μιχελάκης
ΑΣ Ιωνικός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (25-15, 27-25, 20-25, 21-25, 15-06)
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας (Γκαραβέλης): Φιλιππαίος, Νικητάκης, Πατσιαλής, Καλογερόπουλος, Σπυρέας, Αναστόπουλος/ Μαγγανάς (λ), Γκιόκας, Βαρδής, Κοντάρης, Οικονόμου
ΟΠΕΡ (Μπουρμπάκης): Μαρκίδης, Παπαδάκης, Χνάρης, Διαμαντάκης, Μονιάκης, Πελτέκης/ Λαδάκης (λ), Γεωργακόπουλος, Ταταράκης, Ξυλούρης
Ταταύλα - Αργυρούπολη 0-3 (15-25, 23-25, 17-25)
Πανερυθραϊκός - Οδυσσέας Αμαρουσίου 3-1 (25-19, 21-25, 25-19, 25-23)
2oς όμιλος
Παλλήνη - Ερμής Πατρών 3-0 (25-15, 25-20, 25-18)
Παλλήνη (Καραμαρούδης): Μανιάτης, Ανάγνου, Ψάρρης, Αντωνάκης, Τσικάτος, Κουλοχέρης/ Τσαδήμας (λ), Μοσχοβάκης, Λυκούρεσης, Μάρκου, Βλαχάκης
Ερμής Πατρών (Σταματόπουλος): Βασιλόπουλος. Κοντοδημόπουλος, Μαμμάσης, Χασάπης, Κανάς, Κόζης/Σακκάς (λ), Μαθιουδάκης, Ξένος, Αλτάνης
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-19, 25-11, 25-17)
Μίλων (Nτόζης): Κεχράς, Αναστασόπουλος, Περγαμάλης Ε., Σαμπανάι, Σπυριούνης, Τουρνάκης/ Αθανασόπουλος (λ) Παπασταματάτος Ν., Περγαμάλης Γ. Παπασταματάτος Γ
Ζωγράφου (Λοϊζίδης): Κακλαμανάκης, Κωλέττης, Ξένος, Παπουλής, Μαρκάκης, Παπαντωνίου/ Μπαρέκας (λ), Δικτυόπουλος, Βενιζέλος
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Κολλέγιο Αθηνών 0-3 (12-25, 19-25, 14-25)
ΑΓΣΙ (Θεοδωράκης): Αποστόλου, Κλούρας, Γεωργάκης, Παπανικολάου, Οικονόμου, Μάντζιος Φ./ Μυλωνάς (λ), Τσουμάνης, Τσίρης, Μητσόπουλος , Χόνδρος
Κολλέγιο Αθηνών (Γαβριήλ): Μάντζιος, Κοτσιλιάνος, Σωτηρίου, Ζουπάνι, Αριστόπουλος, Χριστοφίδης/ Μπούρας (λ), Πολυμερόπουλος, Μιχαλόπουλος, Αρμόνης, Ρεσθένης
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (15-25, 20-25, 14-25)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 α.α.
3ος όμιλος
ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - Λήμνος Sports Club 3-1 (25-20, 18-25, 25-17, 25-22)
Μέγας Αλέξανδρος (Οικονομίδης): Κοντόπουλος, Παπαδόπουλος, Σβαρνάς, Ρούσσος, Στοϊλούδης, Ρεμπούτζιας/ Καψαμπέλης (λ), Κάννας
Λήμνος (Κάτζικας): Ναλμπάντης Κ., Ναλμπάντης Απ., Βανδώρος, Μήττας, Μούρτζιος, Αλεξάκης/ Φωτιάδης (λ), Ντουρντούρας
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-16, 15-25, 25-21, 25-22)
Ελπίς Αμπελοκήπων (Κυλίτσης): Γαβριήλ, Πατσάρας, Βουλγαρίδης, Νικολακάκης, Κοντογιάννης, Πρώιος/ Αλμαλής (λ), Κοεμτζής.
ΓΕΑ (-): Πλατέλλας, Αμαριανάκης, Κώτας, Τασάκος, Στόφας, Αρχοντούδης/ Δημητρούδης (λ), Δαλδαβερένης, Κωνσταντινίδης, Λαχτάρας.
Ορεστιάδα - ΑΟ Σερρών 3-1 (25-17, 23-25, 25-19, 25-15)
Ορεστιάδα (Αντωνιάδης): Δημητρούδης, Βλασακίδης, Χουσίδης, Ποτολίδης, Διαμαντίδης, Προδρομίδης/ Κωνσταντινίδης (λ), Κεμανετζής, Πεντίδης.
ΑΟ Σερρών (-):Κομητούδης, Ζλάτκος, Παναγιώτου, Κόκκινος, Κάτος, Βελιχαί/ Μαυρομάτης (λ).
ΓΣ Ηρακλής - ΜΕΝ Τούμπας 0-3 (13-25, 17-25, 20-25)
Ηρακλής (Πάτρας): Δούρβος, Ιωαννίδης, Τζιουμάκας, Κατσιαφλάκας, Γεροβασιλείου, Ευγενίδης/ Τσιράκης (λ), Σταυρακάκης, Ηλίας, Τσιάρας
ΜΕΝΤ (Γκολίτσης): Σακόγλου, Παραδεισάνος, Χατζηηλιάδης, Χρυσάφης, Παπαϊακώβου, Μποζίδης/ Κνάπεκ (λ), Μπαλάσκας, Αντιφάκος, Δημητριάδης, Μουράτης
ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΠΣ Αίας 1-3 (25-21, 24-26, 21-25, 20-25)
Ζαφειράκης Νάουσας (-): Ορδουλίδης, Αποστόλου, Βαρθολομαίος, Μάγγος, Ανδρέου, Προύσαλης/ Περβολάρης (λ), Αντιφάκος
Αίας Ευόσμου (Κουτουνίδης): Σκαρλατίδης, Καρασαβίδης, Γκούγκουρας, Παπαπαναγιώτου, Βαφέας, Παπάζογλου/ Χαριτωνίδης (λ)
• Ο Βαρθολομαίος του Ζαφειράκη τραυματίστηκε στο 2ο σετ και αποχώρησε
• Ο Γιάννης Αποστόλου του Ζαφειράκη αντίκρισε την κόκκινη κάρτα για διαμαρτυρία στο 3ο σετ
• Ο Γκούγκουρας του Αίαντα αποβλήθηκε από το παιχνίδι στο 4ο σετ για εξύβριση του δεύτερου διαιτητή